Dodaj do ulubionych

kaspol-przwchowo

IP: 80.51.140.* 02.08.08, 20:48
Mam pytanie dostałem propozycję pracy w tej firmie czy ktoś pracuje
lub pracował tam proszę o opinie.Diękuje
Obserwuj wątek
    • Gość: kaz Re: kaspol-przwchowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.08, 23:08
      Jezeli już to kastpol-przechowo pracuję tam już 6 lat zarobki na
      Swiecie bardzo dobre prac super bo budowa pojazdow do transportu
      koni jako jedyna firma w kraju

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka