20.10.12, 11:56
Na odszyciach spódnicy na wykresie w burdzie coś takiego jest.
I co to to jest drogie przyjaciółki moje?
Obserwuj wątek
    • czeremcha4 Re: check 25.10.12, 19:29
      A czy przypadkiem spódnica z Budry nie jest z materiału w kratkę i czy to nie jest po prostu linia przebiegu kratki?

      Ania
      • dominola0 Re: check 25.10.12, 20:09
        Rzeczywiście masz rację ale jesteś kochana, dziękuję.
        Ale ja i tak już na to nie zwracałam uwagi bo nie wiedziałam co to jest, a spódnicę uszyłam i tak z gładkiego materiału bo na kratkę jeszcze nie miałabym odwagi:-)
        • czeremcha4 Re: check 26.10.12, 11:29
          Przyda się "na zaś" :-)))

          Ania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka