IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 22:38
powiedzcie czy wiecie jak jest w trzesni na ul podwale? wysoko woda stoi?
prosze o odpowiedz nie mamy zadnych informacji co w trzesni na ul. podwale
????????
Obserwuj wątek
    • Gość: j Re: powodz IP: 80.48.174.* 19.05.10, 22:50
      trzesn jest cały zalany
      • Gość: trzesnianka Re: powodz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 22:52
        KONKRETNIE CHODZI MI O ULICE PODWALE :(
        • Gość: j Re: powodz IP: 80.48.174.* 19.05.10, 22:56
          konkretnie: skoro cały trzesn zalany to znaczy ze podwale tez;((((
          • Gość: maja Re: powodz IP: 80.48.35.* 20.05.10, 06:24
            jak sytuacja w trzesni woda się podnosi czy już nie?
            • Gość: k Re: powodz IP: 80.48.174.* 20.05.10, 06:36
              informacja ze sztabu kryzysowego, w niektórych miejscach sie podnosi w
              niektórych juz sie powoli stabilizuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka