Dodaj do ulubionych

Wymiana poglądów

12.03.21, 23:41
"Zasada "gość w dom, Bóg w dom" najwidoczniej nie obowiązuje na kościelnym parkingu. Przekonał się o tym kierowca, który zostawił samochód pod jedną ze świątyń w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Ksiądz w niezwykle dosadny sposób wyjaśnił mu, że nie powinien przebywać w tym miejscu. Wszystko się nagrało.
(...)
- Ten syn prostytutki nie ma prawa tu wjazdu! Spie***** bucu! Spie**** stąd i to szybko! - krzyczy kapłan. - Ten pedał nie ma prawa tu wjazdu!- dodaje duchowny. - Zaraz, jak Ci wy.****** w ryj... to będziesz miał - odpowiedział kierowca."

www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/walbrzych-ksiadz-do-kierowcy-na-koscielnym-parkinguspier-bucu/lhb6f25
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Wymiana poglądów 13.03.21, 23:11
   "W związku z publikacją na kanale YouTube nagannego i gorszącego zachowania duchownego diecezji świdnickiej z dnia 11 marca 2021 r., Świdnicka Kuria Biskupia oświadcza, iż w trybie pilnym została przeprowadzona rozmowa dyscyplinująca z tym duchownym. Równocześnie Kuria ubolewa, że postawa duchownego była wysoce niestosowna i wywołała niepotrzebne emocje oraz zgorszenie. Duchowny, został ukarany naganą przewidzianą przepisami Kodeksu Prawa Kanonicznego" - poinformował ks. dr Daniel Marcinkiewicz, rzecznik prasowy Świdnickiej Kurii Biskupiej.
   "Wobec powyższego duchowny wyraził żal, że doszło do tego rodzaju zdarzenia, i przeprasza wszystkich, którzy poczuli się tą sytuacją urażeni i zgorszeni" - dodał."

   Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/dolnoslaskie/news-ksiadz-wyzywal-kierowce-jest-reakcja-kurii,nId,5104839#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  • x49xx Re: Wymiana poglądów 14.03.21, 00:00
   Młody mógł zaparkować na parkingu kościelnym. Z ust duchownego nie powinny paść takie słowa. Młody też przesadził. Obydwaj są winni. Niemniej, gdy uczeń do mnie powiedział: "spierd.....", to nie odpowiedziałam mu tym samym, tylko wezwałam ojca.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka