kocio-kocio 17.02.08, 20:13 Reklamują się w Wysokich Obcasach. Kupić na stronie chyba niewiele można, ale mają to: www.satine.pl/catalog/guaid.php Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiamat00 Ja te ludki gdzieś widziałam... 17.02.08, 20:48 Ratunku, ja te ludki gdzieś widziałam, a nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Odpowiedz Link
martulka_s Re: Ja te ludki gdzieś widziałam... 17.02.08, 21:03 Pomysłu nie mam, ale są czarujące ; ) Odpowiedz Link
martvica Re: www.satine.pl 17.02.08, 20:22 A to nie jest zerżnięte z jakiegoś brytyjskiego sklepu? Bo ta pani mi się wydaje znajoma... Odpowiedz Link
kasiamat00 Re: www.satine.pl 17.02.08, 20:33 Ta pani jest zerżnięta żywcem z Figleaves. Ktoś chce nasłać na nich Listki? Odpowiedz Link
kasiamat00 Re: www.satine.pl 17.02.08, 20:34 No dobra, napisali małym druczkiem, że opracowane na tej podstawie. Ale nadal nie wiem, czy tak można. Odpowiedz Link
kocio-kocio Re: www.satine.pl 17.02.08, 20:34 NA dole napisane: "Materiał opracowany na podstawie strony www.Figleaves.com" Nawet z linkiem. Tam jest wszystko na zdjęciach. Tu trochę rysuneczków. Materiał opracowany na podstawie strony www.Figleaves.com Odpowiedz Link
greylin Re: www.satine.pl 17.02.08, 20:41 Na dole jest, ze opracowane na podstawie listków figowych. Ale zdjęć chyba nie powinni tak na żywca ściągać :/ Odpowiedz Link
the_mariska Re: www.satine.pl 18.02.08, 01:09 Zdecydowanie pozytywne wrażenie, szkoda tylko, że powtarzają nieśmiertelną triumphowską bzdurę, że 73 cm pod biustem kwalifikują na stanik w rozmiarze 75. Gdyby nie to, byłoby w ogóle pięknie. Biorąc pod uwagę wkład edukacyjny jestem w stanie im wybaczyć nawet zdjęcia z listków, chociaż przedstawiciele listków mają pełne prawo mieć odmienne zdanie na ten temat :) Odpowiedz Link
a_gneskka Re: www.satine.pl 18.02.08, 02:23 Ja się boję, że mimo niewątpliwej świadomości stanikowej oni nie dadzą innej tabelki czy rad pomiarowych bo by zbankrutowali. Raz, że nie mieliby stosownego do nich asortymentu, a dwa, że jakby takiej noszącej dotąd 75B delikwentce wyskoczyło nagle np. 70E to by się w głowę popukała i jak najszybciej nacisnęła "wstecz" w przeglądarce. Odpowiedz Link
lee-plum Re: www.satine.pl 18.02.08, 08:16 Informacja o tym skąd pochodzą zdjęcia to moim zdaniem za mało w tym wypadku. Powinni poprosić właściciela o zgodę na ich opublikowanie u siebie. W końcu to strona komercyjna, a nie "uswiadamiająca" ;) Odpowiedz Link
czarna.czajka Re: www.satine.pl 18.02.08, 09:35 A skąd pewność, że tego nie zrobili?? Po co to czarnowidztwo? Odpowiedz Link
kocio-kocio Re: www.satine.pl 18.02.08, 10:03 Czarnowidztwo wynika z tego, że żyjemy w kraju, w którym powszechne jest mniemanie, że jeśli coś można znaleźć w internecie, to to jest niczyje. Sama przez kilka lat prowadziłam sklep internetowy z elementami do produkcji biżuterii. Zdjęcia robiliśmy sami (ja i mój mąż) i nie raz, nie dwa te zdjęcia pojawiały się w cudzych aukcjach na allegro. Po prostu ktoś sprzedający takie same materiały jak my, oszczędzał sobie kłopotu i po prostu wycinał nasze logo z fotek. Próbowaliśmy interweniować na allegro i na policji. Odpowiedź była jedna: bardzo trudno będzie coś komuś udowodnić, szczególnie, że nie mamy negatywów (sic!) tych zdjęć. No i odpuściliśmy, bo ewentualnym zyskiem byłoby jedynie zakazanie tej osobie używania naszych zdjęć. A ile czasu i energii trzeba by na to poświęcić, tego nie wie nikt. Sam "podkradacz", na mojego maila z prośbą o zaprzestanie i ostrzeżeniem, że zgłoszę gdzie trzeba odpowiedział, że nie ma zamiaru, bo to są zdjęcia ogólnodostępne i nic go nie obchodzi, że na stronie jest napisane, że kopiowanie zabronione. O. W takim kraju żyjemy. Odpowiedz Link
czarna.czajka Re: www.satine.pl 18.02.08, 10:33 Rozumiem to doskonale bo jestem z branży. Żyję ze sprzedaży zdjęć. Jednak uważam, że nie ma sensu bić piany o kradzież fotek kiedy to jest domysł, napisać mail do sklepu tak, ale na forum publicznym oskarżać o kradzież nie. Odpowiedz Link
lee-plum Re: www.satine.pl 18.02.08, 10:35 Dokładnie tak jak pisze kocio-kocio. Moje czarnowidztwo (chociaz tak bym tego nie nazwała) wynika właśnie z tego o czym ona wspomniała. Zajmuje się taką dziedziną, którą tez wymaga pokazywania swoich zdjęć w necie i może dlatego jestem tak bardzo na kradzież fotek wyczulona. Najczęściej jesli autor zdjęcia/artykuły wyraża zgodę, to pożyczający pisze jasno, że używa czegoś "za zgodą autora xx"; bo określenie "na podstawie..." nic nie oznacza. Odpowiedz Link
magdalaena1977 Re: www.satine.pl 18.02.08, 08:39 to jest chyba strona naziemnego sklepu Satine z Puławskiej. Szkoda tylko, że w ramach działu duży biust występują tylko Konrad Corin i Felina Odpowiedz Link
kocio-kocio Re: www.satine.pl 18.02.08, 08:45 Których nie można kupić za pośrednictwem strony. Odpowiedz Link