Gość: WURST IP: *.wiwi.uni-frankfurt.de 22.11.01, 17:05 Byl ktos? Jak bylo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: micouai Re: Wloski we Wloszech IP: 193.0.73.* 23.11.01, 16:56 bylem w Mediolanie w Lingua Due polecam www.it-schools.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Wloski we Wloszech IP: *.devs.futuro.pl 16.01.02, 15:05 Wybieram się na koniec lutego- na miesiąc do Rzymu- Scuola Leonardo da Vinci najtańsza z tych co znalazłam w Rzymie, chociaż w innych miastach pztrz- Siana- są tańsze. Jak wróce opowiem, ale na pewno bedzie ekstra- w koncu to Włochy. AHA- TA SZKOŁA MA REKOMENDACJE MINISTRA KULTURY WŁOCH I MIESIAC INTENSYWNEGO KURSU- 80 H/ MIESIAC + MIESZKANIE W MIESZKANIU STUDENCKIM= OK. 3200 ZŁ Odpowiedz Link Zgłoś