28.05.18, 21:13
"Podwójny płot z banerami, zasłonięte okna w hotelowych korytarzach oraz wykupione pokoje z oknami wychodzącymi na boisko – to ma uchronić piłkarzy reprezentacji Polski przed niepożądanymi obserwatorami podczas zgrupowania w Arłamowie.
(...)
Podobnie jak przed dwoma laty, większość piłkarzy przyleci do Arłamowa helikopterami. Z tą jednak różnicą, że z lądowiska do hotelu nie będą dojeżdżali meleksami w asyście kibiców jak miało to miejsce w 2016 roku, ale zostaną przeprowadzeni tunelem."
Może lepiej kanałami, jak... w powstaniu? ;-)

niezalezna.pl/226422-pilkarze-zabezpieczeni-przed-szpiegami
Obserwuj wątek
    • genia50 Re: Jak Sejm! 28.05.18, 23:26
      Jak zespól "The Beatles" w szczytowym momencie kariery.
      • wislocki12 Peryferie na perypetiach... 28.05.18, 23:58
        Problemem może być tylko poziom popularności... ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka