Gość: Samsel IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 03.09.01, 18:08 Jak zrobić te znaczki, bo też chciałbym je stosować. Podaj mi proszę listę znaczek - kombinacja, jeśli można prosić oczywiście ;-)) . Lord_Samsel Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
.pepe. Re: Mam pytanie... 03.09.01, 18:10 widziałeś, ile mnie to pracy kosztowało? Zaraz coś wymyślę, bo trochę ich jest. Odpowiedz Link Zgłoś