Gość: stan IP: vance* / 142.30.229.* 02.12.02, 23:16 moje punkty ----------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: J Re: kapitalizm IP: proxy / 212.244.182.* 03.12.02, 08:00 KOMUNOOOO WRÓÓÓĆ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R.Ochucki Re: kapitalizm IP: *.nask.waw.pl 03.12.02, 09:35 www.merlin.com.pl/sklep/sklep/strona.towar?zet=awsdzkjityidhocgwnkoqikabbjxad&oferta=241746 można płacić kartą Pozrawiam Ryszard Ochucki P.S. Adres się pewnie rozwali na dwie linijki, więc trzeba go "skleić" w okienku przeglądarki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Siarkowiec Re: do wtórnego analfabety stana IP: *.acn.pl / 10.64.5.* 03.12.02, 09:45 Kup sobie analfabeto słownik ortograficzny na Mikołaja. Po prostu wstyd tak pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: kapitalizm 03.12.02, 16:44 To plus parę pozycji klasycznych: "Razem czy osobno" "Gdzie postawić przecinek" "Ortografia i gramatyka na wesoło" "Boże igrzysko" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiesław U Re: kapitalizm IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 03.12.02, 18:46 Drogi "stanie"! Ale my chcieliśmy mieć kapitalizm-i mamy.W mieście Tarnobrzegu również. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stan Re: kapitalizm IP: 64.114.128.* 04.12.02, 06:24 jeste wyuczony w canadzie i mieszkam w vancouver to nie najlepiej pisze po polsku - W usa jest 40 mln ludzi kturzy malo maja co jesc i nie maja lekarstw w komunizmie tak nie bylo i w komunizmie nie bylo bezrobocie. karzdy bogatym nie morze byc. ten co jest bogatszym to kontroluje biedniejszego. choc ile bede pracowal to nie bede mial platne tyle co bogaty ktury ma jusz jakis interes - srubki jednej sie nie pszekreca bo nato jest maszyna to nie jest rok 1940 ale jak bym nie mogl znalesc pracy to chetnie bym to robil. moja babcia pracuje w zamrarzalce co stoi na tasmie i kroji miesa co pszelatuje. moja mam chodzi do bagatych i spszata ich domy. moj tata spszata kible po wierzowcach, moj wujek jerzdzi cierzarowka 18 godzin na dzien rzyby dac jedzenie dla ich dzieci. tak wyglada dla polaka rzycie w ameryce. - ja jestem pierwszy na studiach w usa i jak skoncze to mysle rze mnie bedzie lepiej ale nie bede bogatym. - karzdy nie da stworzyc sobie prace. wytlumacz mnie jakie? Dlaczego w polsce karzdy sobie nie stworzy prace? - inwestyci w siebie jest dobrze ale nie do tej pory rze karzdy musi wygladac jak aktor na telewizji - tutaj w ameryce morzna powiedziec rze jest troche komunizmu, dlatego rze sa publiczne szkoly, pszedsiebiorstwa co produkuje bron, maja budynky co pracuja nad wynalazkami i inne. - wejs sobie w polsce za 1USD prace a daj swoja komus innemu - saddam husein nigdy nie wysylal anthrax, niekture kraje po prostu go nie lubia - w ameryce ludzie maja inna kulture od polaka w polsce - najbogatszy kapitalizmem to jest USA i coraz wiecej sie bogaci. Ale to sie bogaca te najbogatsze 5 procent ludzi w tym kraju. - kapitalizm nie potszebuje rzeby karzdy czlowiek byl wyuczony. W kapitalizmie potrzebuje byc z 10 procent bardzo dobrze wyuczonych, 30 procent miejwiecej wyuczonych, 50 procent do cierzkiej pracy, a reszta to rzeby byli wykorzystani to taniej roboty. - kapitalizm kcial pokonac komunizm nie dlatego rze komunizm byl nie dobry dla ludzi ale dlatego rze kapitalizm nie zarabial na komunizmie a kraje komunistyczne zagrarzaly kapitalizmie. Komunizm byl pokonany przez propogande kapitalistyczna z zachodu. Durzo ludzi w polsce w tej chwili narzeka rze komunizm byl lepszy. Moje punkty o zlym wolnym miedzynarodowym rynku -------------- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R.Ochucki Re: kapitalizm IP: *.nask.waw.pl 04.12.02, 09:45 Ja mam takie głupie pytanie - po co ta indoktrynacja ?? Przecież wiemy o co chodzi w kapitaliźmie. > - srubki jednej sie nie pszekreca bo nato jest maszyna to nie jest rok 1940 > ale jak bym nie mogl znalesc pracy to chetnie bym to robil. moja babcia > pracuje w zamrarzalce co stoi na tasmie i kroji miesa co pszelatuje. moja mam > chodzi do > bagatych i spszata ich domy. moj tata spszata kible po wierzowcach, moj wujek > jerzdzi cierzarowka 18 godzin na dzien rzyby dac jedzenie dla ich dzieci. tak > wyglada dla polaka rzycie w ameryce. Polacy, którzy wyjechali za ocean w poszukiwaniu raju utraconego a teraz sprzątają kible w wieżowcach to nie nasz problem - takiego dokonali wyboru i ponoszą konsekwencje. Z tego co piszesz to urodziłeś się za granicą (albo przyjechałeś tam jako bardzo małe dziecko) więc skąd się bierze Twoja dogłębna wiedza o komuniźmie ?? Z przekazów ludzi starszych ?? Więc skoro komuizm był taki super to dlaczego Twoi rodzice wyjechali za granicę ?? Jeśli z nudów bawicie się w socjalistycznych bojówkarzy to agitujcie na swoim podwórku a nie zawracajcie ludziom głowy na forum badź co bądź poświęconym innemu tematowi. Pozdrawiam Ryszard Ochucki P.S. A czas spędzony na pisaniu manifestów proponuję przeznaczyć raczej na doskonalenie zasad mowy ojczystej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moby Re: kapitalizm IP: *.tbg.net.pl 04.12.02, 09:47 Gość portalu: stan napisał(a): > jeste wyuczony w canadzie i mieszkam w vancouver to nie najlepiej pisze po > polsku > > To nie zmienia faktu ze moglbys czasami zerknac do slownika ortografii polskiej... Odpowiedz Link Zgłoś