olusimama 18.08.07, 19:59 do zakupów zagranicznych :-) Właśnie zamówiłam eKartę i mam nadzieje, że ta mega wyprzedaż Freyi na Brastopie się nie skończy dopóki karty nie dostanę :-) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malma11 Re: Dojrzałam 18.08.07, 21:46 Nie chcę Cię martwic, ale do mnie ta karta szła 3 tygodnie Odpowiedz Link
mela1 problem z karta 20.08.07, 20:26 Przybieglam do domu wydac pol pensji na staniki i kicha. Z opisow wynika, ze Anglicy akceptuja Vise Electron z mbanku, a mi odrzuca we wszystkich sklepach. Tylko wypukla albo ekarta? Ile mam znowu czekac?:( Buu Odpowiedz Link
limonka_01 Re: problem z karta 20.08.07, 20:34 Akceptują Visę ekarta, taką zieloną półprzejrzystą z delfinkiem. Jeżeli masz takową, to sprawdź ile kasy masz przelanej na ekartę. Odpowiedz Link
malma11 Re: problem z karta 20.08.07, 20:53 a czy ktoras z was zwracala cos do figleaves?w jaki sposob on mi kase przesla?na ekarte? a po ilu dniach?juy cyekam 3 dni i nic Odpowiedz Link
mela1 Re: problem z karta 20.08.07, 20:55 To jest Visa electron debetowa do ekonta, ale nie ekarta. Nie wiem wlasnie czy to problem kasy, z moich obliczen wynika, ze powinno wystarczyc, ale moze oni inaczej licza kurs. Czy w ogole nie przejdzie i musze poczekac na ekarte? W ogole sie zestresowalam, bo wrzucilam duzo pieniedzy do wplatomatu mbanku, a na koncie nic. Nie wiem, ile to moze do mnie isc, sadzilam, ze wplaci od razu. Odpowiedz Link
kasiamat00 Re: problem z karta 20.08.07, 21:01 Nie przejdzie. Bardzo mało która Visa Electron w Polsce ma możliwość płacenia zdalnie, mBankowe na pewno nie mają. No niestety, musisz poczekać na eKartę. O wpłatomatach się nie wypowiadam, bo omijam ustrojstwa szerokim łukiem, zresztą ja jestem z tych, co się ze znajomymi rozliczają po wyjeździe przy pomocy przelewów... Takie małe zboczenie ;) Odpowiedz Link
mela1 Re: problem z karta 20.08.07, 21:06 A ja z tych, co jak premier nie mieli konta:) "Zboczonym" mozna byc w kazda strone:) Dziekuję za informacje, zamawiam ekarte. Znowu się naczekam, a już mi slina cieknie jak ogladam wyprzedaze. Chyba ze sie umowie z kims, kto ma kredytowa. Odpowiedz Link
ekler.ka Re: problem z karta 11.01.08, 23:07 tak troche na temat,to wbk ostatnio wprowadzil mozliwosc placenia zwykla visa electron :) a za nim pewnie pojda nastepne.. Odpowiedz Link
magdalaena1977 Re: problem z karta 12.01.08, 01:19 mela1 napisała: > W ogole sie zestresowalam, bo wrzucilam duzo pieniedzy do wplatomatu > mbanku, a na koncie nic. Nie wiem, ile to moze do mnie isc, > sadzilam, ze wplaci od razu. Mnie się wpłaca od razu. Tj. są oznaczone jako dostępne środki. Odpowiedz Link
akli-mak Re: Dojrzałam 11.01.08, 18:59 Złożyłam wniosek o ekartę jakoś pod koniec roku i ciągle mi jej nie przysłali... chyba sie nie doczekam :( Ale w sumie 3 tygodnie jeszcze nie minęły! Odpowiedz Link
beata9957 Re: Dojrzałam 12.01.08, 20:08 Karta ma do ciebie dojsc do 15 dni.Jesli nie to dzwon do nich.Ja mam e karte jakis miesiac i tak mi powiedzieli w m lini jak na nia czekalam a ona ciagle nie przychodzila.Doszla do mnie dokladnie w 15 dzien.Pozdrawiam. Odpowiedz Link
mig_usia Re: Dojrzałam 12.01.08, 23:56 wpasnie zlozylam wniosek...teraz tylko uzbroic sie w cierpliwosc - znajac zycie bedzie dopiero w lutym ;( oj nie wiem jak sie powstrzymam od zakladek SALE w brytyjskich sklepach internetowych, zeby nie plakac nad tym co mnie omija;) a tak mi sie podoba ta romany w fiolecie i w tej niskiej cenie na curves&lace...wrrr a moze ktoras z was przymierza sie u nich do zakupu i ew moglabym sie podpiac pod zamowienie??? ;) Odpowiedz Link
bianna Re: Dojrzałam 12.01.08, 19:25 Uh, z wpłatomatami to radzę ostrożnie. Mój chłopak tak stracił 800 zł, ktore dostał na konto ktoś inny. Odwracanie kota ogonem trwało miesiąc - tyle mają na reklamację. Pieniądze są na koncie automatycznie zaraz po wpłacie - w normalnych warunkach. Odpowiedz Link