dominola0 20.10.12, 11:56 Na odszyciach spódnicy na wykresie w burdzie coś takiego jest. I co to to jest drogie przyjaciółki moje? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czeremcha4 Re: check 25.10.12, 19:29 A czy przypadkiem spódnica z Budry nie jest z materiału w kratkę i czy to nie jest po prostu linia przebiegu kratki? Ania Odpowiedz Link
dominola0 Re: check 25.10.12, 20:09 Rzeczywiście masz rację ale jesteś kochana, dziękuję. Ale ja i tak już na to nie zwracałam uwagi bo nie wiedziałam co to jest, a spódnicę uszyłam i tak z gładkiego materiału bo na kratkę jeszcze nie miałabym odwagi:-) Odpowiedz Link