antyka 15.06.08, 22:01 Mam nadzieje, ze nie bylo takiego wacika. Otoz kupilam czarne panache harmony za chyba 2 czy 3 funty. Nowe! Nie bylo innych licytujacych, z tego co pamietam, bo sprzedawca zamiast zera w rozmiarze wpisal litere o. :))) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nessie-jp Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:13 Hm, a ja tu tańce z radości odstawiam, bo wczoraj udało mi się kupić stanik w rozmiarze 70F (czyli nie takim znowu niespotykanym) za ZALEDWIE 80zł! Widzę, że daleko mi do czołówki łowczyń okazji :))) Odpowiedz Link
rockiemar Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:29 Freya Phoebe, Tango Pure - 1 funt (raz zalozone), Freya Mitzi - 3,5 funta (rowniez raz zalozona), 2 Fantasie - po 5 funtow (zalozone 2, 3 razy). Zaden stanik nie mial sladow uzytkowania, oczywiscie kupuje tylko od sprzedawcow, ktorzy maja wysylke tansza niz 2, 3 funty :) Szkoda tylko, ze jakos w moim rozmiarze malo jest takich okazji, te powyzej wymienione staniki kupilam dla mamy i dla babci. Odpowiedz Link
amilos Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:42 ja kupiłam w Brastopie ruby pink iris za 10 funtów, jest idewlny i przesliczny przy okazji Odpowiedz Link
quintafalsa Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:38 No to chyba Was przebiję :D Nowy ballet z metkami za 0,99 funta (zero, dziewięcdziesiąt dziewięć) (nikt nie licytował, bo zdjęcie było koszmarne, a ja właśnie z tego stanika wyrosłam i jest mi strasznie smutno, bo bardzo go lubiłam) :D Odpowiedz Link
joana.mz Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 08:00 ja balleta kupiłam u nas na allegro za 44zł. Odpowiedz Link
joankb Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 08:10 Jak wyżej - ballet za 0,99. Kupowałam dwa, jeden dla mamy, z przesyłką wyszły po 2,24. Odpowiedz Link
fiabei przebiję wszystkie ;) 16.06.08, 08:58 13zł! Było to ścisłe 75G - i obwód ok i miseczka dobra - teraz już niestety dużo za mały... Odpowiedz Link
ansil Re: przebiję wszystkie ;) 16.06.08, 10:55 przy obecnym kursie funta nie ma szans, ze przebijesz.. ja tez charnos za 0.99£, bioform rakietnik, nie noszony za wiele, bo sie luby smial, ze myry bede nim kruszyc.. niemniej pasowal.. Odpowiedz Link
madzi1 Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 09:45 Porcelain za 7 funtów :) Odpowiedz Link
charm Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 10:21 Tango II na allegro za 25zł (cherry... za luźne, ale kiedyś pewnie przytyję, zaciążę, itp) Odpowiedz Link
julija_primic Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 10:34 Wlasnie licytuje dwa nowe staniki Panache po 1.04 funta kazdy, no ale do konca aukcji sporo czasu jeszcze, wiec nigdy nie wiadomo. jak na razie jestem jedyna licytujaca i mam nadzieje, ze tak zostanie :) Odpowiedz Link
monika71k hihihi, matko i córko!!! dałam 50 groszy!!!!! 19.06.08, 11:54 Freya Mille o taka: www.figleaves.com/us/product.asp?product_id=FRA-AA5930&cookied=19%2F06%2F2008+10%3A51%3A23 Dokładnie taka sama!!!! Zgadnijcie gdzie :D Gratki dla pań z lumpka w Kutnie, za brak orientacji wśród sprzedawanych rzeczy!!! Stanik jak nowy z naderwaną PAPIEROWĄ metką!!! Matulu, biznes życia zrobiłam!!!! Doradzam obchody okolicznych lumpków :) hihi, ciekawe kto mnie przebije :D Odpowiedz Link
emalia1231 freya eva 19.06.08, 16:46 w debenchamsie wygrzebalam gdzies przypadkiem eve za 7 funtow zmierzylam bo cena byla niska przy kasie okazalo sie ze kosztuje 4:) a co jest najlepsze.. ze to byl moj pierwszy dobry stanik wtedy nie mialam niczego wyliczonego.. wiedzialam tylko ze musze szukac z firmy freya bo mi siostra tak kazala (wczesniej mialam rio kupione przez nia 'na oko' bo mieszkala wtedy w Londku i bylo prawie dobre) Odpowiedz Link
inez69 Re: hihihi, matko i córko!!! dałam 50 groszy!!!!! 19.06.08, 17:54 Farciara. I pewnie zwyciezczyni konkursu:) Gratuluje. Mi jedynie udalo sie kupic stringi Harmony za 4euro, marniutko:( Odpowiedz Link
klymenystra Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 28.06.08, 15:22 Full cup M&S za funta. Uzywany co prawda:), ale chyba malo, bo nie widac nic po nim :) Odpowiedz Link
sheena777 ale konkurs trzeba podzielić na 2 kategorie!!! 03.07.08, 16:29 kategoria NOWY i kategoria UZYWANY inaczej nie jest to konkurs sprawiedliwy. ja kupiłam na allegro NOWĄ Freyę Rio Scarlet z metkami za 50zł razem z przesyłką. :):):):) i to nie jest żaden reject, normalny jak ze sklepu :):):):) i uważam, że tanio jak barszcz, do tej pory kupowałam triumfy za ok 150zeta więc jestem z siebie dumna :):):) Odpowiedz Link
ewik-mysza Re: ale konkurs trzeba podzielić na 2 kategorie!! 03.07.08, 18:21 NOWY - 8,10 funta za Freye vodka martini top - khaki :D z przesyłka wyszło 55 zł ... nowka na figleaves clerance :D Odpowiedz Link
chocochoco Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 03.07.08, 17:17 Z nowych to Arabelka Peony za 50 zł już z wysyłką z E-baya, obwód co prawda jeździ, starasznie rzdko go noszę, ale nie oddam go za żadne skarby :D. A z używanych Tango II na Allegro za 15 zł z przesyłką ( ale to jakieś 1,5 roku temu, kiedy Lobby mnie uświadomiło, a nie było tak popularne jak teraz). A ze strojów to używane bikini Freya za 25 zł, gacie od razu wyrzuciłam, ale staniczek w super stanie jest i mi służy. Wszytsko oczywiście pasujące, na może oprócz obwodu Arabelki, ale wzięłam jak zawsze 65 FF, więc nie moja wina. Odpowiedz Link