Dodaj do ulubionych

Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :)

15.06.08, 22:01
Mam nadzieje, ze nie bylo takiego wacika.
Otoz kupilam czarne panache harmony za chyba 2 czy 3 funty.
Nowe!

Nie bylo innych licytujacych, z tego co pamietam, bo sprzedawca
zamiast zera w rozmiarze wpisal litere o.

:)))
Obserwuj wątek
    • nessie-jp Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:13
      Hm, a ja tu tańce z radości odstawiam, bo wczoraj udało mi się kupić stanik w
      rozmiarze 70F (czyli nie takim znowu niespotykanym) za ZALEDWIE 80zł! Widzę, że
      daleko mi do czołówki łowczyń okazji :)))
    • songor Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:21
      2.20 funta ;)
    • rockiemar Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:29
      Freya Phoebe, Tango Pure - 1 funt (raz zalozone), Freya Mitzi - 3,5
      funta (rowniez raz zalozona), 2 Fantasie - po 5 funtow (zalozone 2,
      3 razy). Zaden stanik nie mial sladow uzytkowania, oczywiscie kupuje
      tylko od sprzedawcow, ktorzy maja wysylke tansza niz 2, 3 funty :)
      Szkoda tylko, ze jakos w moim rozmiarze malo jest takich okazji, te
      powyzej wymienione staniki kupilam dla mamy i dla babci.
      • amilos Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:42
        ja kupiłam w Brastopie ruby pink iris za 10 funtów, jest idewlny i przesliczny
        przy okazji
    • quintafalsa Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 15.06.08, 22:38
      No to chyba Was przebiję :D
      Nowy ballet z metkami za 0,99 funta (zero, dziewięcdziesiąt dziewięć)

      (nikt nie licytował, bo zdjęcie było koszmarne, a ja właśnie z tego stanika
      wyrosłam i jest mi strasznie smutno, bo bardzo go lubiłam)

      :D
      • joana.mz Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 08:00
        ja balleta kupiłam u nas na allegro za 44zł.
      • joankb Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 08:10
        Jak wyżej - ballet za 0,99. Kupowałam dwa, jeden dla mamy, z przesyłką wyszły po
        2,24.
    • fiabei przebiję wszystkie ;) 16.06.08, 08:58
      13zł! Było to ścisłe 75G - i obwód ok i miseczka dobra - teraz już niestety dużo
      za mały...
      • ansil Re: przebiję wszystkie ;) 16.06.08, 10:55
        przy obecnym kursie funta nie ma szans, ze przebijesz..
        ja tez charnos za 0.99£, bioform rakietnik, nie noszony za wiele, bo
        sie luby smial, ze myry bede nim kruszyc.. niemniej pasowal..
    • madzi1 Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 09:45
      Porcelain za 7 funtów :)
    • charm Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 10:21
      Tango II na allegro za 25zł (cherry... za luźne, ale kiedyś pewnie przytyję,
      zaciążę, itp)
      • julija_primic Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 16.06.08, 10:34
        Wlasnie licytuje dwa nowe staniki Panache po 1.04 funta kazdy, no
        ale do konca aukcji sporo czasu jeszcze, wiec nigdy nie wiadomo. jak
        na razie jestem jedyna licytujaca i mam nadzieje, ze tak zostanie :)
    • monika71k hihihi, matko i córko!!! dałam 50 groszy!!!!! 19.06.08, 11:54
      Freya Mille o taka:
      www.figleaves.com/us/product.asp?product_id=FRA-AA5930&cookied=19%2F06%2F2008+10%3A51%3A23
      Dokładnie taka sama!!!! Zgadnijcie gdzie :D
      Gratki dla pań z lumpka w Kutnie, za brak orientacji wśród
      sprzedawanych rzeczy!!!
      Stanik jak nowy z naderwaną PAPIEROWĄ metką!!!
      Matulu, biznes życia zrobiłam!!!!
      Doradzam obchody okolicznych lumpków :)
      hihi, ciekawe kto mnie przebije :D
      • emalia1231 freya eva 19.06.08, 16:46
        w debenchamsie wygrzebalam gdzies przypadkiem eve za 7 funtow zmierzylam bo
        cena byla niska przy kasie okazalo sie ze kosztuje 4:)

        a co jest najlepsze.. ze to byl moj pierwszy dobry stanik wtedy nie mialam
        niczego wyliczonego.. wiedzialam tylko ze musze szukac z firmy freya bo mi
        siostra tak kazala (wczesniej mialam rio kupione przez nia 'na oko' bo mieszkala
        wtedy w Londku i bylo prawie dobre)
      • inez69 Re: hihihi, matko i córko!!! dałam 50 groszy!!!!! 19.06.08, 17:54
        Farciara. I pewnie zwyciezczyni konkursu:) Gratuluje. Mi jedynie
        udalo sie kupic stringi Harmony za 4euro, marniutko:(
    • klymenystra Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 28.06.08, 15:22
      Full cup M&S za funta. Uzywany co prawda:), ale chyba malo, bo nie widac nic po
      nim :)
    • sheena777 ale konkurs trzeba podzielić na 2 kategorie!!! 03.07.08, 16:29
      kategoria NOWY
      i kategoria UZYWANY
      inaczej nie jest to konkurs sprawiedliwy.

      ja kupiłam na allegro NOWĄ Freyę Rio Scarlet z metkami za 50zł razem
      z przesyłką. :):):):) i to nie jest żaden reject, normalny jak ze
      sklepu :):):):)

      i uważam, że tanio jak barszcz, do tej pory kupowałam triumfy za ok
      150zeta więc jestem z siebie dumna :):):)
      • ewik-mysza Re: ale konkurs trzeba podzielić na 2 kategorie!! 03.07.08, 18:21
        NOWY - 8,10 funta za Freye vodka martini top - khaki :D z przesyłka
        wyszło 55 zł ... nowka na figleaves clerance :D
    • chocochoco Re: Moj najtanszy dobry stanik KONKURS :) 03.07.08, 17:17
      Z nowych to Arabelka Peony za 50 zł już z wysyłką z E-baya, obwód co
      prawda jeździ, starasznie rzdko go noszę, ale nie oddam go za żadne
      skarby :D. A z używanych Tango II na Allegro za 15 zł z przesyłką (
      ale to jakieś 1,5 roku temu, kiedy Lobby mnie uświadomiło, a nie
      było tak popularne jak teraz). A ze strojów to używane bikini Freya
      za 25 zł, gacie od razu wyrzuciłam, ale staniczek w super stanie
      jest i mi służy. Wszytsko oczywiście pasujące, na może oprócz obwodu
      Arabelki, ale wzięłam jak zawsze 65 FF, więc nie moja wina.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka