Gość: andrzej
IP: 172.16.0.*
27.02.02, 14:51
czolem wszystkim, ktorzy kochaja to miasto i ziemię limanowską,
jest nas wielu, którzy wychowali się w tym cudownym miejscu i choćby
sentymentalnie tam wracają. Podczas mojej pracy w Warszaie podjęliśmy próbę
organizacji Limanowian w Warszawie. Było nas ponad 20 osób: misistrowie,
dyrektorzy, prezesi, specjaliści, księżą.
Ludzie,
jest nas trochę w Polce i w Świecie. Chyba jesteśmy w stanie wymyśleć program
dla Naszego Miasta i Ziemi Limanowskiej.
Byłem zimą na nartach w Szczawie; czy pamiętacie zapach suchej trawy na
polanach gorczańskich i smak poziomek?
Pozdrowienia,
zbierajmy się razem,
Andrzej Ryś
wice minister zdrowia 1999-2001
(absolwent LO im. W. Orkana 1979)