Dodaj do ulubionych

Ile biustonoszy wyrzuciłyście?

02.04.08, 12:44
Bo ja właśnie zrobiłam remanent w szafie i wyrzuciłam 14 biustonoszy w rozmiarach od 85D do 75C. Właśnie jedzie do mnie moje nowe 65G i mam podstawy podejrzewać, że będzie dobre :)))
Obserwuj wątek
    • mauzonka Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 13:58
      ja wyrzuciłam swego czasu 4 - ale też nigdy nie miałam ich zbyt dużo na raz - raczej oscylowałam w granicy 4-6 staników. Teraz też mam 4 dobre (po roku na Lobby:)) - jedzie do mnie piąty zamówiony z okazji wiosny:)
      • sheena777 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:06
        ja mam w szufladach około 30 sztuk, ale szkoda mi je wszystkie tak
        po prostu wyrzucić :( to znaczy mam zamiar sie ich pozbyć, ale
        pomyślałam ze za symboliczną zlotówkę oddam je komus, kom akurat te
        rozmiary pasują. tym bardziej, że niektóre to dość drogie
        egzemplarze (lejaby, valisere) założone dosłownie kilka razy na
        specjalne okazje. zamiast na smietnik, trafią na giełdę rzeczy
        używanych :):D
    • agamara1 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:03
      po operacji spalilam 4 tango(70K i 75K) urzadzilam sobie grila na
      balkonie ;P

      zawsze marzylam zeby to zrobic ;)
      • antyka Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:04
        ja wywalilam z 10, zostawilam 3.
        2 minisery, ktorych bede uzywala sporadycznie
        + jeden do spania.

        A nabylam sobie za to az 8,
        i moj debet jest przeogromny :(
    • l-u-l-u Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:16
      No u mnie na śmietnik poleciało 12 staników - 3 zostały do których mam
      największy sentyment zostały na uciechę oczu i przestroga dla głowy :-))))
    • phantomette Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:21
      Ja mam 6 staników w szafie w ogóle- wyrzuciłam 5 z nich,a ostatni zostawiłam bo
      jak na moje warunki finansowe był drogi-80zł, ale też idealnie nie leży, ale za
      to nie ma bułeczek, tylko chyba zwężę go pod biustem. Mam jeszcze dwa sportowe
      topy, ale powinnam z nich zrezygnować, bo jednak spłaszczają cycki. Normalnie
      kupowałam rozmiar 75-80C/D, a według tabelki z któregoś linku mam 70J. Wybiore
      się za niedługo na jakieś zakupy bieliżniane.
      • ciri1971 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:49
        14 wyrzuconych...same Triumphy. Bez cienia żalu, bo gdzie im tam do
        moich nowych cudeniek. A jeszcze idzie do mnie Antośka Masquerade!
    • aniazawieja Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 15:36
      Jestem przed generalnymi porządkami w szufladzie z bielizną... Ale i bez porządków wyrzucałam "po trochu" co bardziej bułkujące.

      Jeden zostawiłam sobie celowo, ku przestrodze: 80C w którym zapięcie stanika prawie łaskotało mnie w kark:). A dodam, że noszę 65FF/G (czasem 70E/F w ściśliwcach).
    • marioladabr Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 15:49
      Sprzedałam 5 szt a wyrzuciłam drugie 5 albo i 7 szt (już nie
      pamiętam). Dwa przerobiłam - zmiejszyłam odbwód i na razie zakupiłam
      dwa nowe... w mojej kolekcji więc są tylko 4 staniczki... ale
      wszystko przedemną.
    • wild_orchid 25 :( 02.04.08, 16:17
      Wiekszosc to 80D, ostatnio 85D by wszystko sie zmiescilo.
      Mam zas 4 dobre, w tym 2 idealne( Masqueradki oczywiscie)
    • aniaiewa Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 17:02
      Ja w weekend zrobilam podobny porzadek i wlasnie sa na Ebayu wystawionych jest
      prawie nowych 6 biustonoszy w rozmiarach 80B-80D, a cala torba znoszonych i nie
      nadajacych sie juz do niczego poszla do smieci
      Zostal jedyny minimizer w rozmiarze 80D, ale to tylko jako ostatnia deska
      ratunku, jak w najblizszym czasie nie znajde bluzki koszulowej, ktora mi sie
      dobnie w biuscie;)
      Ania
    • kasiamat00 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 18:16
      Bodajże cztery. Obecnie strasznie żałuję, bo należało je oddać młodszej
      siostrze, na którą z dużym prawdopodobieństwem były dobre (małolata jest szersza
      ode mnie w żebrach).
    • lukrecjabo Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 09:19
      Wszystkie, czyli jakieś 20, tzn. prawie wszystkie, zostawiłam jeden
      najmożliwszy, żeby mieć w czym iść do sklepu:)
      • thorrey Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 11:03
        Wyrzuciłam 4. 4 oddałam koleżance - same małe 75 C, ale chyba
        krzywdę jej zrobiłam, bo ona ma pod biustem 72...Chociaż może na
        okres przejściowy chociaż się przydadzą, bo ona nosi 80B i mówi, że
        jej tak wygodnie.
        6 większych 74 C czeka w szufladzie na tę chwile która nigdy nie
        nadejdzie i ja schudnę - wtedy te 75C zwężę w obwodzie i może będa
        dobre. Ale jeden szczególnie paskudny to chyba skanibalizuję na
        przedłużkę do ściśliwego 65. Szkoda mi tamtych, które wyrzuciałm,
        powinnam była wykorzystać tame.
    • kruszyzna 3 :) 03.04.08, 11:07
      Bo tyle miałam ;)
      • bruxelka11 Re: 3 :) 03.04.08, 11:58
        1 pocięłam na organy czyli sprzączki i przedłużkę pozyskałam", 1
        oddałam, 4 leżą w szafie i czekają na kogoś kto je adoptuje :) bo to
        nie ekologiczne wyrzucać! Może komuś się przyda? ;P
        Jeden 75c chcę sobie zostawić, żeby mieć porównanie i zawsze
        pamiętać jak NIE POWINIEN LEŻEĆ BIUSTONOSZ :)))
        • adomix Re: 3 :) 03.04.08, 14:32
          Wyrzuciłam tylko dwa.Siedem oddałam koleżance (Triumphy i jedna
          Felina),dwa czekają na drugą koleżankę (Triumph i Felina),ma przyjść
          dziś lub jutro i mierzyć.Jak już obkupię się w wystarczającą ilość
          staniczków w nowym,prawidłowym rozmiarze (65-70/E-F)to pozbędę się
          pozostałych 5 starych (75-80/B).
          • lukrecjabo Re: 3 :) 03.04.08, 17:35
            Nie chcę się wtrącać, ale wydaje mi się, że trzeba wyrzucić te źle leżące jak
            najszybciej, żeby nas nie kusiły i żeby czasem po nie nie sięgnąć. Przecież
            prawidłowo dobrany biustonosz formuje i kształtuje piersi, a noszenie na powrót
            złego stanika, tylko zniweczy naszą pracę:)
            powodzenia w dostępie do dużych worków na śmieci:))))
            • the_mariska Re: 3 :) 03.04.08, 21:32
              Bez fanatyzmu religijnego, jeden zostawiłam specjalnie na 'bad-bra days', kiedy
              niczego mi się nie chce, mam dość, że tyle kasy poszło mi na staniki, a w
              dodatku nie leżą jakbym chciała... Wtedy mierzę sobie takie 75D i od razu mi się
              humor poprawia :)

              I zostawiłam sobie jeszcze jeden bezramiączkowy na specjalne okazje. W miskach
              leży dobrze i co prawda obwód jest koszmarnie luźny, ale po spięciu agrafkami
              daje radę ;)) Zabieram się od dłuższego czasu, żeby go zwęzić, ale jakoś
              motywacji brakuje.
    • przeciwcialo Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 18:57
      ja napewno nie wyrzuce mojego slubnego 75B. Cudny z białej koronki.
      Z sentymentu go nie wyrzucę, może córka kiedys go zechce.
      Do reszty sentymentu nie mam. Wyrzucac bede sukcesywnie bo nie mogę
      sie pozbyc wszystkich na raz.
      • demii Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 19:03
        Ja dzisiaj policzylam i wyszlo ze 15 mam do wyrzucenia, wszystkie sa
        75 D i juz wiem ze wszystkie niestety sa za małe :(
        Jak policze ile za nie dalam to mnie szlak trafia ze tak pozno
        trafilam na to forum. No ale lepiej pozno niz wcale.
    • asiek_asiekowaty A co z bielizna, ktora dostalyscie od lubego? 03.04.08, 20:03
      Pare biustonoszy kupil mi chlopak, oczywiscie podobnie jak ja lubi
      ladna bielzine. ;) I zal mi bedzie wyrzucic. Chyba po prostu
      zostawie i czasem ubiore dla niego. :> Przeciez i tak dlugo na mnie
      nie zostanie... ;););)
      • bruxelka11 NIE WYRZUCAC! 03.04.08, 21:01
        Ej no! Nie wyrzucajcie staników! Chodzi o środowisko! :) Staniki
        można oddać komuś komu akurat będzie pasował lub wziąć na części. Po
        co kupować przedłżki jak można wypruć je ze starego biustonosza? To
        samo z ramiączkami i klamerkami ramiączkowymi :) Takie rzeczy się
        przydają czasami! :P
        • thorrey Re: NIE WYRZUCAC! 03.04.08, 22:04
          No właśnie :( Ja wyrzuciłam i teraz żałuję, ale primo, te staniki
          naprawdę do niczego się nie nadawały (pogięte fiszbiny, "ślizgające
          się" ramiączka i ten tego... sprane trochę, także wstyd było komuś
          je dać), secundo, o istnieniu czegoś takiego jak przedłużka
          dowiedziałm się mniej więcej miesiąc temu.

          Aha, i fiszbiny można też wykorzystać, jak się wkurzę na moje Rio że
          mnie pije w mostek, to też zrobię jak kuraniedomowa i spróbuję je
          wymienić.
    • esta69 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 22:06
      Ja nie wyrzuciłam a oddałam :) Bratowej i przyjaciólce. Miałam chyba
      10 sztuk w rozmiarze 70E i 70D. Ale dwa wyrzuciłam bo już nie
      nadawały się do oddania. Teraz mam 3 staniki i czuję niedosyt :]
    • romciap Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 22:57
      Ja po lekturze forum oczywiście wpadłam w zakupowy szał, całe szczęście ,że nie
      wszystkie aukcje udało mi się wygrać :). Na razie 3 zdecydowanie do oddania.Ale
      dopiero jak trafię na swój ideał.Póki co cieszą przynajmniej oko, skoro nie mogą
      biustu.
    • thorgalla Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 04.04.08, 12:11
      Ja już gdzieś napisałam o tym.
      64 sztuki ale na razie ich nie wyrzuciłam.Zapakowałam i schowałam
      najgłębiej jak się dało.
      Mam kilka perełek ale teraz mogę do nich co najwyżej
      wzdychać,pomacać i schować znowu.
    • sabina_a Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 04.04.08, 12:18
      ja wyrzucilam 3, bo jakos ostatnio wogole nie kupowalam, jeden sie ostal bo ma
      miseczki dobre i sie przydaje po domu.
      Ale juz kupilam dwa, nastepne dwa sa do wymiany i jeszcze arabela mi sie marzy,
      a ze mezowi sie podoba to napewno wkrotce kupie :)
      • bravvurka 2 wyrzucone a reszta znalazła właścicielki :) 05.04.08, 09:12
        Jeden dałam mamie, drugi sprzedałam na allegro, trzeci przerobiłam i nie nadaje
        się do użytku :D dwa zostały wyrzucone, bo kompletnie nie nadawały się już do
        użytkowania i oststni został zwężony w obwodzie :)
        Razem 6 :)
    • narcyza5 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 05.04.08, 09:29
      koło 8-10.
      Na robienie innym prezentów ze skorupek w rozmiarze 75B sumienie mi
      nie pozwoliło:-), choć śliczne były, a niektóre tylko raz założone
      do przymierzenia.
    • doris.bytom Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 07.04.08, 20:43
      Ja kilka starych, rozciągniętych i całkiem już niewygodnych. Kilkumiesięczne i
      całkiem nowe na razie zostawiam, bo póki co muszę w czymś chodzić (póki nie
      kupię czegoś w moim "nowym" rozmiarze 70J; stary rozmiar: 85D). Zacznę chyba
      wyprzedawać albo podaruję komuś.
    • qqleczka78 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 07.04.08, 20:52
      3 80E samanty, kupione parę lat temu jako w końcu coś sexownego
      oddane przyjaciółce nawróconej z 85 B/C :-)
      (większy obwód kupiony świadomie, nosiłam wtedy 75F, ale to było coś
      do założenia na randki, wyglądające jak dla starej omy)
      Dla pośmiania założyłam przed oddaniem. Masakra ;-)
      • temperka Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 07.04.08, 22:03
        Nie dużo, kilka. A to dlatego ze wcześniej nie przywiazywałam uwagi
        do wyglądu biustu, biustonoszy. Kupowałam coś co miało je zakryć i
        już. To LOBBY mnie nawróciło i zaczynam kolekcjonować cudeńka.
    • agafka88 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 08.04.08, 00:54
      wyrzuciłam 6, ale żadnego mi nie szkoda. Nigdy więcej :)
    • wieczorynka79 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 23.04.08, 18:32
      Wlasnie kilka dni temu wyrzucilam wszystkie niedobre,zle,brzydkie
      biustonosze i wiecie ile ich bylo?
      Sama jestem w szoku 21 !!! Boszeeeeeeeeee
    • tomama Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 23.04.08, 20:15
      7 75 B, 5 75 C i 2 75 E - razem 14 - wysztkie w ciągu ostatniego tygodnia :)
      • antyka kilkanascie 23.04.08, 20:35
        zostawilam dwa minimisery, ale zaluje, ze wywalilam,
        tak bym sobie przedluzki zrobila :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka