Dodaj do ulubionych

Wloski we Wloszech

IP: *.wiwi.uni-frankfurt.de 22.11.01, 17:05
Byl ktos? Jak bylo?
Obserwuj wątek
    • Gość: micouai Re: Wloski we Wloszech IP: 193.0.73.* 23.11.01, 16:56
      bylem w Mediolanie w Lingua Due
      polecam
      www.it-schools.com
    • Gość: Aga Re: Wloski we Wloszech IP: *.devs.futuro.pl 16.01.02, 15:05
      Wybieram się na koniec lutego- na miesiąc do Rzymu- Scuola Leonardo da Vinci
      najtańsza z tych co znalazłam w Rzymie, chociaż w innych miastach pztrz- Siana-
      są tańsze.

      Jak wróce opowiem, ale na pewno bedzie ekstra- w koncu to Włochy.

      AHA- TA SZKOŁA MA REKOMENDACJE MINISTRA KULTURY WŁOCH I MIESIAC INTENSYWNEGO
      KURSU- 80 H/ MIESIAC + MIESZKANIE W MIESZKANIU STUDENCKIM= OK. 3200 ZŁ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka