lakie
20.06.08, 15:25
... i chyba się nie dowiem. Najbardziej mi zależy na świadomości rozmiaru polskiego. Mam sklep gdzie mogę przymierzyć całą istniejącą rozmiarówkę z Gai i są chyba ze 2 modele właśnie duże, tyle że nerwów mi starczyło do miseczki H, dalej już nie miałam siły mierzyć, te 2 modele mają do J. Z H wyszło mi jeszcze pól biustu górą :(
Jak sie zmierzyłam to mam około 85 cm pod biustem, więc biorę 75 albo 80. W biuscie mam około 116 do 118 max (trudno mi było zmierzyć sie wiarygodnie w biuście bo nie ma stanika który by mi go nie spłaszczał a bez stanika to raczej sie wiarygodnie nie zmierze) ;)
Mam jeden stanik, a właściwie górę od kostiumu kupiony w lumpku, jest to angieslki rozmiar 75GG bliżej nieokreslonej firmy i jest mniej wiecej dobry, to znaczy zmieścił mi sie w niego cały biust i tyle tylko wiem odnośnie rozmiaru :|
Proszę tylko nie krzyczeć, zakupy przez internet mnie dobiły, wiecej straciłam pieniedzy na wysyłki niż to wszystko warte i nadal nie mam co nosić :(
Doła mam i tyle :( Przepraszam za śmieciowy wątek :(