Dodaj do ulubionych

WDA POMOWIEC 1-3

IP: 81.210.32.* 19.02.05, 19:11
SZALU NIE GRAJA A POMOWIEC POTWIRDZA WALKE O IV LIGE POWODZENIA!!!!
BYLEM NA MECZU I OBSERWOWALEM TA POTYCZKE CHLOPACY Z KIJEWA POKAZALI NASZYM
CHLOPAKA JAK SIE GRA W PILKE!!!
Obserwuj wątek
    • cobraswiecie Re: WDA POMOWIEC 1-3 20.02.05, 17:10
      I prawidłowo-bo trzeba troszeczke pozmieniac w tej Wdzie-zwolnic kilku i
      zatrudnic kogos ambitnego
    • elias26 Re: WDA POMOWIEC 1-3 20.02.05, 19:12
      a kto we wdzie zagrał ?? mozna wiedziec ?
      • cobraswiecie Re: WDA POMOWIEC 1-3 20.02.05, 23:28
        No wlasnie bardzo ciekawe jaki był skład

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka