Dodaj do ulubionych

Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :|

20.06.08, 15:25
... i chyba się nie dowiem. Najbardziej mi zależy na świadomości rozmiaru polskiego. Mam sklep gdzie mogę przymierzyć całą istniejącą rozmiarówkę z Gai i są chyba ze 2 modele właśnie duże, tyle że nerwów mi starczyło do miseczki H, dalej już nie miałam siły mierzyć, te 2 modele mają do J. Z H wyszło mi jeszcze pól biustu górą :(
Jak sie zmierzyłam to mam około 85 cm pod biustem, więc biorę 75 albo 80. W biuscie mam około 116 do 118 max (trudno mi było zmierzyć sie wiarygodnie w biuście bo nie ma stanika który by mi go nie spłaszczał a bez stanika to raczej sie wiarygodnie nie zmierze) ;)
Mam jeden stanik, a właściwie górę od kostiumu kupiony w lumpku, jest to angieslki rozmiar 75GG bliżej nieokreslonej firmy i jest mniej wiecej dobry, to znaczy zmieścił mi sie w niego cały biust i tyle tylko wiem odnośnie rozmiaru :|
Proszę tylko nie krzyczeć, zakupy przez internet mnie dobiły, wiecej straciłam pieniedzy na wysyłki niż to wszystko warte i nadal nie mam co nosić :(
Doła mam i tyle :( Przepraszam za śmieciowy wątek :(
Obserwuj wątek
    • luliluli Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 15:30
      lakie, a wpisywałaś się w wątek rozmiarowy przed zakupami?? jak nie
      to raz dwa sie wpisz, jak tak, to obfoć się w staniku i wyślij po
      poradę do galerii:) poradzimy coś;)
      • lakie Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 15:37
        nie posiadam stanika w którym mogłabym sobie zrobić zdjęcie, jedyne 2 jakie posiadam plus ta góra od kostiumu są w rozmiarze 75 G z Dalii i są bardzo za małe :(
        Do czego do jasnej anielki są te tabelki rozmiarów skoro się człowiek zmierzy, a potem i tak pół biustu wychodzi górą, mimo zgodności z tabelką rozmiarów :(
        • lukrecjabo Lakie, może by ć tak, że się po prostu 20.06.08, 15:42
          w polską rozmiarówkę nie zmieścisz - ja mam 86 pod biustem, a w nim
          112, angileksie kupuję 75GG/h (34GG/H), ale w polską rozmiarówkę
          typu Gaja po prostu się nie mieszczę, więc Ty się nie zmieścisz tym
          bardziej (nie mówię o Mellissie).
          Jedyną polską firmą, w której kupiłam stanik, jest Kris line, ale po
          migracji już też wypadłam z ich rozmiarówki, także celuj w
          brytyjczyki:) Pozdrawiam
        • heliamphora Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 15:42
          Bo te tabelki są do du...żego kosza na śmieci ;)

          Jedyna sensowna tabelka rozmiarów jest tu:
          www.bellissima.com.pl/strona.php?site=przymierzalnia&PHPSESSID=bc23fd6c3e86b928de6ce1dd4ea82102
          • heliamphora Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 15:51
            A w ogóle to rozmiar masz prawie identyczny jak ja - noszę 75 HH albo J
            (angielskie rzecz jasna - o polskich wynalazkach zapomnij). Jesteś może z Warszawy?
            • lakie Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 16:21
              Jestem z Białegostoku niestety :(
              • heliamphora Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 16:50
                A wybierasz się na warszawski zlot? Bo jeśli tak, to miałabyś okazję pomierzyć
                rózne staniki - np. moje angielskie 75J, 75 HH i 80 GG...
                • lakie Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 16:58
                  nie wybieram się :( to znaczy nie planowałam, nie miałabym z kim zostawić córki i kasa kasa kasa jak zawsze, ale dzięki za dobre chęci :)
                  • agafka88 Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 20:18
                    lakie, poczytaj wątek oszczędny:
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=80397922
                    • lakie Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 22:21
                      czytałam, ale nadal będę się upierać nad mierzeniem przed kupnem, nie jestem w stanie zamrozić pieniedzy w stanikach i przesyłkach.
                      chyba jednak będę dodzierać to co mam. Nadal mam tylko nadzieje że gdzieś przypadkiem trafie jakiś stanik w który się zmieszcze.
                      Zrezygowa jestem dziś kompletnie.
    • nisiaczek28 Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 15:55
      Niestety z polskiego rozmiaru to raczej nic nie znajdziesz. Pozostaja Ci
      brytyjczyki gdzieś 34J, ale najlepiej wpisz sie do wątku rozmiarowego:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=80652840
    • lirio Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 16:04
      Tabelki producentów są do kitu. Używaj tylko tej:
      docs.google.com/View?docid=dfq559j5_1fjkt4n
      Tu wychodzi dla Ciebie angielski rozmiar około 34J - zapisz się koniecznie do
      wątku rozmiarowego.
      I ZAPOMNIJ, że kupisz polski stanik w tym rozmiarze.
      Jak kupowałaś wcześniej 75GG to ja się nie dziwię, że nietrafione zakupy były.
    • wielebnna Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 16:17
      nie dołuj, nie warto
      masz identyczne rozmiary jak ja - noszę 36GG a teraz przymierzam się do 34HH i
      wiesz ile cudeniek namierzyłam?
      • wild_orchid Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 16:26
        Ja mam tez podobne, nosilam 34GG lub 36FF a teraz przesiadam sie na
        34H lub 36G, mam takie piekne Masqueradki kupione przez net.
        Owszem, bylo na poczatku ciezko, wysylalam, przeklinalam sama
        siebie, a gdy w koncu znalazlam sowj stanik, usmiechnelam sie.
        Jedyny Kris Line kupiony na poczatku, wyladowal w koszu na smieci.
        Glowa do gory.Nie jest zle!
      • lakie Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 16:30
        Ja zmierzyłam jakąś Feye ostatnio, Arabella chyba, była w rozmiarze 80GG i sie w nią zmieściłam, nawet nienajgorzej się w niej czułam, tyle że to tylko było z ciekawości, bo kosztowała 199 zł i na mierzeniu zakończyłam. Różne staniki mierzyłam w różnych rozmiarach i czasami w te mniejsze sie mieściłam a w te większe nie, dlatego do dziś nie znam rozmiaru jakiego mam szukać. Mierzyłam też Panache (nie pamietam modelu) 80 G i z kolei miska była dobra ale obwód dużo za duży, ech...
        Nie zależy mi na jakimś pieknym staniku, ja chcę tylko stanik w który się zmieszcze i żeby nie kosztował 200 zł.
        • wielebnna Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 17:04
          jak masz 85/116 to celuj w 36GG lub 34HH; szukaj na giełdzie i na allegro albo
          poluj na ebayu lub w sklepach takich jak undercoverexperience
          • ellabillie Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 17:18
            Ja się nie znam wcale i w dodatku jestem z całkiem innych rejonów tabelki, ale z ciekawości sprawdziłam - zobacz w tym sklepie, ze dwa staniki są nawet poniżej 8 funtów, czyli z przesyłką 12, czyli niezbyt wiele. Nie można odsyłać, ale jakby co jest giełda i Allegro.
            www.figleavesclearance.co.uk/pages/search/advancedsearch.asp
            • ellabillie Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 17:20
              Bez sensu ten powyższy link, nie zapisało wyników wyszukiwania, ale znajdziesz
              na pewno.
        • lirio Lakie 20.06.08, 17:20
          Błagam przeczytaj o stanikach za 200zł. Żadna z nas przy zdrowych zmysłach i
          normalnym stanie portfela nie kupuje staników za 200zł.
          Są sklepy typu:
          www.brastop.com/
          www.naturalfigures.co.uk/
          jest nasza giełda, ebay
          Nie wpisałaś się na początku do wątku rozmiarowego, z tego co piszesz w ogóle
          nie czytałaś forum. W sklepie stacjonarnym w Polsce nie kupisz stanika na
          siebie, tak żeby był rozmiar dobry i cena normalna.
          Normalna cena staników jakie kupujemy to ok. 100zł i mniej.
          Najpierw poczytaj forum, popytaj a potem na spokojnie kupuj.
          Ja tu też trafiłam myśląc, że dobre angielskie staniki są koszmarnie drogie i
          wcześniej kupiłam chyba ze 20 na allegro w jakiś rozmiarach z kosmosu :)))))
    • thorrey Re: Nadal nie wiem jaki mam rozmiar :| 20.06.08, 17:20
      Lakie - rozumiem Cię z tym mierzeniem, bo ostatnio usiłowałam
      zmierzyć mamę, i ciężko mi to szło. Zamówiła sobie Melissę 70J która
      była jej za duża, ale zamieniła rozmiar mniejszą i jest zadowolona.
      Stanik za 61 PLN, no to chyba nie tak strasznie (fakt, że typu
      namiot w brudnym beżu, ale to miał być taki na początek na dobranie
      rozmiaru.
      Jeśli chodzi o Arabelki, to na brastopie są ostatnio na 19 funtów
      czy coś koło tego, tylko nie sprawdzałam rozmiarów. I clearance na
      Figleaves.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka