Gość: yeti
IP: 89.231.148.*
11.03.09, 11:03
witam. dlaczego kasowane sa moje wątki. napisałem ze poszukuje
siatek maskujacych. poraz drugi mój wątek jest skasowany. czy
powodem jest to ze jestem z chełmna NIEROZUMIEM. DO SKASOWANIA JEST
DUZO INNYCH WĄTKÓW co ZAWIERAJĄ WULGARNE słowa, OBRAZA INNYCH LUDZI
ITP ITD. to jest niesprawiedliwe ze ktos cos poszukuje a jest takich
wątków sporo a kasuje sie te z CHEŁMNA. to z reszta niejest pierwszy
raz kilka razy napisałem na forum SWIECIA cos co nieobraża innych i
NIESTETY ZARAZ JEST KASOWANE!!!!!!!