Dodaj do ulubionych

Jabłko zamiast

15.10.20, 20:12
"W Polsce gwałtownie rośnie liczba zakażeń COVID-19. Tymczasem senator Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Karczewski twierdzi, że w walce z epidemią koronawirusa może pomóc jedzenie... jabłek. - Jedno jabłko z wieczora i nie ma doktora - przekonywał w rozmowie z RMF FM były marszałek Senatu, którego zdaniem sytuacja w Polsce jest "trudna, ale nie dramatyczna".

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-w-polsce-stanislaw-karczewski-zacheca-do-jedzenia-jablek/ymj6blm,79cfc278
Obserwuj wątek
   • genia50 Re: Jabłko zamiast 18.10.20, 20:10
    Rzeczywiście na moim osiedlu jest grupa osób spożywająca systematycznie ten "lek" i mimo, że nie dbają o siebie pod żadnym względem wciąż żyją i wygląda (przynajmniej na zewnątrz) , że nie są chorzy, za wyjątkiem skutków ubocznych "leku"(zachwianie równowagi, nieszczelne "zamki" i in.).
  • e-zybi Re: Jabłko zamiast 16.10.20, 18:16
   "Kiwi lepsze od jabłek. Odpowiedzią na problemy współczesnego świata nie musi być prężący muskuły, zapatrzony w przeszłość prawicowy populizm. Udowadnia to Jacinda Ardern, premierka Nowej Zelandii. Tak to się robi, premierze Morawiecki."
   Tylko czy premier posłucha dobrych rad :-(

   magazyn.wp.pl/informacje/artykul/kiwi-lepsze-od-jablek-opinia
  • wislocki12 Re: Jabłko zamiast 16.10.20, 19:47
   "Wszyscy mieliśmy świadomość, że będzie druga fala – odparł w programie "Onet Opinie" senator PiS Stanisław Karczewski, pytany o słowa premiera Morawieckiego, który mówił, że "koronawirus jest w odwrocie", gdy 1 lipca zachęcał wszystkich do pójścia na wybory. - Mogę odbić piłeczkę i powiedzieć, że to opozycja chciała organizować wybory jesienią – dodał były marszałek Senatu w rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem."
   No tak, Karczewski był za wyborami w maju! ;-)

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-karczewski-opozycja-chciala-organizowac-wybory-jesienia/qry3yl1,79cfc278
  • wislocki12 Re: Jabłko zamiast 18.10.20, 23:23
   "Bardzo ubolewam nad wypowiedzią marszałka Karczewskiego. Nie wiem czemu to służy, ale to może zniechęcać społeczeństwo do naszej grupy zawodowej. Nie znam takich wynagrodzeń jeżeli chodzi o grupę anestezjologów, te wynagrodzenia są zdecydowanie mniejsze" – powiedział w TVN24 prof. dr hab. Radosław Owczuk, Konsultant Krajowy w Dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii."

   wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/7981588,radoslaw-owczuk-stanislaw-karczewskiego-zarobki-anestezjolog-lekarz-koronawirus-szpital.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka