24.12.07, 22:43
Czego winszować Wom ze Godami?
Pewnikym wiycie dobrze to sami
Dyć szkryfna tako - Serca zocnego
By bliźni zowdy trefioł do niego.
Obserwuj wątek
    • broneknotgeld Re: Winszuja 25.12.07, 18:00
      We Betlejym z pastyrzami
      Familijo se raduje
      Ano - niy som przeca sami
      Jezusiczek tyż to czuje

      Prawie gwiozdka betlejymsko
      Blyszczy jasno na tym niebie
      Znak że siyła już niyziymsko
      Prziszła do nos - tyż do Ciebie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka