gania76 02.04.08, 12:44 Bo ja właśnie zrobiłam remanent w szafie i wyrzuciłam 14 biustonoszy w rozmiarach od 85D do 75C. Właśnie jedzie do mnie moje nowe 65G i mam podstawy podejrzewać, że będzie dobre :))) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mauzonka Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 13:58 ja wyrzuciłam swego czasu 4 - ale też nigdy nie miałam ich zbyt dużo na raz - raczej oscylowałam w granicy 4-6 staników. Teraz też mam 4 dobre (po roku na Lobby:)) - jedzie do mnie piąty zamówiony z okazji wiosny:) Odpowiedz Link
sheena777 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:06 ja mam w szufladach około 30 sztuk, ale szkoda mi je wszystkie tak po prostu wyrzucić :( to znaczy mam zamiar sie ich pozbyć, ale pomyślałam ze za symboliczną zlotówkę oddam je komus, kom akurat te rozmiary pasują. tym bardziej, że niektóre to dość drogie egzemplarze (lejaby, valisere) założone dosłownie kilka razy na specjalne okazje. zamiast na smietnik, trafią na giełdę rzeczy używanych :):D Odpowiedz Link
agamara1 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:03 po operacji spalilam 4 tango(70K i 75K) urzadzilam sobie grila na balkonie ;P zawsze marzylam zeby to zrobic ;) Odpowiedz Link
antyka Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:04 ja wywalilam z 10, zostawilam 3. 2 minisery, ktorych bede uzywala sporadycznie + jeden do spania. A nabylam sobie za to az 8, i moj debet jest przeogromny :( Odpowiedz Link
l-u-l-u Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:16 No u mnie na śmietnik poleciało 12 staników - 3 zostały do których mam największy sentyment zostały na uciechę oczu i przestroga dla głowy :-)))) Odpowiedz Link
phantomette Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:21 Ja mam 6 staników w szafie w ogóle- wyrzuciłam 5 z nich,a ostatni zostawiłam bo jak na moje warunki finansowe był drogi-80zł, ale też idealnie nie leży, ale za to nie ma bułeczek, tylko chyba zwężę go pod biustem. Mam jeszcze dwa sportowe topy, ale powinnam z nich zrezygnować, bo jednak spłaszczają cycki. Normalnie kupowałam rozmiar 75-80C/D, a według tabelki z któregoś linku mam 70J. Wybiore się za niedługo na jakieś zakupy bieliżniane. Odpowiedz Link
ciri1971 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 14:49 14 wyrzuconych...same Triumphy. Bez cienia żalu, bo gdzie im tam do moich nowych cudeniek. A jeszcze idzie do mnie Antośka Masquerade! Odpowiedz Link
aniazawieja Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 15:36 Jestem przed generalnymi porządkami w szufladzie z bielizną... Ale i bez porządków wyrzucałam "po trochu" co bardziej bułkujące. Jeden zostawiłam sobie celowo, ku przestrodze: 80C w którym zapięcie stanika prawie łaskotało mnie w kark:). A dodam, że noszę 65FF/G (czasem 70E/F w ściśliwcach). Odpowiedz Link
marioladabr Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 15:49 Sprzedałam 5 szt a wyrzuciłam drugie 5 albo i 7 szt (już nie pamiętam). Dwa przerobiłam - zmiejszyłam odbwód i na razie zakupiłam dwa nowe... w mojej kolekcji więc są tylko 4 staniczki... ale wszystko przedemną. Odpowiedz Link
wild_orchid 25 :( 02.04.08, 16:17 Wiekszosc to 80D, ostatnio 85D by wszystko sie zmiescilo. Mam zas 4 dobre, w tym 2 idealne( Masqueradki oczywiscie) Odpowiedz Link
aniaiewa Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 17:02 Ja w weekend zrobilam podobny porzadek i wlasnie sa na Ebayu wystawionych jest prawie nowych 6 biustonoszy w rozmiarach 80B-80D, a cala torba znoszonych i nie nadajacych sie juz do niczego poszla do smieci Zostal jedyny minimizer w rozmiarze 80D, ale to tylko jako ostatnia deska ratunku, jak w najblizszym czasie nie znajde bluzki koszulowej, ktora mi sie dobnie w biuscie;) Ania Odpowiedz Link
kasiamat00 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 02.04.08, 18:16 Bodajże cztery. Obecnie strasznie żałuję, bo należało je oddać młodszej siostrze, na którą z dużym prawdopodobieństwem były dobre (małolata jest szersza ode mnie w żebrach). Odpowiedz Link
lukrecjabo Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 09:19 Wszystkie, czyli jakieś 20, tzn. prawie wszystkie, zostawiłam jeden najmożliwszy, żeby mieć w czym iść do sklepu:) Odpowiedz Link
thorrey Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 11:03 Wyrzuciłam 4. 4 oddałam koleżance - same małe 75 C, ale chyba krzywdę jej zrobiłam, bo ona ma pod biustem 72...Chociaż może na okres przejściowy chociaż się przydadzą, bo ona nosi 80B i mówi, że jej tak wygodnie. 6 większych 74 C czeka w szufladzie na tę chwile która nigdy nie nadejdzie i ja schudnę - wtedy te 75C zwężę w obwodzie i może będa dobre. Ale jeden szczególnie paskudny to chyba skanibalizuję na przedłużkę do ściśliwego 65. Szkoda mi tamtych, które wyrzuciałm, powinnam była wykorzystać tame. Odpowiedz Link
bruxelka11 Re: 3 :) 03.04.08, 11:58 1 pocięłam na organy czyli sprzączki i przedłużkę pozyskałam", 1 oddałam, 4 leżą w szafie i czekają na kogoś kto je adoptuje :) bo to nie ekologiczne wyrzucać! Może komuś się przyda? ;P Jeden 75c chcę sobie zostawić, żeby mieć porównanie i zawsze pamiętać jak NIE POWINIEN LEŻEĆ BIUSTONOSZ :))) Odpowiedz Link
adomix Re: 3 :) 03.04.08, 14:32 Wyrzuciłam tylko dwa.Siedem oddałam koleżance (Triumphy i jedna Felina),dwa czekają na drugą koleżankę (Triumph i Felina),ma przyjść dziś lub jutro i mierzyć.Jak już obkupię się w wystarczającą ilość staniczków w nowym,prawidłowym rozmiarze (65-70/E-F)to pozbędę się pozostałych 5 starych (75-80/B). Odpowiedz Link
lukrecjabo Re: 3 :) 03.04.08, 17:35 Nie chcę się wtrącać, ale wydaje mi się, że trzeba wyrzucić te źle leżące jak najszybciej, żeby nas nie kusiły i żeby czasem po nie nie sięgnąć. Przecież prawidłowo dobrany biustonosz formuje i kształtuje piersi, a noszenie na powrót złego stanika, tylko zniweczy naszą pracę:) powodzenia w dostępie do dużych worków na śmieci:)))) Odpowiedz Link
the_mariska Re: 3 :) 03.04.08, 21:32 Bez fanatyzmu religijnego, jeden zostawiłam specjalnie na 'bad-bra days', kiedy niczego mi się nie chce, mam dość, że tyle kasy poszło mi na staniki, a w dodatku nie leżą jakbym chciała... Wtedy mierzę sobie takie 75D i od razu mi się humor poprawia :) I zostawiłam sobie jeszcze jeden bezramiączkowy na specjalne okazje. W miskach leży dobrze i co prawda obwód jest koszmarnie luźny, ale po spięciu agrafkami daje radę ;)) Zabieram się od dłuższego czasu, żeby go zwęzić, ale jakoś motywacji brakuje. Odpowiedz Link
przeciwcialo Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 18:57 ja napewno nie wyrzuce mojego slubnego 75B. Cudny z białej koronki. Z sentymentu go nie wyrzucę, może córka kiedys go zechce. Do reszty sentymentu nie mam. Wyrzucac bede sukcesywnie bo nie mogę sie pozbyc wszystkich na raz. Odpowiedz Link
demii Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 19:03 Ja dzisiaj policzylam i wyszlo ze 15 mam do wyrzucenia, wszystkie sa 75 D i juz wiem ze wszystkie niestety sa za małe :( Jak policze ile za nie dalam to mnie szlak trafia ze tak pozno trafilam na to forum. No ale lepiej pozno niz wcale. Odpowiedz Link
asiek_asiekowaty A co z bielizna, ktora dostalyscie od lubego? 03.04.08, 20:03 Pare biustonoszy kupil mi chlopak, oczywiscie podobnie jak ja lubi ladna bielzine. ;) I zal mi bedzie wyrzucic. Chyba po prostu zostawie i czasem ubiore dla niego. :> Przeciez i tak dlugo na mnie nie zostanie... ;););) Odpowiedz Link
bruxelka11 NIE WYRZUCAC! 03.04.08, 21:01 Ej no! Nie wyrzucajcie staników! Chodzi o środowisko! :) Staniki można oddać komuś komu akurat będzie pasował lub wziąć na części. Po co kupować przedłżki jak można wypruć je ze starego biustonosza? To samo z ramiączkami i klamerkami ramiączkowymi :) Takie rzeczy się przydają czasami! :P Odpowiedz Link
thorrey Re: NIE WYRZUCAC! 03.04.08, 22:04 No właśnie :( Ja wyrzuciłam i teraz żałuję, ale primo, te staniki naprawdę do niczego się nie nadawały (pogięte fiszbiny, "ślizgające się" ramiączka i ten tego... sprane trochę, także wstyd było komuś je dać), secundo, o istnieniu czegoś takiego jak przedłużka dowiedziałm się mniej więcej miesiąc temu. Aha, i fiszbiny można też wykorzystać, jak się wkurzę na moje Rio że mnie pije w mostek, to też zrobię jak kuraniedomowa i spróbuję je wymienić. Odpowiedz Link
esta69 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 22:06 Ja nie wyrzuciłam a oddałam :) Bratowej i przyjaciólce. Miałam chyba 10 sztuk w rozmiarze 70E i 70D. Ale dwa wyrzuciłam bo już nie nadawały się do oddania. Teraz mam 3 staniki i czuję niedosyt :] Odpowiedz Link
romciap Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 03.04.08, 22:57 Ja po lekturze forum oczywiście wpadłam w zakupowy szał, całe szczęście ,że nie wszystkie aukcje udało mi się wygrać :). Na razie 3 zdecydowanie do oddania.Ale dopiero jak trafię na swój ideał.Póki co cieszą przynajmniej oko, skoro nie mogą biustu. Odpowiedz Link
thorgalla Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 04.04.08, 12:11 Ja już gdzieś napisałam o tym. 64 sztuki ale na razie ich nie wyrzuciłam.Zapakowałam i schowałam najgłębiej jak się dało. Mam kilka perełek ale teraz mogę do nich co najwyżej wzdychać,pomacać i schować znowu. Odpowiedz Link
sabina_a Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 04.04.08, 12:18 ja wyrzucilam 3, bo jakos ostatnio wogole nie kupowalam, jeden sie ostal bo ma miseczki dobre i sie przydaje po domu. Ale juz kupilam dwa, nastepne dwa sa do wymiany i jeszcze arabela mi sie marzy, a ze mezowi sie podoba to napewno wkrotce kupie :) Odpowiedz Link
bravvurka 2 wyrzucone a reszta znalazła właścicielki :) 05.04.08, 09:12 Jeden dałam mamie, drugi sprzedałam na allegro, trzeci przerobiłam i nie nadaje się do użytku :D dwa zostały wyrzucone, bo kompletnie nie nadawały się już do użytkowania i oststni został zwężony w obwodzie :) Razem 6 :) Odpowiedz Link
narcyza5 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 05.04.08, 09:29 koło 8-10. Na robienie innym prezentów ze skorupek w rozmiarze 75B sumienie mi nie pozwoliło:-), choć śliczne były, a niektóre tylko raz założone do przymierzenia. Odpowiedz Link
doris.bytom Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 07.04.08, 20:43 Ja kilka starych, rozciągniętych i całkiem już niewygodnych. Kilkumiesięczne i całkiem nowe na razie zostawiam, bo póki co muszę w czymś chodzić (póki nie kupię czegoś w moim "nowym" rozmiarze 70J; stary rozmiar: 85D). Zacznę chyba wyprzedawać albo podaruję komuś. Odpowiedz Link
qqleczka78 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 07.04.08, 20:52 3 80E samanty, kupione parę lat temu jako w końcu coś sexownego oddane przyjaciółce nawróconej z 85 B/C :-) (większy obwód kupiony świadomie, nosiłam wtedy 75F, ale to było coś do założenia na randki, wyglądające jak dla starej omy) Dla pośmiania założyłam przed oddaniem. Masakra ;-) Odpowiedz Link
temperka Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 07.04.08, 22:03 Nie dużo, kilka. A to dlatego ze wcześniej nie przywiazywałam uwagi do wyglądu biustu, biustonoszy. Kupowałam coś co miało je zakryć i już. To LOBBY mnie nawróciło i zaczynam kolekcjonować cudeńka. Odpowiedz Link
agafka88 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 08.04.08, 00:54 wyrzuciłam 6, ale żadnego mi nie szkoda. Nigdy więcej :) Odpowiedz Link
wieczorynka79 Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 23.04.08, 18:32 Wlasnie kilka dni temu wyrzucilam wszystkie niedobre,zle,brzydkie biustonosze i wiecie ile ich bylo? Sama jestem w szoku 21 !!! Boszeeeeeeeeee Odpowiedz Link
tomama Re: Ile biustonoszy wyrzuciłyście? 23.04.08, 20:15 7 75 B, 5 75 C i 2 75 E - razem 14 - wysztkie w ciągu ostatniego tygodnia :) Odpowiedz Link
antyka kilkanascie 23.04.08, 20:35 zostawilam dwa minimisery, ale zaluje, ze wywalilam, tak bym sobie przedluzki zrobila :( Odpowiedz Link