Gość: trzesnianka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 22:38 powiedzcie czy wiecie jak jest w trzesni na ul podwale? wysoko woda stoi? prosze o odpowiedz nie mamy zadnych informacji co w trzesni na ul. podwale ???????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: trzesnianka Re: powodz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 22:52 KONKRETNIE CHODZI MI O ULICE PODWALE :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: powodz IP: 80.48.174.* 19.05.10, 22:56 konkretnie: skoro cały trzesn zalany to znaczy ze podwale tez;(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: powodz IP: 80.48.35.* 20.05.10, 06:24 jak sytuacja w trzesni woda się podnosi czy już nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: powodz IP: 80.48.174.* 20.05.10, 06:36 informacja ze sztabu kryzysowego, w niektórych miejscach sie podnosi w niektórych juz sie powoli stabilizuje Odpowiedz Link Zgłoś