kasica_k
30.03.07, 22:52
Porozmawialam sobie dlugo z szefowa sklepu e-lady, ktory przymierza
sie do wprowadzania Freyi, Fantasie i spolki, choc na razie oferuja
glownie polskie niebiusciaste i "wannabe-biusciaste" marki.
Zapraszam na Stanikomanie do czytania i komentowania oferty, a rozmowczyni
dziekuje za czas i zaangazowanie w temat :)