chaje_shukarije
02.02.08, 00:44
Za czasów źle dobranych staników kwestia w co się ubiorę była na prawdę
drugorzędna, bo co bym nie ubrała to i tak wyglądało fatalnie :/ zresztą nie
zastanwiałam się czy w czymś wyglądam dobrze czy źle - jak się mieściłam to
kupowałam, bo to na prawdę zakrawało na cud, że się w czymś dopinam itd.
Teraz na szczęście pojawiło się trochę więcej możliwości kupienia ubrań w
większych rozmiarach i oczywiście po kilku miesiącach od rozmiarowego
uświadomienia poprzeczka idzie w górę i nie wystarczy mi już dobry biustonosz,
chciałabym też mieć w miarę fajnie dobrane ciuchy.
Zauważyłam ostatnio, że wszelkie ubraniowe porady dla kobiet z dużym biustem
dotyczą kobiet z rozmiarem co najwyżej 75E -F a i tak często są okraszone
komentarzem "zbyt duży biust można ukryć...."
to w co ja mam ubrać moje 65 JJ? wiele z tych porad jest dla takiego rozmiaru
po prostu do bani, bo np. w życiu nie miałam na sobie kopertowej bluzki, która
by jako-tako leżała na mnie :/
a zatem, moje drogie GGplusowe funfele, co mam nosić? jakie dekolty, bluzki,
sukienki? czego unikać?
bardzo proszę o porady, bo nie jestem w stanie ocenić obiektywnie co na prawdę
ma szansę w miarę nieszkaradnie na nie leżeć :/