Dodaj do ulubionych

Dojrzałam

18.08.07, 19:59
do zakupów zagranicznych :-) Właśnie zamówiłam eKartę i mam nadzieje, że ta
mega wyprzedaż Freyi na Brastopie się nie skończy dopóki karty nie dostanę :-)
Obserwuj wątek
    • malma11 Re: Dojrzałam 18.08.07, 21:46
      Nie chcę Cię martwic, ale do mnie ta karta szła 3 tygodnie
    • mela1 problem z karta 20.08.07, 20:26
      Przybieglam do domu wydac pol pensji na staniki i kicha. Z opisow
      wynika, ze Anglicy akceptuja Vise Electron z mbanku, a mi odrzuca we
      wszystkich sklepach. Tylko wypukla albo ekarta? Ile mam znowu
      czekac?:( Buu
      • limonka_01 Re: problem z karta 20.08.07, 20:34
        Akceptują Visę ekarta, taką zieloną półprzejrzystą z delfinkiem. Jeżeli masz
        takową, to sprawdź ile kasy masz przelanej na ekartę.
        • malma11 Re: problem z karta 20.08.07, 20:53
          a czy ktoras z was zwracala cos do figleaves?w jaki sposob on mi
          kase przesla?na ekarte? a po ilu dniach?juy cyekam 3 dni i nic
        • mela1 Re: problem z karta 20.08.07, 20:55
          To jest Visa electron debetowa do ekonta, ale nie ekarta. Nie wiem
          wlasnie czy to problem kasy, z moich obliczen wynika, ze powinno
          wystarczyc, ale moze oni inaczej licza kurs. Czy w ogole nie
          przejdzie i musze poczekac na ekarte?
          W ogole sie zestresowalam, bo wrzucilam duzo pieniedzy do wplatomatu
          mbanku, a na koncie nic. Nie wiem, ile to moze do mnie isc,
          sadzilam, ze wplaci od razu.
          • kasiamat00 Re: problem z karta 20.08.07, 21:01
            Nie przejdzie. Bardzo mało która Visa Electron w Polsce ma możliwość płacenia
            zdalnie, mBankowe na pewno nie mają. No niestety, musisz poczekać na eKartę. O
            wpłatomatach się nie wypowiadam, bo omijam ustrojstwa szerokim łukiem, zresztą
            ja jestem z tych, co się ze znajomymi rozliczają po wyjeździe przy pomocy
            przelewów... Takie małe zboczenie ;)
            • mela1 Re: problem z karta 20.08.07, 21:06
              A ja z tych, co jak premier nie mieli konta:) "Zboczonym" mozna byc
              w kazda strone:) Dziekuję za informacje, zamawiam ekarte. Znowu się
              naczekam, a już mi slina cieknie jak ogladam wyprzedaze. Chyba ze
              sie umowie z kims, kto ma kredytowa.
            • ekler.ka Re: problem z karta 11.01.08, 23:07
              tak troche na temat,to wbk ostatnio wprowadzil mozliwosc placenia zwykla visa
              electron :) a za nim pewnie pojda nastepne..
          • magdalaena1977 Re: problem z karta 12.01.08, 01:19
            mela1 napisała:

            > W ogole sie zestresowalam, bo wrzucilam duzo pieniedzy do wplatomatu
            > mbanku, a na koncie nic. Nie wiem, ile to moze do mnie isc,
            > sadzilam, ze wplaci od razu.
            Mnie się wpłaca od razu. Tj. są oznaczone jako dostępne środki.
    • akli-mak Re: Dojrzałam 11.01.08, 18:59
      Złożyłam wniosek o ekartę jakoś pod koniec roku i ciągle mi jej nie przysłali...
      chyba sie nie doczekam :(
      Ale w sumie 3 tygodnie jeszcze nie minęły!
      • beata9957 Re: Dojrzałam 12.01.08, 20:08
        Karta ma do ciebie dojsc do 15 dni.Jesli nie to dzwon do nich.Ja mam
        e karte jakis miesiac i tak mi powiedzieli w m lini jak na nia
        czekalam a ona ciagle nie przychodzila.Doszla do mnie dokladnie w 15
        dzien.Pozdrawiam.
        • mig_usia Re: Dojrzałam 12.01.08, 23:56
          wpasnie zlozylam wniosek...teraz tylko uzbroic sie w cierpliwosc -
          znajac zycie bedzie dopiero w lutym ;( oj nie wiem jak sie
          powstrzymam od zakladek SALE w brytyjskich sklepach internetowych,
          zeby nie plakac nad tym co mnie omija;) a tak mi sie podoba ta
          romany w fiolecie i w tej niskiej cenie na curves&lace...wrrr a moze
          ktoras z was przymierza sie u nich do zakupu i ew moglabym sie
          podpiac pod zamowienie??? ;)
    • bianna Re: Dojrzałam 12.01.08, 19:25
      Uh, z wpłatomatami to radzę ostrożnie. Mój chłopak tak stracił 800
      zł, ktore dostał na konto ktoś inny. Odwracanie kota ogonem trwało
      miesiąc - tyle mają na reklamację. Pieniądze są na koncie
      automatycznie zaraz po wpłacie - w normalnych warunkach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka