24.04.18, 20:57
"Przyznawanie wysokich nagród to nie tylko domena rządu Beaty Szydło. Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli z ramienia PiS, w ubiegłym roku przeznaczył łącznie prawie 1,8 mln złotych na nagrody dla urzędników. To ponad trzy razy więcej niż w znacznie większym Rzeszowie, gdzie wydano nieco ponad 500 tys. złotych."

www.newsweek.pl/polska/polityka/nagrody-dla-urzednikow-w-stalowej-woli-wydano-prawie-1-8-mln-zlotych,artykuly,426478,1.html?src=HP_Section_2
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka