Gość: Zainteresowany
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.11.07, 11:26
Z najnowszych ustaleń pionu śledczego Organizacji ds.Rozwoju miasta
doszły nas słuchy,że w zwiazku z intensywnym rozwojem miasta budową
nowych osiedli dla powracających z Irlandii planowana jest budowa
METRA !!! Przebieg jeszcze nie jest dokładnie znany ale napewno
pierwsza linia będzie łączyć Dzików z dworcem PKS. Jak się coś
dowiem więcej to Wam przekażę