activejet1 01.10.08, 12:07 gdzie kupić suknię poza tbg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maja Re: suknia ślubna IP: 80.48.35.* 01.10.08, 12:21 W Stalowej Woli też podobno jest dobry wybór Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: suknia ślubna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.08, 13:43 ja polecam Ostrowiec Św. jest duży wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: suknia ślubna IP: *.cust.tele2.pl 01.10.08, 15:59 Rzeszów salon impresja bardzo duży wybór Odpowiedz Link Zgłoś
zazu104 Re: suknia ślubna 01.10.08, 22:29 Moją suknię wypożyczyłam ze Stalowej Woli z salonu Maria. Była nowa uszyta na miarę. Ale jeżeli masz rozmiar 36-40 z pewnością znajdziesz coś na siebie gotowego- bardzo duży wybór. Moja była nowa, ale z tego co pamiętam- siostra również w tym miejscu wypożyczała, odbierasz świeżutką sukienkę- wyczyszczoną na kilka dni przed uroczystością. No i cenowo jest ok. Nie jest sztuką kupić "kieckę" za nawet kilka tysięcy- poźniej martwić się czyszczeniem, odsprzedażą, komisem itp. Polecam opcję wypożyczenia. Byłam zadowolona, a goście i mój mąż zachwyceni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mika Re: suknia ślubna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 07:43 jeśli jesteś zainteresowana rozmiarem 36 ja mam do sprzedania suknię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ff Re: suknia ślubna IP: 83.1.114.* 02.10.08, 08:21 A jezeli jestes zainteresowana rozmiarem 38 to napisz gg2334764, to podesle Ci zdjecia :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: suknia ślubna IP: 91.198.179.* 02.10.08, 08:40 A ja zdecydowanie polecam salon sukni ślubnych MS Moda w Kielcach mieszczący się na ul. Słowackiego!Duży wybór, śliczne suknie no i miłe i pomocne panie sprzedawczynie. Ja tam kupowałam suknia sliczna. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
samanta.0 Re: suknia ślubna 29.10.08, 20:34 Witam forumowiczki ja ma ślub 3.01.2009 i przypadkowo trafiłam do Jasła salon nazywa się ONA,mają tam piękne suknie mierzyłam chyba z 10 sukien wszystkie są rewelka ale mam problem która jadę tam jeszcze raz w piatek maja dostać kolekcje 2009 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zora Re: suknia ślubna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.08, 16:51 Masz rację niedawno byłam na weselu w okolicach Jasła.panna młoda miała prześliczną suknię-kupiła ją w Jaśle w tym wlaśnie salonie. Odpowiedz Link Zgłoś