Gość: klient IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 22.02.09, 17:49 trzeba cos zrobic z biedronka !!!!zwalniaja ludzi robia ich wciula przyjmuja na dwa miesiace apotem zwalniaja !!trzeba cos ztym zrobic /??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jj Re: biedronka IP: *.tvk.torun.pl 23.02.09, 19:19 zglos do Inspekcji Pracy jak sie okaze ze masz racje to sie biedronke ukarze a jak nie masz to ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: biedronka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.09, 20:58 Biedaku zwolnili Cię Z Biedronki?Jak ja Ci współczuje.Ty jakiś dupek jesteś.Żeby facet pracował w Biedronce,i jeszcze ryczy jak go zwolnią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: biedronka IP: *.centertel.pl 24.02.09, 23:36 Ciesz się, że ciebie jeszcze to nie spotkało. Chyba że mamusia załatwiła ci pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeah Re: biedronka IP: *.xdsl.centertel.pl 18.03.09, 17:48 Dokładnie, cwaniaczek ma pracę z dziada pradziada jak większość biurokratów w urzędach. Co do Biedronki i zwolnień po paru m-cach, to kiedyś robił tak Polo Market, ale po m-cu. Nie jesteś sam i pewnie nie ostatni. Współczuję. Odpowiedz Link Zgłoś