Gość: Czarny IP: *.radio-net.info.pl 06.06.10, 08:07 Poszukuję dobrego i nie drogiego tatuażysty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wiktor Re: Tatuaż IP: *.swiecie.vectranet.pl 06.06.10, 21:19 W Potulicach robią git dziary za wagon fajek - polecam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: winetu Re: Tatuaż IP: *.xdsl.centertel.pl 07.06.10, 20:19 To dobrego czy nie drogiego, bo dobry to będzie się cenił, a tani jakoś nie ufam takim gościom. Ja robiłem w Gdańsku na PKP, ale z tego co wiem to już tego studia tam nie ma. Lepiej dołożyć 300 lub 400 stówki niż potem żałować. Poczekaj jeszcze miesiąc lub 2 odłóż więcej kasy, bo naprawdę warto. Chyba że chcesz już na wakacje. A i druga sprawa , jaki on ma być duży??????????? Bo może być dobry, ale będzie mały. Twój wybór, Powodzenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddd Re: Tatuaż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.10, 22:17 dobry i nie drogi przykro mi to powiedziec ale jedno wyklucza drugie polecam tatuażystów z poznania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wytatuowana Re: Tatuaż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.10, 11:01 Nie da się zrobić dobrze i tanio. Tatuaż nie może być tani, jeżeli chcesz mieć dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ree Re: Tatuaż IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.06.10, 09:14 Masz w Świeciu na WP. studio tatuażu, żółty budynek nad sklepem mięsnym Viola - zapytaj tam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V Re: Tatuaż IP: *.swiecie.vectranet.pl 11.07.10, 21:33 ja robię tatuaże i planuje otworzyć studio tatuażu w Chełmnie... możemy umówić się prywatnie ... zainteresowanych proszę o kontakt na mój mail vandamats@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eddie Re: Tatuaż IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.08.10, 17:31 Nie rob sobie taniej tandety. Ja zrobilem taki blad i musialem to usuwac. Na dzien dzisiejszy dziaram sie w Gdansku. Polecam!!!!!! tat-studio@tattoo.com.pl Okolo 2-3 miesiecy trzeba czekac na termin ale naprawde warto!!!! Odpowiedz Link Zgłoś