Dodaj do ulubionych

hieny cmentarne

14.11.16, 20:16
Kto podmienił ciało ?
Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk, autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię", nie znający za to słów hymnu...

Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy, prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym...

W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego mężą stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", "największego Polaka", "równego królom"...

Czyje ciało złożone zostanie na Wawelu po ekshumacji ?
Obserwuj wątek
  • polak1706 Re: hieny cmentarne 14.11.16, 21:43
   >Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy, ....<
   Widzisz jaki młyn narodowi polskiemu, i nie tylko, robiła GW, TVN i podobne światowe szmatławce?
   Uwierzyliście, że tak złym człowiekiem był L. Kaczyński. Człowiek który chciał silnej Polski, zaczął leczyć ten chory kraj, zarażony przez złodziei, żydostwo, lobbystów i inny element.
   >W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego mężą stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca...<
   Czy 8 lat rządów PO/PSL nie przekonało cię do L. Kaczyńskiego ?
   Cokolwiek by nie pisać i tak tego nie zrozumiesz. A jak ci śpieszno do Europy w wydaniu PO, KODu i podobnego szemranego towarzystwa, to jedź, z Bogiem! Tam rządzą prawdziwie "wielcy" jak ciocia Merkel, Szulc...
   www.youtube.com/watch?v=-R0uC7UYPn0&t=1s
   Tak se tylko piszę :-(
   • wislocki12 PiS "przekonal" mnie... 14.11.16, 22:15
    "Czy 8 lat rządów PO/PSL nie przekonało cię do L. Kaczyńskiego?"
    Przyznam, że nie bardzo... Bardziej "przekonują" mnie do niego i do PiSu próby eliminowania organu konstytucyjnego, jakim jest TK, czyli antykonstytucyjność, ciągle zaostrzane przepisy o inwigilacji obywateli, podporządkowanie władzy prawniczej rządowi, chaotyczna reforma edukacji, pomysły obronne ministra Macierewicza, sukcesy w uzbrajaniu armii, działalność komisji smoleńskiej, że o ekshumacjach jej ofiar nawet już nie wspomnę oraz... rosnąca pozycja RP na arenie międzynarodowej! ;-)
    • polak1706 Re: PiS "przekonal" mnie... 14.11.16, 22:50
     -TK do likwidacji jako twór komunistyczny. Leśnych dziadków rozpuścić na 4 strony świata bo reprezentują interesy nie tego kraju, nie tego społeczeństwa.
     -Inwigilacja obywateli przyjęta za PO a realizowana przez obecny rząd.
     -Reforma szkolnictwa konieczna. Gimnazja to często wylęgarnia patologii. Chaos w szkolnictwie od wielu lat, brak historii byleby uczniowie uczyli się o holokauście decyzjami Żydków. O patriotyzmie nie mogło być mowy.
     -Pomysły obronne Macierewicza słuszne. Caracale przepłacone musiały zniknąć na razie z planu modernizacji. OT potrzebne w każdym państwie dbającym o bezpieczeństwo kraju.
     -komisja smoleńska potrzebna do ujawnienia choćby części prawdy.
     -pozycja RP na arenie międzynarodowej będzie zawsze wysoka kiedy Polska będzie tańczyła jak zagrają "możni" tego świata a Polak będzie produkował tylko śrubki. Gdy będzie walczyła o swoje interesy wówczas będzie jak piszesz.
     Widzę że jesteś mało rozgarnięty :-P

     • wislocki12 Myślenie nie boli... 14.11.16, 23:59
      "TK do likwidacji jako twór komunistyczny. Leśnych dziadków rozpuścić na 4 strony świata bo reprezentują interesy nie tego kraju, nie tego społeczeństwa."
      - TK twór komunistyczny? Nie żartuj! Jaruzelski zgodził się na utworzenie TK, wbrew doktrynie komunistycznej, aby poprawić swój wizerunek jako przywódcy demokratycznego państwa. To może napisz jeszcze, w których krajach komunistycznych istniał jeszcze TK?
      PS TK nie można rozpuścić bez zmiany Konstytucji - jest organem konstytucyjnym. ;-)
      "Inwigilacja obywateli przyjęta za PO a realizowana przez obecny rząd."
      - Naprawdę jesteś przekonany, że PiS musi realizować przyjęte przez PO szkodliwe postanowienia? ;-)
      "Reforma szkolnictwa konieczna. Gimnazja to często wylęgarnia patologii. Chaos w szkolnictwie od wielu lat, brak historii byleby uczniowie uczyli się o holokauście decyzjami Żydków. O patriotyzmie nie mogło być mowy."
      - Zapomniałeś chyba, że cała prawica z L. Kaczyńskim, J. Szyszką i R. Czarneckim na czele wsparła reformę S. Handkego wprowadzającą do systemu szkolnego gimnazja. Nawet nie przyznają się do błędu... :-(
      PS Czy Ty przypadkiem nie jesteś antysemitą? ;-)
      PPS Brawo. W tej nowej szkole będzie już tylko religia, historia i... PO. :-))
      "Pomysły obronne Macierewicza słuszne. Caracale przepłacone musiały zniknąć na razie z planu modernizacji. OT potrzebne w każdym państwie dbającym o bezpieczeństwo kraju."
      - OTK, czyli niesławnej pamięci KBW, istniała jeszcze w PRL. Została zlikwidowana jako siła antynarodowa. Teraz to będzie już pewnie narodowa i demokratyczna... ;-))
      Tu nie chodzi o caracale, tu chodzi o powagę państwa, które przez parę lat prowadzi negocjacje w sprawie zakupu śmigłowców, by nagle zerwać pertraktacje i bez przetargu kupić 2 black hawki, a następnie rozpocząć budowę śmigłowców we współpracy z Ukrainą... Szkoda tylko, że Ukraińcy nic o tym nie wiedzieli... :-((
      "Komisja smoleńska potrzebna do ujawnienia choćby części prawdy."
      Prawdy? Nie żartuj! Wszystko już dawno wiadomo! Ten samolot w ogóle nie powinien startować, chyba że na inne lotnisko...
      Teraz chodzi już tylko o znalezienie najdrobniejszego choćby śladu środka wybuchowego, o co chyba na lotnisku wojskowym nie będzie tak trudno, a przecież i broń ochrony strzelała w pożarze... :-(
      "Pozycja RP na arenie międzynarodowej będzie zawsze wysoka kiedy Polska będzie tańczyła jak zagrają "możni" tego świata a Polak będzie produkował tylko śrubki."
      - Najlepiej to widać w aktywności dyplomatycznej MSZ i Prezydenta. Z tego, co słyszałem R. Czarnecki szukał wejść do biura Trumpa... ;-)
      "Widzę że jesteś mało rozgarnięty."
      - W odróżnieniu od Ciebie, zapewne. Życzę nadal dobrego samopoczucia! ;-))
      • pamietamy33222 Re: Myślenie nie boli... 15.11.16, 00:03
       Kompetencje TK powinien przejąć Sąd Najwyższy. My w ogóle mamy za dużo różnych urzędników.

       Nowy Jork 8,5 miliona mieszkańców - liczba radnych 51
       Warszawa 1,7 miliona mieszkańców - liczba radnych 469
       • wislocki12 Konstytucja 15.11.16, 00:21
        Może i masz rację, ale TK jest organem konstytucyjnym i tak sobie nie można przekazać go kompetencjom SN. Trzeba zmienić Konstytucję! Nie potrafisz tego pojąć? :-(
        PS Ilość radnych w każdym mieście, nawet w Nowym Yorku, ma się nijak do Konstytucji RP. ;-)
      • polak1706 Re: Myślenie nie boli... 15.11.16, 15:12
       Ciebie też do likwidacji za ferment jaki siejesz, nienawiść do swojego kraju itp.
       Różnica między PO a PiSem jest taka że PO brnęło w gów.o a PiS próbuje z niego wyjść, przyznaje się do błędów, koryguje działania. Ty i tak tego nie zrozumiesz.
   • polak1706 Re: hieny cmentarne 14.11.16, 22:01
    Czy ty jesteś bezdzietna, bezpłodna? Nie miałaś dzieci? Nie wiesz ile wychowanie dzieci kosztuje.
    Pokolenia, które będzie dorosłe i będzie kształtowało ten kraj? Nie wiesz, że po 1989 roku naród został pozostawiony samemu sobie, został okradany, poniżany przez POlityków?
    Niemcy dają Muzułmańskiej dziczy od 400 euro wzwyż na osobę i co? ONI, zupełnie obcy, nie Europejczycy mogą dostawać nasze pieniądze (także z naszych składek) a Polacy nie mogą we własnym kraju?
    No i genia... uchronili Twoje krocze przed penetracją....
    www.youtube.com/watch?v=KYxaNx5RUmg
    • wislocki12 Też krocze 14.11.16, 22:21
     Chciałem Ci tylko przypomnieć, że to co, Ty tam masz, to też krocze... ;-)
     PS Masz rację, ostatnio to nawet płacą za to, że kobieta urodzi potworki bez mózgu, żeby następnie je ochrzcić... Niektóre przeżywają! :-(
    • e-zybi Re: hieny cmentarne 15.11.16, 06:12
     > Nie wiesz, że po 1989 roku naród został pozostawiony samemu sobie, został okradany, poniżany przez POlityków? <
     Myślę, że wykazujesz się daleko idącą krótkowzrocznością, a co przed 1989, gdy było tak cudownie(??)...po co było to psuć? Odnoszę wrażenie, że Ty ograniczasz się jedynie do krytykowania wszystkiego, taki "pomysłowy Dobromir" a w momentach ważnych dla społeczeństwa wykazujesz obojętność. Postawa dość wygodna dla większości "myślicieli" w naszym kraju.
     >Czy ty jesteś bezdzietna, bezpłodna? Nie miałaś dzieci? Nie wiesz ile wychowanie dzieci kosztuje.<
     >No i genia... uchronili Twoje krocze przed penetracją....<
     Domyślam się za co kobiety tylko Cię >lubiom< ...jak kiedyś napisałeś, hmmm... mając przed sobą taką "sztukę" trudno im zapewne zachować kulturę, a czynią to jedynie z kurtuazji. Ciekawe co na to Twoja żona? czyżby też uwielbiała takie słowne "pieszczoty"! Co jest przyczyną tego stanu? ja wiem, ale nie przejmuj się, to minie...przecież to nie choroba, prawda doctorku? ;-))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka