Gość: KIBIC IP: 81.210.32.* 19.02.05, 19:11 SZALU NIE GRAJA A POMOWIEC POTWIRDZA WALKE O IV LIGE POWODZENIA!!!! BYLEM NA MECZU I OBSERWOWALEM TA POTYCZKE CHLOPACY Z KIJEWA POKAZALI NASZYM CHLOPAKA JAK SIE GRA W PILKE!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cobraswiecie Re: WDA POMOWIEC 1-3 20.02.05, 17:10 I prawidłowo-bo trzeba troszeczke pozmieniac w tej Wdzie-zwolnic kilku i zatrudnic kogos ambitnego Odpowiedz Link Zgłoś
elias26 Re: WDA POMOWIEC 1-3 20.02.05, 19:12 a kto we wdzie zagrał ?? mozna wiedziec ? Odpowiedz Link Zgłoś
cobraswiecie Re: WDA POMOWIEC 1-3 20.02.05, 23:28 No wlasnie bardzo ciekawe jaki był skład Odpowiedz Link Zgłoś