Dodaj do ulubionych

Bankomat w Birczy$

17.09.05, 18:29
O ile orientuję się, w dalszym ciągu w Birczy nie ma bankomatu a
Obserwuj wątek
      • darino to bardzo dobry pomysł !!! 17.09.05, 22:06
        Kilka razy byłem "w potrzebie" i musiałem pożyczać pieniądze, a potem jechać do
        Przemyśla do bankomatu, aby wypłacić i oddać pieniądze.
        Na Bank Spółdzielczy nie ma co liczyć - myślę, że Urząd Gminy mógłby to
        załatwić, występując z zapytaniem do kilku banków w Przemyślu czy Sanoku, i
        oferując miejsce pod bankomat, na przykład w Biurze Informacji Turystycznej
        (bankomat zajmuje jakieś 2 m2).
            • holejnik Re: bankomat w Dubiecku ? 19.09.05, 20:29
              Witam, niestety nie pamiętam do jakiego banku należy ten bankomat -
              prawdopodobnie Spółdzielczego ( nie jestem pewny) ale, tak wogóle to jakie to
              ma znaczenie - ważne żeby był stały dostęp do kasy. Pamiętam że aby dostać sie
              do bankomatu musiałem wjechać do runku (plac) i go objechać w koło i po lewej
              stronie znalazłem. Napewno znajdziesz Dubiecko to nie metropolia poradzisz
              sobie. Zastanawiam się komu przeszkadzało że do dzisiaj nie ma bankomatu w
              Birczy. Pozdrawiam z Jeleniej Góry

• holejnik Re: bankomat w Dubiecku ? 19.09.05, 20:29
              Witam Ninę i pozostałych, niestety nie pamiętam do jakiego banku należy ten
              bankomat - prawdopodobnie Spółdzielczego ( nie jestem pewny) ale, tak wogóle to
              jakie to ma znaczenie - ważne żeby był stały dostęp do kasy. Pamiętam że aby
              dostać sie do bankomatu musiałem wjechać do runku (plac) i go objechać w koło i
              po lewej stronie znalazłem. Napewno znajdziesz Dubiecko to nie metropolia
              poradzisz sobie. Zastanawiam się komu przeszkadzało że do dzisiaj nie ma
              bankomatu w Birczy. Pozdrawiam z Jeleniej Góry

• holejnik Re: Bankomat w Birczy ??? 29.12.06, 23:03
        Popieram postulat zainstalowania w Birczy bankomatu, zawsze mam problem z kasą,
        po którą jestem zmuszony jechać do Dubiecka a w czym ta miejscowość jest lepsza
        od Birczy? Panowie decydenci - Do dzieła!.
        • upowiec Bankomat a bank 31.12.06, 10:08
          Przecież pan wójt ma potężny argument w ręku. Przecież któryś bank (pewnie nasz
          spółdzielczy ?) zarządza finansami gminy, a są to niemałe pieniądze. Wystardzy
          zagrozić zminą banku, a bankomat się znajdzie.
          Albo rozpisać nowy przetarg na prowadzenie kont gminy, a jednym z warunków
          zrobić otwarcie oddziału Banku w Birczy i zamontowanie bankomatu.
      • carexic Re: Bankomat w Birczy$ 03.01.07, 14:57
        bardzo by sie przydał bo często jak zabraknie gotówki to trzeba jechać do
        najbliższego bankomatu w Dubiecku albo Przemyśl, a kartą w birczy nie można
        zapłacić jeszcze w żadnym ze sklepów a dzis niemal każdy kto założy sobie konto
        bankowe wybiera opcje z karta płatniczą bo jest to dośc wygodne moim
        zdaniem.Pytanie tylko jaki bank byłby zainteresowany tym tematem?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka