Dodaj do ulubionych

krój stanika

17.10.07, 09:47
Dostałam wczoraj Phoebe Frei - 30H. I słuchajcie, jest dramat.
Takich kaczych dziobów nie miałam jeszcze w żadnym staniku. Mój M.
jak mnie zobaczył, zapytał tylko, czy to się da odesłać :(

Na zdjęciu wydaje mi się, że ona jest szyta podobnie jak Zeta,
pionowy szew i ukośnie cięta miska. Wydawało mi się, że to krój dla
mnie. A Zeta wygląda super, Phoebe tragicznie.

Tutaj widać, że cięcie materiału jest podobne:
www.freyalingerie.co.uk/season.asp?season=CL2008&rnd=1709
Są różnice? Może nie wiem, gdzie patrzeć?


I jeszcze, tyle się naczytałam o ściśliwości Phoebe, a tu doooopa.
Zapięta od razu na najciaśniejszą haftkę, nie obraziłabym się, gdyby
była jeszcze kilka cm krótsza. Dla porównanie, w TangoII (też 30H)
zapiętym najluźniej ledwo zipię.
Obserwuj wątek
    • maheda Re: krój stanika 17.10.07, 10:03
      Mi się wydaje, że Zeta ma krój podobny bardziej do Millie, niż do
      Phoebe.
      Ukośne szycie w Phoebe przebiega wyżej i linią chyba jednak
      bardziej "esowatą".
      • yaga7 Re: krój stanika 17.10.07, 10:12
        poza tym jeżeli górna część miseczki jest z cieńszego materiału niż dolna, mogą
        się robić dzioby - mnie tak się robią.
        Jeżeli obie części są z tego samego materiału, jest ok. Jeżeli góra jest
        cieńsza, w niektórych stanikach mam dzioby.
        • bianna Re: krój stanika 17.10.07, 12:40
          Mam jeannie - niby bez bluzki jest ok, ale w bluzce ewidentnie kacze dzioby. A
          stanik zrobiony z jednolitego materiału. Co do millie - to chyba jednka nie jest
          podobny krój. Zeta ładnie zaokrągla, millie jakoś tak niezaładnie leży mi na
          biuście. W sumie nie wiem dlaczego, mam ją w rozmiarze 30ff, zetkę w 30f -
          niestety bułkuje. Ciekawe czy w FF będzie leżeć podobnie jak millie? Oby nie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka