Dodaj do ulubionych

suknia ślubna

01.10.08, 12:07
gdzie kupić suknię poza tbg
Obserwuj wątek
    • Gość: maja Re: suknia ślubna IP: 80.48.35.* 01.10.08, 12:21
      W Stalowej Woli też podobno jest dobry wybór
    • Gość: Kasia Re: suknia ślubna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.08, 13:43
      ja polecam Ostrowiec Św. jest duży wybór.
      • Gość: zzz Re: suknia ślubna IP: *.cust.tele2.pl 01.10.08, 15:59
        Rzeszów salon impresja bardzo duży wybór
    • zazu104 Re: suknia ślubna 01.10.08, 22:29
      Moją suknię wypożyczyłam ze Stalowej Woli z salonu Maria. Była nowa
      uszyta na miarę. Ale jeżeli masz rozmiar 36-40 z pewnością
      znajdziesz coś na siebie gotowego- bardzo duży wybór. Moja była
      nowa, ale z tego co pamiętam- siostra również w tym miejscu
      wypożyczała, odbierasz świeżutką sukienkę- wyczyszczoną na kilka dni
      przed uroczystością. No i cenowo jest ok. Nie jest sztuką
      kupić "kieckę" za nawet kilka tysięcy- poźniej martwić się
      czyszczeniem, odsprzedażą, komisem itp.
      Polecam opcję wypożyczenia. Byłam zadowolona, a goście i mój mąż
      zachwyceni.
    • Gość: Mika Re: suknia ślubna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 07:43
      jeśli jesteś zainteresowana rozmiarem 36 ja mam do sprzedania suknię.
      • Gość: ff Re: suknia ślubna IP: 83.1.114.* 02.10.08, 08:21
        A jezeli jestes zainteresowana rozmiarem 38 to napisz gg2334764, to podesle Ci zdjecia :>
        • Gość: iwona Re: suknia ślubna IP: 91.198.179.* 02.10.08, 08:40
          A ja zdecydowanie polecam salon sukni ślubnych MS Moda w Kielcach
          mieszczący się na ul. Słowackiego!Duży wybór, śliczne suknie no i
          miłe i pomocne panie sprzedawczynie.
          Ja tam kupowałam suknia sliczna. Polecam!
          • samanta.0 Re: suknia ślubna 29.10.08, 20:34
            Witam forumowiczki ja ma ślub 3.01.2009 i przypadkowo trafiłam do
            Jasła salon nazywa się ONA,mają tam piękne suknie mierzyłam chyba z
            10 sukien wszystkie są rewelka ale mam problem która jadę tam
            jeszcze raz w piatek maja dostać kolekcje 2009
            • Gość: zora Re: suknia ślubna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.08, 16:51
              Masz rację niedawno byłam na weselu w okolicach Jasła.panna młoda
              miała prześliczną suknię-kupiła ją w Jaśle w tym wlaśnie salonie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka