IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 22.02.09, 17:49
trzeba cos zrobic z biedronka !!!!zwalniaja ludzi robia ich wciula
przyjmuja na dwa miesiace apotem zwalniaja !!trzeba cos ztym
zrobic /???
Obserwuj wątek
    • Gość: jj Re: biedronka IP: *.tvk.torun.pl 23.02.09, 19:19
      zglos do Inspekcji Pracy
      jak sie okaze ze masz racje to sie biedronke ukarze
      a jak nie masz
      to ciebie
      • Gość: ja Re: biedronka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.09, 20:58
        Biedaku zwolnili Cię Z Biedronki?Jak ja Ci współczuje.Ty jakiś dupek jesteś.Żeby
        facet pracował w Biedronce,i jeszcze ryczy jak go zwolnią.
        • Gość: qwerty Re: biedronka IP: *.centertel.pl 24.02.09, 23:36
          Ciesz się, że ciebie jeszcze to nie spotkało. Chyba że mamusia
          załatwiła ci pracę.
          • Gość: jeah Re: biedronka IP: *.xdsl.centertel.pl 18.03.09, 17:48
            Dokładnie, cwaniaczek ma pracę z dziada pradziada jak większość biurokratów w
            urzędach.
            Co do Biedronki i zwolnień po paru m-cach, to kiedyś robił tak Polo Market, ale
            po m-cu.
            Nie jesteś sam i pewnie nie ostatni.
            Współczuję.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka