Dodaj do ulubionych

do moderatora forum!!!

IP: 89.231.148.* 11.03.09, 11:03
witam. dlaczego kasowane sa moje wątki. napisałem ze poszukuje
siatek maskujacych. poraz drugi mój wątek jest skasowany. czy
powodem jest to ze jestem z chełmna NIEROZUMIEM. DO SKASOWANIA JEST
DUZO INNYCH WĄTKÓW co ZAWIERAJĄ WULGARNE słowa, OBRAZA INNYCH LUDZI
ITP ITD. to jest niesprawiedliwe ze ktos cos poszukuje a jest takich
wątków sporo a kasuje sie te z CHEŁMNA. to z reszta niejest pierwszy
raz kilka razy napisałem na forum SWIECIA cos co nieobraża innych i
NIESTETY ZARAZ JEST KASOWANE!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: moderator Re: do moderatora forum!!! IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.09, 11:37
      Kaczorom mówimy NIE!



      ;)
      • Gość: Can-Bye Re: do moderatora forum!!! IP: 83.238.144.* 11.03.09, 12:09
        To że się awanturujesz swiadczy o Tobie samym .To ze jestes z
        Chełmna nie jest istotne .Pomysl przecież tak naprawde nasze miasta
        sie od wielu lat przenikaja pod wzgledem migracyjnym
        (zatrudnienie,przesiedlenie,miłości ,romanse ,interesy).
        Jedynym kryterium dlaczego moga uwówać Twoje posty jest to że jest
        to oferta handlowa niezgodna z interesem portalu jako własciciela
        Czasu Świecia .Kup,sprzedaj,zamień to mogą być płatne ogłoszenia
        drobne .Swoja droga dziwi mnie że uporczywie szukasz w takim mieście
        gdzie wojsko wyniosło sie jakiś czas temu .Poszukaj na portalach
        aukcyjnych lub w miastach gdzie są sklepy specjalistyczne lub
        jednostki wojskowe:-( Osobiście uważam że nie szukasz samej siatki
        a osobe która tą siatkę zabrała .
        • Gość: yeti Re: do moderatora forum!!! IP: 89.231.148.* 11.03.09, 13:02
          te ostatnie słowa w twoim wątku -to juz niewiedziałes co pisac chyba
          szukam a kupie to jest znaczna różnica!!!a takich pytań jest wiele.
          NO ALE CÓŻ PIERWSZY WĄTEK MÓWI ZA SIEBIE!!! CZASY KIEDY CHELMNO I
          SWIECIE WALCZYŁO ZE SOBA WYDAJE MI SIE ŻE MINEŁY. ALE TYLKO MI SIE
          WYDAWAŁO!!! GRATULUJE KULTURY.!!! TAK 3-MAJCIE!!!
          • Gość: Can-bye Re: do moderatora forum!!! IP: 83.238.144.* 11.03.09, 13:52
            Nie szukaj dymu kolego .Nikt Cię nie chce bić tylko pomóc zrozumieć
            ale jeśli to do Ciebie nie dociera to trudno.Tymczasem ić złomotać
            jakiegoś kota i Ci przejdzie.
            • Gość: O KURCZĘ Re: do moderatora forum!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.09, 21:01
              Ja nie mogę, co znaczy słowo "ić" , jestem rozwalony , gratuluje
              IQ !!!
    • Gość: MARIA Re: do moderatora forum!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.09, 20:52
      "niobraża" hmmm w Świeciu piszemy raczej - nie obraża, no cóż może
      więc o to chodzi że jesteś z chełmna ...
      • Gość: gosc Re: do moderatora forum!!! IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.09, 00:14
        Nawet w Świeciu piszemy "z Chełmna", bo "przyjeło się", że nazwy
        miast piszemy wielką literą, pani Mario. :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka