Dodaj do ulubionych

Festiwal LGBT?

14.05.19, 23:50
"W trakcie występu Dany International - transseksualnej zwyciężczyni 43. Konkursu Piosenki Eurowizji z 1998 realizatorzy mieli za zadanie pokazywać pary całujące się na widowni, co miało chyba stanowić wzmocnienie przekazu całego utworu, lecz szybko zmieniło się w... festiwal LGBT!"
Może to i dobrze, że przedstawiciele RP znowu nie zakwalifikowali się do szerokiego finału? ;-)

niezalezna.pl/271432-eurowizja-2019-a-tam-calusna-kamera-pokazuje-prawie-samych-gejow-w-internecie-istna-burza
Obserwuj wątek
    • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 12:16
      Całowanie się w miejscach publicznych jest nieobyczajne.Dzicz tego nie wie.
      • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 17:06
        Nigdy się nie całowałeś w miejscu publicznym? Szczerze współczuję ;-)
        • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 17:45
          W cipkę?Zastanowię się.
          • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 17:51
            Nie grzeszysz subtelnością :-(
            • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 17:56
              No jak to,przecież bardzo kurtuazyjny i subtelny jestem.
              Może chodzi o to,że tobie nie zaproponowałem?haha
              • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:17
                Daruj sobie...w Twoim wieku to już wspomnienia pozostają...ale obawiam się że i ich nie masz ;-)
                • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:23
                  A skąd wiesz?
                  • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:27
                    Intuicja mi to mówi ;-)
                    • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:29
                      Od początku poznania,zawodzisz mnie.
                      • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:39
                        Jakoś mnie to nie martwi...Ciebie też nie powinno
                        • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:42
                          Ale gadka się nie klei,a po to jest forum,żeby dać upust radosnej twórczości.
                          • e-zybi Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 19:14
                            Chciałbyś się zabawić, lecz Ci nie wychodzi? Zmień może taktykę...nie jedź przez Warszawę do Łodzi ;-)
                            • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 19:18
                              Z zolzą się zbyt różnimy,więc dyskusja nie wychodzi z nią od początku.
                              • e-zybi Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 19:25
                                Bo w tym cały jest ambaras...;-)
                              • a.sdf.gh.kl Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 21:58
                                www.youtube.com/watch?v=xsfqzz_rBSI
                                • xx1967 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 22:10
                                  Daawno tego nie słyszałam, to były dobre czasy, to se ne wrati, dobranoc.
                                • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 22:12
                                  Swoje lata już mam,więc dziekuję za porady.
                              • wislocki12 Płeć 15.05.19, 22:14
                                Pewnie głównie płcią. O poziomie intelektualnym nawet już nie wspomnę... ;-)
                          • wislocki12 Meszek raz jeszcze... 15.05.19, 22:12
                            Najbardziej radosna jest twórczość z meszkiem... ;-)
                      • wislocki12 Pan B. 15.05.19, 22:11
                        Tylko Pan B. nigdy nie zawodzi... ;-)
                  • wislocki12 Świętojebliwy 15.05.19, 22:10
                    Jak to świętojebliwy... Chyba ze jakaś sierota się trafi... ;-)
            • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:11
              A ponadto pamiętam,że nie lubisz subtelnych mężczyzn.Jesteś niekonsekwentna.
              • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:19
                Kumaty to Ty nie jesteś jeśli nie rozróżniasz miękkiego rozlazłego ciaptaka od chama :-(
                • ke2 Re: Festiwal LGBT? 15.05.19, 18:22
                  Twoje kryteria są szczególnie wybitne.
                • ke2 Re: Festiwal LGBT? 16.05.19, 17:45
                  Już dawno dowiodłaś,że jesteś prostym,dość prymitywnym,niedorozwiniętym intelektualnie babsztylem.
                  Po pijaku nawet bym cię nie ruszył.
                  • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 16.05.19, 19:55
                    CHAM PROSTAK IMPOTENT I ALKOHOLIK kijkiem bym cię nie trąciła bezjajeczny tetryku
                    • ke2 Re: Festiwal LGBT? 16.05.19, 20:18
                      Gwiazda w pełnej krasie.
                      • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 16.05.19, 20:49
                        Och, nie podoba ci się? Przecież to twój poziom...zniżyłam się do twojego poziomu....poziomu rynsztoku....powinieneś być zadowolony ;-)
                        • ke2 Re: Festiwal LGBT? 16.05.19, 20:55
                          Jak zwykle bredzisz.
                    • a.sdf.gh.kl Re: Festiwal LGBT? 16.05.19, 21:05
                      Widzisz! Nie tylko ja przekonałem się jaka jesteś!
                      • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 06:30
                        A co, kolega z budowy? Opinia twojego wspólnika od betoniarki i butelki się nie liczy...hmmm...nie chcę nic sugerować ale...świetna z was para...chyba się bardzo kochacie skoro się tak wspierać...ale i tak rynsztokiem zalatuje.
                        • a.sdf.gh.kl Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 16:11
                          Bystra jesteś jak woda w kiblu :-(
                          • ke2 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 16:15
                            Jest sens reagować na osobiste wycieczki prymitywów?
                            • xx1967 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:07
                              Niektórzy tak mają, lubią się znęcać nad drugim człowiekiem. Pozdrawiam
                              • e-zybi Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:33
                                Niektórzy powinni cierpieć przez własną głupotę ;-)
                            • e-zybi Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:34
                              Czyżbyś brał siebie pod uwagę? ;-)
                            • xx1967 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:57
                              Nie ma sensu, dlatego rozmawiam zaledwie z kilkoma osobami na tym forum, dla zdrowotności:-)
                              • ke2 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:59
                                Słusznie.
                              • e-zybi Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 21:13
                                Myśli Pani, że na chorobę rozmowa jest dobrym lekarstwem? ;-)
                              • genia50 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 21:20
                                Całe forum to kilka osób właśnie.
                                • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 21:33
                                  Nasza droga xx1967 przesada jak zwykle...przecież z nikim nie rozmawia tylko włazi w d...ę a.sdf. cuś tam bez wazeliny
                        • a.sdf.gh.kl Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 19:10
                          Umyj swój dół, a nie będzie zalatywać :-(
                          • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:14
                            Hmmm...przecież szambem zalatuje jak ty się odzywasz....radzę umuj się cały....chociaż pewnie i tak to nic nie da :-(
                  • e-zybi Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 05:28
                    Jednak wypuścili Cię z odwyku, ale nie widzę poprawy? :-( Nowy nick...to nie nowa tożsamość ;-)
                    • a.sdf.gh.kl Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 16:11
                      Satelita i kochaś zołzy. Wstydź się :-(
                      • e-zybi Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:30
                        Lubię księdzu gdy się denerwujesz, jesteś bezradny, jeżysz się i gdy Ci słoma z butów wystaje ;-)
                        • a.sdf.gh.kl Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:32
                          Ależ się wysiliłeś na komentarz. 7 lat tłustych.... Możesz mi umyć "lakierki".
                          • e-zybi Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 20:45
                            A ty mnie w cztery litery pocałować ;-)
                          • zolza670 Re: Festiwal LGBT? 17.05.19, 21:11
                            Litości...już się więcej nie odzywaj....oszczędź nam tego smrodu.
          • wislocki12 Meszek? 15.05.19, 22:08
            Chyba już wiem kto kryje za loginem ke2... ;-)
            • ke2 Re: Meszek? 15.05.19, 22:14
              Józef Piłsudski.
              • wislocki12 Lechowski... 15.05.19, 22:18
                Jeszcze lechowski51... ;-)
                • ke2 Re: Lechowski... 15.05.19, 22:20
                  Nic z tych rzeczy.ha
                  • genia50 Re: Lechowski... 16.05.19, 22:21
                    A konkretnie, co to są "te rzeczy"?Hę?
            • smieszekleszek Re: Meszek? 16.05.19, 17:59
              Jak to nie wiedziałeś? Ja od razu stwierdziłem że to następna ksywa "polaka 1706",hi hi...
              • a.sdf.gh.kl Re: Meszek? 16.05.19, 21:06
                Golnij se kielicha i nie bredź! Oooo... pardon! Po kielichu, to dopiero będziesz bredził :-(
                • wislocki12 Narodowy Program Trzeźwości 17.05.19, 20:52
                  A co z Narodowym Programem Trzeźwości opracowanym właśnie przez Zespół Episkopatu ds. Apostolstwa Trzeźwości? ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka