Dodaj do ulubionych

Strefa surrealizmu

23.03.20, 23:30
"Prof. Krzysztof Simon pytany dziś, czy 10 maja powinny odbyć się wybory prezydenckie, podzielił się swoją prywatną opinią. – To jest strefa surrealizmu. To jest niemożliwe z mojego punktu widzenia. To będzie nieetyczne dla Polaków, zmęczonych psychicznie epidemią. Jak państwo chce zorganizować komisje wyborcze? Kto będzie tam siedział? Chyba, że wybory mają być fikcją – oświadczył prof. Simon.

wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-we-wroclawiu-prof-krzysztof-simon-moi-ludzie-w-tym-mdleja/z5e55wm
Obserwuj wątek
    • x94x Re: Strefa surrealizmu 24.03.20, 10:57
      Dzięki
      • e-zybi Re: Strefa surrealizmu 24.03.20, 11:36
        Dzięki? Za co? Pani skróty myślowe przerastają Panią! :-(
        • genia50 Re: Strefa surrealizmu 24.03.20, 17:23
          Starsi ludzie mają księdza za Boga i nie potrafią o jego złych czynach myśleć negatywnie, a nawet nie przyjmują występków do wiadomości.
          • genia50 Re: Strefa surrealizmu 24.03.20, 17:24
            Pardon. Ma być w innym wątku.
            • wislocki12 Re: Strefa surrealizmu 24.03.20, 19:01
              Tu też może być! ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka