Dodaj do ulubionych

Mam pytanie...

IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 03.09.01, 18:08
Jak zrobić te znaczki, bo też chciałbym je stosować.
Podaj mi proszę listę znaczek - kombinacja, jeśli można prosić oczywiście ;-)) .

Lord_Samsel
Obserwuj wątek
    • .pepe. Re: Mam pytanie... 03.09.01, 18:10
      widziałeś, ile mnie to pracy kosztowało? Zaraz coś wymyślę, bo trochę ich jest.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka