Dodaj do ulubionych

Gwałt w Chełmnie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 10:38
Co to znaczy? z DOBRYCH RODZICH! a inne rodziny to kto może pani Monika Smól
przestanie pisać artykuły tylko się zajmie........? A tym Chłopakom Jak
najbardziej należy się solidna kara.R o z p u s z c z e n i Rodzice w pogoni
za pieniędzmi zapomnieli, że mają dzieci do wychowania!
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 10:40
      idiotyczna wypowiedź.
      • Gość: ************* Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 10:46
        no własnie idiotyczna o co tu chodzi???
        • Gość: p link IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 10:51
          > co tu chodzi???

www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/po/20060608/CHELMNO/106080398/-1/chelmno
          • Gość: rftgy [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 12:58
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: nooo Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.06, 10:47
        Kara się należy bezwzględu na pochodzenie... chodzi o te dobre rodziny! I z
        dobrych jak widać zdarza się chłam. Naćpa się taki jeden z drugim i odwala. No
        to najpierw przyjemność a potem niech ponoszą konsekwencje... tak powinno być!
        • Gość: .... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 12:17
          "z dobrych rodzin".....
          a czy ktos potrafi zdefiniowac co dokladnie oznacza stwierdzenie "z dobrych
          rodzin"? co to znaczy ze ktos jest z dobrej rodziny? bo rodzice takiego ktosia
          pracuja , zarabiaja wiecej, bo nie znaja swoich dzieci i w razie jakiegos
          wybryku z ich strony mowia " moje dziecko nigdy by tego nie zrobilo...przeciez
          ma wszystko... ma lepiej niz my mielismy- nic mu nie brakuje..." maja wszystko
          nie majac NIC!! LUDZIE to jest chyba najwieksza patologia!!!!
          wyrazy wspolczucia dla dziewczyn ktore musialy przjsc koszmar przez TYCH
          gowniarzy... nacpanych zreszta gowniarzy...
          • Gość: ****** Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 12:28
            Ludzie o czym piszecie gó..rzy????27-letni facet to nie gó..arz i powinnien
            być świadomy tego co zrobił
            a dziewczynom bardzo współczuję........
            • Gość: zzzz [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 12:42
            • Gość: .... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 09.06.06, 11:38
              "gó..arzy" bo owszem 27latek POWINIEN być dorosły i odpowiadać za swoje czyny
              ale czy uwazasz że akurat oni zachowali się jak DOROŚLI???? ja nie...
              • Gość: CC Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 14:36
                On miał 21 w gazecie błąd jest
              • Gość: druch Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 01.07.06, 11:11
                bo ja jestem mądry i sie wykupiłem z tego ścierwa a chciałem tylko pomacać
        • Gość: mysio Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 10.06.06, 09:51
          wszyscy którzy w sposób oszczerczy w wypowiadają sie w tej sprawie odpowiedzą
          za naruszenie dobrego imienia PODAWAJCIE TYLKO SPRAWDZONE I POTWIERDZONE FAKTY
          • Gość: koth Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.06, 17:41
            no widze darek, że bronisz brata... ale czegoś takiego nie można bronić a jeśli
            sądzisz, że podawane informacje są błędne i fałszywe to uracz wszystkich prawdą.
            Jestem przekonany że wiesz troche na ten temat i możesz powiedzieć jak to na
            prawde było.
      • Gość: jagoda Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 16.06.06, 15:19
        co za "matka" pisała tą wypowiedź chyba ktoś tu ma nieźle z deklem...
    • Gość: sok Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 12:59
      Czepisz sie Pani Moniki S. i jesteś złosliwy a powinienes wiedzieć ,ze ktoś kto
      pochodzi z "dobrych rodzin" to należy czytać ,że nie pochodzi z rodzin
      patologicznych.
      • Gość: boss Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 13:45
        przecież nie było żadnego gwałtu!...!
        • Gość: jomi Re: Gwałt w Chełmnie IP: 172.28.30.* 08.06.06, 15:25
          Jesli chcecie dyskutować o tym tekscie, to powiem tylko tyle, że napisany jest
          tak, jaby to te dziewczyny były winne. Pani Smół skupiła się tylko na nich.
          Nikt nie pomyślał, co teraz będą musiały przejść w swojej szkole?
    • Gość: Asia Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 16:00
      Wlasnie idiotyzm do potegi tu widzie- niezferyfikowane informacje ma
      niejaka "matka" wyobraz sobie ze jeden z tych chlopakow nie ma rodzicow-
      zastanow sie co piszesz!

Co do kary to oczywiscie musi byc i niech bedzie!!
      • Gość: whhsshhshs [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 16:03
      • Gość: gościu nie do pozn Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.06, 17:46
        może i KUBA nie ma starych ale kiedyś był normalny... a teraz wiemy co forsa
        robi z człowiekiem... a teraz pomyśl sobie co musi czuć laska "kubusia"....
        Podobno dowiedziała sie o tym jak była gdzieś za granicą ale nie wiem czy to
        prawda...

to nie zmienia faktu że ten koleś narobił wiele bulu nie tylko tym dziewczynom,
        ale i innym bliskim mu osobom....
        • Gość: kk Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 20:26
          to że nie ma rodziców nie zwalnia go od odpowiedzialności moralnej, od braku
          kultury od chamstwa! on tam niezłe imprezy urządza i wcale nie jest święty
          popytajcie jego sąsiadów!!
        • Gość: Młoda i Artek Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.06, 22:39
          My osobiście życzymy im żeby to właśnie ich przecw..ono w dupe żeby srali dalej
          niż widzieli i żeby wiedzieli jak to jest
    • Gość: jaaaaaaa Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 16:21
      jak tu ktoś wyżej napisał " przecież gwałtu nie było" no i co z tego ty sie
      zastanów co te biedne dziewczyny jeszcze dzieci musiały przejść przecież one
      nie wiedziały co je czeka, spodziewały sie pewnie najgorszego, moż nawet tego
      że z tego nie wyjda całe. Ja im serdecznie wspólczuje i tyych kolesi na 15 lat
      nawet bez wyroku powinni usadzić i powinni nie mieć tych wszystkich wygód jakie
      maja więźniowie
    • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 16:22
      znasz szczegóły? ja wiem ze one sie narzucały nie raz z nimi obcowały to nie
      były osoby przypadkowo poznane. A to ze ktos jezdzi lepszym autem nie powinno
      obchodzic policjantów bo prawo jest równe dla wszystkich tzn powinno :)
      • Gość: Prezes Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 08.06.06, 16:42
        Zostawmy tę sprawę organom ścigania,wcale tak może nie było tylko teraz te
        dziewczyny zgrywają niewiniątka,bo zastanówmy się gdzie mimo ich woli wsadzili
        ich do samochodu,wywieżli do Chełmna,zaprowadzili do mieszkania...Oczywiście ja
        nie neguje win tych chłopaków bo to swoją drogą,ale sprawa
        trudna,kontrowersyjna.
    • Gość: znajoma Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 17:16
      uu tu chyba nie jaka "matka"-zapomniala ze jest na forum,nieraz trzeba ugryzc
      sie w jezyk i zastanowic sie 100 razy co chce sie napisac.....bo jedna z tych
      podejrzanych nie ma juz rodzicow....[*]
    • Gość: *** Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 18:18
      w tym artykule są same niejasności...
      np to ze pięciu mężczyzn jechalo autem i zabrali do niego dwie dziwczyny...
      autko musialo byc duuuze, no chyba ze poziomo sie ułozyli :d
      a wina t\lezy po obu stronach, no ale ONI powinni odpowiedziec za to konkretną
      karą, do tego można odrzucić oskarżenie o narkotyki, jazde w stanie nietrzeźwymi
      i sie uzbiera...
      a dziwczyną nie jest potrzebny pedagog tylko dobry psycholog, który wybije im z
      głowy uganianie za starszymi facetami....
      • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 18:23
        Żadnego gwałtu na moje nie było!! Przecierz dziewczyny mają rozum co nie??
        jakby nie chciały to by nie wsiadly do tego auta... i nie poszły by z nimi do
        domu... To było zagranie z ich strony... i nie powiem całkiem ładnie im wyszło
        bo... brak słów na te dziewczyny!
      • Gość: xyz Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 18:25
        widze ze forum nie jest dosc poinformowane!!!piszecie same bzdury!! Uwazam ze
        kara sie nalezy zwłaszcza jednemu z nich!!Jestem jego była"dziewczyna" i wiem
        co to znaczy obcoawac w Jego towarzystwie! nie raz dobierał sie z łapami ale
        poprostu trzeba postawic na swoim i powiedziec NIE!! poza tym sadze ze te
        dziewczyny poniekad same sa sobie winne!dla Scisłości samochod to Dżip!!wiec
        nie musieli nikogo klasc a ze pod wplywem alkoholu to zadna nowosc!!
        • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 18:41
          Droga XYZ chciałaś napisać dla ścisłości że cytuję "był to Dżip" coś ci ta
          ścisłośćn nie wyszła bo był to Jeep a nie jajkiś przedwojenny łazik...
          Wracając do tematu nie wierzę żeby chłopaki byli do tego zdolni...znam ich
          wszystkich i mogę stwierdzić że napewno nikomu nie grozili a dziewczyny wsiadły
          po dobroci... Mi tutaj aż śmierdzi oszustwem i próbą wymuszenia KASY!! i nie
          pozwolę tak czy owak o chłopakach powiedzieć złego słowa!
          • Gość: iiiii Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 18:45
            nie pozwolisz??? to co zrobisz jak już ktoś powie to złe słowo ????
            • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 18:48
              Uwarzam ze dałaś/łeś pytanienie na miejscu... bo co ja mogę zrobić na łamach
              forum?? mogę tylko dyskutować i ich bronić... nie sadzisz?? co myślisz że ci
              wy... przez monitor?? nie badźmy smieszni ja nie jestem z tych co biją tylko z
              tych co dyskutują... bo przemocą niczego nie zdzialam...
          • Gość: gość Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.06, 17:54
            ja też żnam paru z nich i to całkiem całkiem nieźle...
            i jestem pewien, że byli do tego zdolni... a Ciebie XYZ troche też znam,
            rozumiem i współczuje straconego czasu na tego imbecyla....
            • Gość: xyz Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 11.06.06, 22:56
              dziekuje "gość" nie wiem kim jestes ale chociaz ktos mnie popiera PEDOFILI
              mowimy NIE!!
          • Gość: iiii Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 11.06.06, 22:51
            walnij sie w ten twoj lep!! nie kazda laska musi znac sie na samochodach!!poza
            tym nie dzwie sie twojej reakcji w koncu kazdy Facet to ŚWINIA
          • Gość: .... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 18.06.06, 12:11
            wybacz ale znam rutka osobiscie i wiem do czego jest zdolny...zwlaszcza pod
            wplywem dopalaczy...
        • Gość: CHELMNO Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 20.06.06, 19:06
        • Gość: CHEŁMNO Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 20.06.06, 19:09
          PODEJŻEWAM ŻE JESTEŚ BYŁĄ DZIEWCZYNĄ JAKUBA A SKORO BYŁA TO JAKAŚ NORMALNA ŻE
          ZERWAŁAŚ W PORE TYLKO ŻE KRZYCHU I MACIEK NIEBYLI JAKUBA JEEP/M TYLKO OMEGĄ
          MAĆKA JAKUB DOJECHAŁ PUŻNIEJ.POZDRO
      • Gość: fura..... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.06, 17:50
        te palanty a właściwie jeden z nich wozi sie : JEEP i to jest wystarczająca fura
      • Gość: ======== Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 20.06.06, 19:05
        CO TY GADASZ JAKĄ TY GAZETE CZYTAŁEŚ PRZECIEŻ WYRAŻNIE PISAŁO ZE 2 PORWAŁO A 3
        DO NICH DOJECHAŁO.W TRAKCIE JAK JAKUB;SYLWEK I GUMIŚ WCHODZILI DO KRZYCHA DO
        MIESZKANIA WTEDY TA JEDNA UCIEKŁA TAKŻE JAK NIEWIESZ JAK BYŁO TO SIE
        NIEWYPOWIADAJ.
    • Gość: iiiiiii Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 19:11
      zreszta dyby to tym dziewczyną nie przeszkadzało bo przecież niby za nimi
      latały czy sie narzucały to sory po co ta 1 miałą by iść na policje???
      chyba tylko dlatego żeb koeżanke ratować przecież nie ?! wątpie ż tak młode
      dziewczyny myślałay o wyłudzeniu pieniędzy ...
      • Gość: wofffff Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 19:17
        ja slyszalem tak ze policji one powiedzialy ze pierwszys raz ich na oczy
        widzieli co jest jawnym klamstwem przeciez sam ja widzialem te dziewczyny z nimi
        i to nie oni zaciagali je na ubocze tylko na odwrot ;]
    • Gość: edi Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 08.06.06, 19:29
      www.pomorska.pl- przeczytajcie artykuł.
      • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 20:05
        Sory Edi ale artykuł przedstawia wersje policyjną... a wersja prawdziwa jes
        nieco inna i tak jak ktoś tutaj napisał te dziewczyny były juz z nimi
        widziane... wiec sory ale mi to wszystko śmierdzi bo J.D jest na tyle
        inteligentny że nie posunoł by się do tego ( znam go kilka lat)...
        • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 20:17
          I jeszcze jedno... Pomyślmy racjonalnie.
          Oki zmusili je zeby wsiadłu do auta...
          wywieźli do CCH do mieszkania przy ul. Polnej.
          Zaczeła się libacja... chceli je zapewne upić i zgwałcić.
          BREDNIA!!!!!!!!!11
          Gdyby tak było to by pilnowali ich jak oka w głowie! bo trudno nie zauwarzuć że
          jedna z ich maszynek do seksu uciekła... Czyli wniosek! One same wsiadły do
          auta bez przymusu... brały udział w libacji nie zmuszane do tego... w artykule
          jest napisane że kazdy tam wchodził i wychodził i jedna wykorzystała momet i
          uciekła...<lol2> smiechu warte wyszła jakdyby nigdy nic bo chłopaki nic nie
          podejżewali i mysleli że śa w miłym towarzystwie i wszystko jest GIT. a ta
          Szmata wykorzystała to puściła swoje banialuki na Policji i policja uwierzyła
          jej bo oczywiście małym dziewczynkom się wieży...
          To chyba wszysto jak narazie jak ktoś odpisze mi na tego posta z miłą chęcią
          podyskutuje!
    • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 21:44
      to było w odwecie za to ze go nie chciały panowie moze jakas demonstracja?
      • Gość: haha Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 08.06.06, 21:52
        stary (...) może Ty jesteś z komisjy śledczy?
        • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 08.06.06, 22:44
          Nie nie jestem z komisji śledczej... Poprostu spojrzałem na to trzeźwym okiem
          analizujac wszystkie dostępne mi artykuły i spostrzezenia osób nie mających
          zwiazku ze sprawą...
          Ktoś napisał za takie coś dożywotnia praca czy coś w tym stylu. Człowieku
          zastanów sie... oni nic nie zrobili nic nie zostało im udowodnione i jest
          bardzo dużo niejasności w tym wszystkim...
          Moim zdaniem są niewinni a jeśli to wyjdzie w sprawie ( dziewczyny zaczna pekać
          jeśli kłamia i zaczną dawać różne wersje wydarzeń) tyo dozywotnie roboty to
          mała kara nawet dla tych dziewczyn... spartoliły zycie chłopaków którzy
          dotychczas nei mieli konfliktów z prawem. Ja osobiście za takie coś chyba bym
          zabił jakbym nic nie zrobił a ktoś by mnie oskarżył i wyjęto by mi z życiorysu
          kilka lat zycia... Kto na nich potem spojrzy?? kto ich zatrudni?? no właśnie
          nikt wiec odsiedzą swoje ale na tym się nie skończy bo bedą mieli już całe
          życie do Dupy... Ja na[prawdę nie widzę powodu żeby ich oskarzać bo tu jest
          ewidentny brak winy... Okoliczności łagodzące to to że: byli pod wpływem
          alkocholu, i dziewczyny same się im wpakowały do auta ( nie jest tajemicom że
          znali sie wcześniej!!!!)
          • Gość: lola Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 23:02
            co Ty piszesz człowieku, robiąc to cokolwiek zrobili mogli się spodziwac że to
            zaciązy na ich reszcie życia, znalezieniu pracy czy co tam wymieniasz! a nawet
            jak im sie pchały te dziwczyny to chyba 27 letni facet powinien wiedziec co
            zrobic w sytuacji gdzy go podrywa 15 latak, a jak niw ei to znaczy że coś w tym
            jest nie tak! a to że byli pijani to żadne usprawiedliwienie, żadne!!!!!
            • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 09.06.06, 07:20
              To jest usprawidliwienie bo człowiek pod wpływem alkocholu robi wiele rzeczy
              których na trzeźwo by nie zrobił...!!
              • Gość: <> Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 09.06.06, 14:08
                jezeli nie wie co robi pod wplywem alkoholu albo prochou, to niech nie pije,
                albo nie cpa
              • Gość: lola Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 19:05
                jak ma problemy z samokontrola jak pije niech nie pije, a usprawiedliienie to
                nie jest! to są dorośli ludzie powinni być odpowiedzialni za to co robią!
          • Gość: falkonik Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 09.06.06, 07:25
            Wydaje mi sie, ze to Twoje oko chyba nie do konca trzezwe. Niby po co ta
            dziewczyna mialaby isc na policje, skoro wszystko byloby w porzadku? myslisz,
            ze nagle ubzduralaby sobie taki plan spiskowy? rzeczywiscie moigly wsiasc
            dobrowolnie, ale na miejscu musialo sie cos dziac takiego, ze jednak dziewczyna
            zdecydowala sie isc na policje :)
          • Gość: do "..." [...] IP: 80.51.54.* 09.06.06, 08:43
            • Gość: eloziomacho Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 09:18
              w gazecie jest napisane ze doszło do incydentów sexalnych ale nie do gwałtu
              zastanawia mnei co to są te incydenty...... i co oznacza okreslenie z dobrego
              domu????....bo jak na moje pieniądze powodują ze człowiek głupieje i potem mamy
              takie a nie inne skutki...
          • Gość: ,.ht68ty Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 10:56
            Jak ich znasz tak dobrze to dlaczego nie piszesz ze dwóch z nich bylo juz
            karanych i to nie raz więc dowiedz sie jaka jest prawda i nie pisz glupot!!! Bo
            ja tych dwoch znam bardzo dobrze!!! A wyroki mieli za paserstwo kradzierze za
            podrabianie umow o samochody itd. I CO TY NA TO ???????????
          • Gość: DO "..." Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 11:08
            Co ty piszesz za pierdoły ze nie byli nigdy karani jeden i drugi mieli juz
            wyroki za paserstwo kradzierze i podrabianie umow o samochody.Tych dwoch
            ktorych znam prawie codziennie mieli konflikty z policja jeżdzac po pijanemu i
            robienie zadym. Lubili małolaty zwłaszcza jeden z nich bardzo lubil
            trzynastki!! Ludzie to pedofil!Wiec jak chcesz ich dalej bronic to najpierw
            dowiedz sie jaka mieli przeszlosc kim sa naprawde!
          • Gość: <> Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 09.06.06, 14:06
            to, ze jest ktos pod wplywem alkoholu, nie jest nigdy okolicznościa lagodziaca.
            poza tym prawdziwa kara czeka ich dopiero w areszcie lub zakladzie karnym.
            takimaja tam przekichane. ale zawsze jest cos za cos. w niewinnosc ich nie
            wierze.
    • Gość: Ziobro Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.06, 21:51
      Żuławy Wiślane do oczyszczania tory kolejowe do wymiany. Za teakie coś to
      dożywotnia praca.
      • mjut Re: Gwałt w Chełmnie 09.06.06, 14:45
        banda sk***ysynów! a najbardziej denerwuje mnie reakcja rodziców, co to grozili
        zwolnieneim policjantów!! to dla dobra swoich dzieci?? dla ich dobra powinno
        się im dosr..!
        • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 09.06.06, 15:10
          hm akt seksualny... można nim nazwać całowanie sie nawet... czyli co będą
          karani za to że 19 latek lizał sie z 16 latką?? w takim razie mnie też
          wsadźcie do pierdla bo wychodzi na to że jestem Pedofilem... z tej całej
          paczki jeden miał 27 latr reszta po 19 czyli to są w sumie jeszcze gó..arze i
          nie można ich sadzić za całowanie się z 16! tego co ma 27 lat można i jeśli to
          robił to jestem za ukaraniem... ale co do tej 14 latki to ja tam nie wiem co
          powiedzieć bo to jest pedofilia... niestety nie mogę sie z chłopakami
          skontaktować i nie wiem dokładnie co sie tam stało i na kim się stało... ale
          wiem ze napewno to niebyła ich wina, tutaj mamy doczynienia z czystym aktem
          manipulacji ze strony tych dziewczyn!
          Zadziwiające bo dziewczynka zrobi ładne oczka i wszyscy jej wierzą... Jakbym
          ja poszedł na policje że 2 dziewczyny mnie zgwałciły to bym został raczej
          napewno wysmiany! Oto nasze prawo...!! i nasz kraj i poje... ludzie rządzący
          nim ...
          • Gość: falkonik Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 10.06.06, 13:36
            Jestes jebniety!
          • Gość: <<>> Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 11.06.06, 20:35
            ty sie opanuj. sam nie wiesz, co piszesz. masz zerowa wiedze na ten temat.
          • Gość: lol :S Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 23:35
            zlinczowac sku..synow! do pierdla z nimi zeby ich tam w dupe walili!!!!!!!!
            • Gość: <> Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 22:59
              Co ty wiesz na ten temat?Jak możesz tak pisać?
    • Gość: Sprawiedliwy Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 09:01
      Nie było żadnego gwałtu,a" dziewczynki" z tak zwanych dobrych domów często
      imprezowały u J.D.i jeszcze pewnie mamusie tych dziewczyn były zadowolone bo to
      przeciez taka dobra partia ustawiony finansowo itp itd,znam takie grzeczne
      dziewczynki osobiście
    • Gość: <<<<<<>>>>>> Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 09.06.06, 14:14
      uwazam, ze niewielu lituje sie nad dziewczynkami, a staje w obronie zwyklych
      lujow.sa tlumaczenia, ze byli pijani. i co wazne, jak dziewczyna sama idzie, to
      jest jej wola. natomiast chlopcy sa rozpuszczeni glownie przez swoich rodzicow,
      ktorzy daliby im wszystko. jednak rozumu, kultiry i honoru nie mozna kupic.
      tylko jedna szkoda, ze jednemu z nich ich zabraklo, bo z pewnoscia wyruslby na
      porzadnego czlowieka.
    • Gość: Bydło!! [...] IP: 80.51.54.* 09.06.06, 14:17
    • Gość: ABC Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 16:13
      Byłem niedawno w pewnym miejscu z kumplem i J.D. Zobaczylismy dziewczyny w
      wieku 15 lat wiec postanowiliśmy z kumplem do nich zagadac (mamy 16 lat) ale
      J.D powiedział ze one sa dla niego za młode wiec ..... JAK ON MÓGL TO
      ZROBIC !!!!!
      • Gość: kolo Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 23.06.06, 09:10
        J.D nie zadaje się z takimi śmierdzielami!!!!
        • Gość: kolga śmierdzieli Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 23.06.06, 16:24
          ty! inteligent! takie "hasła" powinieneś pisać na murach szkoły którą
          skończyłeś!!
    • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.06, 01:35
      wiemy tyle co n ic! kto by nie przeczytał artykułu sie smieje wiec cos jest nie
      tak gdzie ta prawda :)
      • Gość: <<<<<<>>>>>> Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 10.06.06, 10:07
        artykul artykulem, a prawda prawda - za darmo nie dostali puchy. tam dopiero
        dostana nauczke. takich wlasnie lubia w puszkach.
    • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 11.06.06, 20:35
      a ja tym razem powiem tak:
      Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pier... się nim w łeb!
      • Gość: w Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 13.06.06, 12:50
        Widze ze ten temat jest odpowiedni na te forum!!! Ktos przeczytal reportarz swoje dopowiedzial od drogiej osoby jeszcze inna zecz uslyszali i powstal horror!!!! Nikt z was niema prawa ich osadzac bo od tego sa sady ale z gory juz latke przyszylisci im a co sie stanie jezeli okarza sie niewinni ,dalej bedziecie twierdzic ze to gwalciciele bo tak wam lepiej pasuje i szukacie sensaci. Wole sie ogolnie juz niewypowiadac bo swoje widzialem ( te niewinne dziewczynki biegly za samochodem by je wziol ze soba) ale jak juz mowilem nie nam jest oceniac. I jeszcze jedno pomyslcie sobie ze jezeli te dziewczyny klamaly to co.... bedziecie chlopakow przepraszac na forum czy co!!!!!!!!!!1
        • Gość: ....... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 15:03
          Nie nie będziemy przepraszać i nie szukamy sensacji TO JEST FAKT
    • Gość: PoCoWamMojeImie? Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.centertel.pl 12.06.06, 14:55
      A ja wam powiem tak.. Większość z was wie na temat tej sprawy tyle co pisze w
      gazecie, więc nie wiem po co te wszystkie domysły, to ocenianie, wyrazy
      współczucia dla dziewczyn i pogardy dla chłopaków...? Jestem osobą bardziej
      poinformowaną na ten temat. Powiem tak, jestem bliską koleżanką jednej z
      dziewcząt. Wiele mi opowiadała, ale po za nimi (laskami i chłopakami) nikt nie
      wie jak to wszystko było na prawdę. I napewno się nie dowiemy. Kto może wiedzieć
      czy dziewczyny wsiadły do tego samochodu dobrowolnie czy zostały wciągnięte? Nie
      dziwię się że przezyły szok i nikomu tego nie życzę, ale znam je i wiem jakie
      są... Nie myślcie, że to takie "cnotki"!!!!
      I najlepiej skończcie ten temat!! Narka!

Ps: Pewnie teraz większość z was oceni mnie: "taka z ciebie kumpela, ze
      wygadujesz takie rzeczy..." ale chcę wam po prostu troszkę rozjaśnić całą tą
      sprawę!
      • Gość: ooiu Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.06, 21:54
        ....Ja widzę tu trybunał najwyższy...wszyscy myslicie ,że macie prawo oceniać...

Przykre.
    • Gość: Ja Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 17:00
      Jednym z tych kolesi byl moich kolezanek z klasy brat!!!
      • Gość: M.M. [...] IP: 80.51.54.* 16.06.06, 13:36
    • Gość: haha [...] IP: 80.51.54.* 16.06.06, 14:34
      • Gość: nikt.... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 15:26
        wszyscy tu opieraja sie na plotkach, artykul w gazecie napewno nie byl do konca
        zgodny z prawda i to co tu piszecie rowniez nie jest zgodne z prawda. jedno
        jest pewne tylko ci chlopacy i te dziewczyny wiedza jak bylo tam naoprawde
        • Gość: nikt Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 16.06.06, 15:32
          Piszesz "Ci chlopcy"faceta majacy 27 lat nazywasz chlopcem?
          • Gość: nikt.... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 18:39
            majac 27 lat to moze nie jest sie chlopcem ale ich zachowanie wcale nie
            odpowiada ich zachowaniu.
        • Gość: Łapa Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 16.06.06, 19:46
          A wszystko sie skonczy jak "chłopcy" i rodzice zapłacą dziewczyną za
          wycofanie skargi aby ratowac nieskazitelne pociechy oczywiscie "chłopcow"
    • Gość: kolezanka [...] IP: 81.* / 81.210.32.* 16.06.06, 15:39
      • Gość: czytelniczka Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 18:52
        miejcie szacunek dla jednej i drugiej strony, nie osądzajcie nikogo tylko po
        poszlakach, dopoki nie będzie dowodów ofiarami są i dziewczyny i chłopacy, a
        już napewno nie powinniście używać nazwisk -to rani, a w końcu każdemu życie
        może spłatać takiego figla, prawda?
        • Gość: do czytelniczki Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 17.06.06, 12:44
          czy sie czasem nie pomylilac. miec szacunek dla tych sprawcow. dowiedz sie, co
          to poszlaki, a co dowody. z poszlakami nie dostaje sie pudla. tak dopiero
          naucza ich szcunku do dzieci.
          • Gość: kom Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 17.06.06, 13:12
            no mądrala bym się w tym wypadku zastanowił z przeniesieniem dochdzenia po
            twoim wpisie
            • Gość: klin Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 17.06.06, 13:18
              moze i masz racjie bo "chłopcy" są zbyt znajomymi pewnych osób "prokuratura"
              • Gość: mako [...] IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 17.06.06, 17:05
                • Gość: :/ Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 10:28
                  gratuluje wypowiedzi, niejaki panie "mako"... poziom tego forum jest doprawdy
                  nieziemsko powalajacy, az mi sie serce kraje... :|
    • Gość: no Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 18.06.06, 14:42
      własnie podajcie imie i nazwiskooraz wiek i gdzie mozna ich sotkac ale tylko po
      to żeby ich uniknąć
      • Gość: gość Re: Gwałt w Chełmnie IP: 80.51.54.* 18.06.06, 14:47
        Ponoć Jakub. D wyszedł. Słyszeliście coś otym a może ktoś go widział?
        • Gość: gość Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.06, 15:19
          Słyszalem, że wszyscy są już wolni.
          • Gość: mnie Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.06, 01:00
            wlasnie!moze ktos b.tak uprzejmy i poda chociaz nazw.tych gosci!nie ktorzy
            naprawde sie boja!pomozcie uniknac takich tragedii!!
            • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 19.06.06, 13:26
              Apeluje żeby nie podawać żadnych danych chłopaków!
              A z tego co ja wiem to nie wyszli jeszcze ale mają wyjść za około 2 tygodnie (
              to są moje nieoficjalne informacje mogę być w błedzie)
              • Gość: xxx Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.06, 00:00
                dlaczego?niech ludzie wiedza co to za jedni!
                • Gość: ... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 20.06.06, 00:13
                  Ech znowu ten IP... to sie robi nudne...
                  Ja wam tym razem powiem tyle. Prokuraqtor nie wyraził zgody na ujawnienie
                  danych personalnych tych chłopaków. Takżekażde ujawnienie danych powinno być
                  traktowane jako przestępstwo i karane.
                  Gdyby prokurator pozwoliłna ujawnienie danych to już dawno były by opublikowane
                  w gazecie...
                  Ja osobiscie nie jestem za tym bo nikt nie wie do końca co się tam stało poza
                  chłopakami i dziewczynami.
                  jesli zostaną uznani winnymi to owszem ujawnijcie dane i jeszcze im na czole
                  zróbcie tatuaż "siedzę za próbę gwałtu na nieletniej" bo jeśli udowodni sie
                  im winę to należy im sie solidna kara ( kilkanaście lat cw..enia i
                  maltretowania w więzieniu...)
                • Gość: ktos Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 21.06.06, 22:43
                  Jak ktos nie wie co zdarzylo sie tam naprawde niech z gory nie ocenia i nie
                  rozpowiada glupot.Bedzie proces wszystko sie okaze i wyjasni...oczywiscie
                  zasluguja na kare w stopniu w jakim sa winni ale ropowiadanie klamst na ich
                  temat sprawia przykrosc przede wszystkim ich rodzinom, a te i tak juz cierpia za
                  to co oni zobili..jak ktos nie zna rodzin tych chlopakow wiec niech sie
                  nie wypowiada o nich...wszystko wyjasni sie w swoim czasie i wtedy dostana kare
                  za to co zrobili..
                  • Gość: ktos Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 22.06.06, 11:14
                    pisaliscie gdzies ze zabrali do ayta i lezeli poziomo. błąd auto było srebrnym
                    busem, jeden z nim mial 27 l. a nie 21. a gwałt był... zarówno dziewczyny jak i
                    oskarzeni nie znali sie wczesniej... kolejna sprawa nikt nie zostal wypuszczony
                    na wolność... a i jeszcze jedno!!: oni nie byli nacpani, byli pod wpływem
                    alkoholu.... tyle mam do wyjaśnienia tych nieporozumien jakie tu piszecie...
                    wiem to wszystko bo znam ich wszystkich... i nawet nie bede ich bronic pomimo
                    ze ich bardzo dobrze znam(ale tego czynu z ich str. sie nie sopdziewalam)
                    • Gość: ktos1 Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 22.06.06, 11:35
                      piszesz ze znasz ich wszystkich ale chyba nie za bardzo jestes poinformowana bo
                      gwaltu tam nie bylo a te dziewczyny znaly chlopakow juz wczesniej wiec jak nie
                      wiesz to nie rozpowiadaj glupot
                    • Gość: znajoma Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 22.06.06, 11:38
                      znam go bardzo dobrze.i ten chlopak NIE JEST AZ TAK Z DOBREJ
                      RODZINY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TA PANI REDAKTOR JAK NIE WIE CO SIE ZDARZYLO
                      TO NIECH NIE PISZE !!BO POLICJA CALEJ PRAWDY JEJ NIE POWIEM
                      • Gość: Ja.... Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 24.06.06, 21:35
                        Z tego co widziałąm i z tego co wiem jeden z chłopaków moim zdaniem i paru
                        innych osób traktował swoją dziewczyne strasznie. I wiem, że to nie byli
                        grzeczni chłopacy, którym raz zdarzyło ł się upić i zrobić taki wybryk. Ciągle
                        piją, imprezują, ci..ją. Uwarzam, że nie powinni zostać bez kary. Aczkolwiek z
                        bardzo dobrych źródeł informacji wiem, że dziewczyne też nie były bez winy.
                        Tego czy znały tych chłopaków to niewiem, ale wiem,że wsiadły do samochodu bez
                        pomocy starszych kolegów. A jak to było to najlepiej wiedzą te dziewczyny i ci
                        kolesie o ile coś pamiętają.
                    • Gość: radio maryja Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 28.06.06, 17:12
                      "Bo my nie jesteśmy głupi, nie tykamy młodych gruppi..."
                  • Gość: do ktosia Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 24.06.06, 16:22
                    oczywiscie nie ma co rozpowiadac glupot. ale za darmo nie dostaje sie puchy.
                    tak na prawde nigdy nikt nie bedzie widzial, co sie wydarzylo oprocz tych,
                    ktorzy brali w tym udzial i to bedzie spojrzenie tylko i wylacznie z
                    indywidualnego krzeselka kazdego zainteresowanego. wyswietlony bedzie tylko
                    prawdopodobny przebieg, ktory moze byc bardzo zblizony do prawdy. po prostu
                    chlopcy sobie pozwolili, a ze na wiele mieli wczesniej pozwalane przez swoich
                    wychowawcow (oprocz przypadku szczegolnego)pomysleli, ze wszystko im wolno.z
                    pewnoscia ten jeden przypadek bylby zupelnie inny, gdyby duzo wczesniej nie
                    wydarzylo sie cos bardzo przykrego w jego rodzinie.
                  • Gość: ................. [...] IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 25.06.06, 22:00
                  • Gość: nie wazne kto Re: Gwałt w Chełmnie IP: 81.* / 81.210.32.* 30.06.06, 15:38
                    to w koncu czym jeczali jeepem, busem audica czy moze na szaro srebrnym kocie
                    ja na ten temat nie bede sie wy[powiadala bo niewiem co tak naprawde sie
                    wydazylo ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja przeczytali cos w gazetazc ktore tez
                    nie wiedza co sie naprawde zdarzylo a plotki ktore kraza po miesce sa coraz
                    bardziej fantazyjne i urozmaicono o coraz to nowsze wydarzenia. A jeski chodzi
                    o ujewnienie danych osobowych to jestem za tym aby zostalo tak jak jest bo jak
                    wszyscy wiecie chełmno jest male jak chlopacy zostanna uniewinnieni a dane
                    zostana ujawnione to chlopaki moga miec jeszcze wieksze nieprzyjemnosci. To
                    tyle co mam do powiedzenia
                    • Gość: hgdghh Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 30.06.06, 16:10
                      ja wiem juz prawde!!!!!!! ufo ich porwało
                      prawda jest taka ze nikt tu z osob wypowiadajacych sie na forum nie zna jej zna ja ja tylko ci chłopacy i te dziewczyny no i moze policja ale miejsza z tym, wiedz mały apel do tych co cos tam usłyszeli-------przestancie pisac głupoty znajdzcie sobie prace lub idzcie na piwo sa wakacje a wy wymyslacie kolejne niestwozone opowiadania nadajace sie do archiwum x
            • Gość: NO [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.06, 00:57
    • Gość: do ktosia Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 22.06.06, 22:29
      a ty tam byłeś/aś,że wiesz co zrobili?co takie głupoty wypisujesz?czytam te
      wasze bzdury od początku.wy wszyscy krewni prokuratorów?
    • Gość: do ktosia Re: Gwałt w Chełmnie IP: *.marton.net.pl / 80.51.54.* 22.06.06, 22:34
      piłeś z nimi,ze twierdzisz iż byli pod wpływem alkoholu?i może dlatego nie
      pamiętasz,że oni znali się wcześniej!!!a może jesteś jednym z nich,bo kilku
      jest już wolnych!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka