IP: *.radio-net.info.pl 06.06.10, 08:07
Poszukuję dobrego i nie drogiego tatuażysty
Obserwuj wątek
    • Gość: Wiktor Re: Tatuaż IP: *.swiecie.vectranet.pl 06.06.10, 21:19
      W Potulicach robią git dziary za wagon fajek - polecam ;)
    • Gość: winetu Re: Tatuaż IP: *.xdsl.centertel.pl 07.06.10, 20:19
      To dobrego czy nie drogiego, bo dobry to będzie się cenił, a tani jakoś nie
      ufam takim gościom. Ja robiłem w Gdańsku na PKP, ale z tego co wiem to już tego
      studia tam nie ma. Lepiej dołożyć 300 lub 400 stówki niż potem żałować. Poczekaj
      jeszcze miesiąc lub 2 odłóż więcej kasy, bo naprawdę warto. Chyba że chcesz już
      na wakacje. A i druga sprawa , jaki on ma być duży??????????? Bo może być dobry,
      ale będzie mały. Twój wybór, Powodzenia:)
      • Gość: ddd Re: Tatuaż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.10, 22:17
        dobry i nie drogi przykro mi to powiedziec ale jedno wyklucza drugie polecam
        tatuażystów z poznania
    • Gość: wytatuowana Re: Tatuaż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 11:01
      Nie da się zrobić dobrze i tanio. Tatuaż nie może być tani, jeżeli chcesz mieć
      dobry.
      • Gość: Ree Re: Tatuaż IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.06.10, 09:14
        Masz w Świeciu na WP. studio tatuażu, żółty budynek nad sklepem mięsnym
        Viola - zapytaj tam.
        • Gość: V Re: Tatuaż IP: *.swiecie.vectranet.pl 11.07.10, 21:33
          ja robię tatuaże i planuje otworzyć studio tatuażu w Chełmnie... możemy umówić
          się prywatnie ... zainteresowanych proszę o kontakt na mój mail
          vandamats@gmail.com
          • Gość: numer Re: Tatuaż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 14:47
            daj numer
            • Gość: 997 Re: Tatuaż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 17:41
              :D
              • Gość: eddie Re: Tatuaż IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.08.10, 17:31
                Nie rob sobie taniej tandety. Ja zrobilem taki blad i musialem to
                usuwac. Na dzien dzisiejszy dziaram sie w Gdansku. Polecam!!!!!!
                tat-studio@tattoo.com.pl
                Okolo 2-3 miesiecy trzeba czekac na termin ale naprawde warto!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka