Gość: figa z makiem
IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl
18.08.12, 00:15
Chyba tylko jego urzedowe kundle. A to nie wystarczy. Bo: pracownicy szpitala, oswiaty i kibice plus ich rodziny z pewnością mu "podziekują". No i wszyscy, których skrzywdził, a jest ich wielu i z kazdym dniem przybywa.
Jest tylko jeden problem, ciągle ten sam: kandydat na prezydenta a własciwie jego brak.