Dodaj do ulubionych

Nie cudzołóż

07.02.21, 22:55
"Obecni oraz byli politycy PiS to niekwestionowani liderzy w zmienianiu żon na "nowy/lepszy model". Rozwodnikiem był śp. Przemysław Gosiewski, drugą żonę ma Ludwik Dorn, na ślubnym kobiercu z Isabel stanął Kazimierz Marcinkiewicz, a teraz za sprawą "Super Expressu" dotarła do nas wieść, że Adam Bielan nie tylko zdążył już się rozwieść, ale i wziąć kolejny, potajemny ślub! Faktem tym ponoć oburzeni są w PiS. Nie, nie - to nie chodzi o to, że ktoś oburzył się na niedotrzymanie świętej przysięgi przed kapłanem "że cię nie opuszczę do śmierci" i takie tam. W PiS oburzenie wywołało bowiem ponoć to, że ubiegający się o powrót do partii Kaczyńskiego Bielan - za świadka podczas tajnego ślubu w październiku ub. roku miał znienawidzonego przez PiS-owski mainstream - Michała Kamińskiego."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/byly-polityk-pis-wzial-drugi-slub-po-kryjomu/3t72q4n
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Nie cudzołóż 07.02.21, 23:14
      "18 lipca Jacek Kurski wziął swój drugi ślub kościelny z dziennikarką Joanną Kurską (wcześniej Klimek). Ceremonia odbyła się na terenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Na udzielenie ślubu w miejscu innym niż na terenie parafii, z których pochodzą małżonkowie, trzeba mieć specjalną zgodę. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że udzielił jej lokalny proboszcz na wyraźne polecenie abp. Jędraszewskiego."

      wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/slub-jacka-kurskiego-w-lagiewnikach-zgode-wyrazono-na-polecenie-abpa-jedraszewskiego/1p9gd4t

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka