wislocki12
28.05.18, 21:13
"Podwójny płot z banerami, zasłonięte okna w hotelowych korytarzach oraz wykupione pokoje z oknami wychodzącymi na boisko – to ma uchronić piłkarzy reprezentacji Polski przed niepożądanymi obserwatorami podczas zgrupowania w Arłamowie.
(...)
Podobnie jak przed dwoma laty, większość piłkarzy przyleci do Arłamowa helikopterami. Z tą jednak różnicą, że z lądowiska do hotelu nie będą dojeżdżali meleksami w asyście kibiców jak miało to miejsce w 2016 roku, ale zostaną przeprowadzeni tunelem."
Może lepiej kanałami, jak... w powstaniu? ;-)
niezalezna.pl/226422-pilkarze-zabezpieczeni-przed-szpiegami