Gość: bunio IP: 80.51.140.* 02.08.08, 20:48 Mam pytanie dostałem propozycję pracy w tej firmie czy ktoś pracuje lub pracował tam proszę o opinie.Diękuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaz Re: kaspol-przwchowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 23:08 Jezeli już to kastpol-przechowo pracuję tam już 6 lat zarobki na Swiecie bardzo dobre prac super bo budowa pojazdow do transportu koni jako jedyna firma w kraju Odpowiedz Link Zgłoś