Dodaj do ulubionych

Metro w Tbg

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.07, 11:26
Z najnowszych ustaleń pionu śledczego Organizacji ds.Rozwoju miasta
doszły nas słuchy,że w zwiazku z intensywnym rozwojem miasta budową
nowych osiedli dla powracających z Irlandii planowana jest budowa
METRA !!! Przebieg jeszcze nie jest dokładnie znany ale napewno
pierwsza linia będzie łączyć Dzików z dworcem PKS. Jak się coś
dowiem więcej to Wam przekażę
Obserwuj wątek
    • Gość: motorniczy Re: Metro w Tbg IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 22.11.07, 12:44
      Pierwsza linia ma powstać pod Wisłą.
      • Gość: esp Re: Metro w Tbg IP: *.chello.pl 22.11.07, 14:26
        Nie no beznadzieja ten wasz żart! Większość ludzi nie jest tu po to
        żeby takie głupoty czytać. Proponuję forum pt."humor" chociaż i tam
        pewnie taki żart będzie żenujący. Pozdrawiam :)
        • Gość: asterix Re: Metro w Tbg IP: *.92b.tarnobrzeg.pilicka.pl 22.11.07, 14:35
          ja slyszalem ze pierwsza linia ma łączyć sad z komenda i straza pozarna, a krety
          maja ja w ciagu roku wykopac we wspolpracy z dżdżownicami
          • Gość: obserwatorka Re: Metro w Tbg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.07, 16:02
            Od dłuższego (czyt. długiego) już czasu robią coś ze schodami w
            sądzie, to pewnie pierwszą stację budują :-)
            • Gość: teges Re: Metro w Tbg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.07, 21:47
              ta,juz pol metra wykopali
            • Gość: gość Re: Metro w Tbg IP: *.inowroclaw.mm.pl 22.11.07, 22:27
              >Od dłuższego (czyt. długiego) już czasu robią coś ze schodami w
              sądzie, to pewnie pierwszą stację budują :-)<

              Nie, to po to te schody remontują by pracownicy sądu nie połamali nóg gdy biegną
              po coraz wyższe pensyjki.
      • Gość: michał Re: Metro w Tbg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.07, 14:07
        słyszałem, że fachowcy z PO znają sie najlepiej na budowie mostów
        wzdłuż rzek. Bo na tym jest najlepsze przebicie. Trzeba pytać u ich
        posłów.
        • Gość: szymon Re: Metro w Tbg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 15:23
          Nam już zabrali ciekawe co wam zabiorą:
          miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,4698247.html
    • Gość: xxx Re: Metro w Tbg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 10:20
      JaK do Wysokiego Sądu iśc jak nie po schodach wszak wysoki no nie?
      • Gość: Bartek Re: Metro w Tbg IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 23.11.07, 13:32
        Co do metra w Tarnobrzegu już kiedyś plany były nawet pierwszą stacje wybudowano
        na Plantach ale z braku środków przerobino ją na toalety publiczne które obecnie
        zasypano.
        • presio5 Re: Metro w Tbg 23.11.07, 13:44
          tj prawda z tym metrem. sam słyszałem że maja zrobić metro z
          tarnobrzegu do londynu. aby bliżej do pracy było.
    • Gość: brzżeżanin Re: Metro w Tbg IP: 80.48.35.* 25.11.07, 17:01
      a może zdecydujecie się na coś takiego, nie trzeba kopać pod ziemią:

      www.mist-er.com/
      manager.money.pl/ludzie/portrety/artykul/olgierd;mikosza;wynalazca,225,0,221665.html
      i Tarnobrzeg stał by się sławny na cały boży świat
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka