Gość: Swieciak
IP: *.ip.netia.com.pl
06.08.10, 13:53
Mam problem z oplem vectra 2.0 dtl.Zapala mi sie lampka chek i auto slabnie po
czym lampka gasnie i samochod odzyskuje moc.Bylem u paru mechanikow zaden nie
potrafil powiedziec co jest uszkodzone mimo sprawdzenia.Moze ktos poleci
solidnego i uczciwego fachowca.