Dodaj do ulubionych

Skazany na śmierć

23.01.07, 17:43
albo "Prison Break", Polsat 28 stycznia /niedziela/ zapowiada emisję tego
sensacyjnego serialu, na punkcie którego oszalał podobno świat tzn.USA,
Australia, Kanada, RPA i wiele innych.
Tak myślę, że chyba warto zobaczyć czym ekscytuje się tzw.świat, może
faktycznie jest świetny.
Obserwuj wątek
    • braineater Re: Skazany na śmierć 23.01.07, 18:53
      ee, no więc tak...smile
      3 tygodnie wyjęte z zyciorysu, bom sobie to ładował po dwa trzy odcinki naraz.
      Pierwszy tydzień, było bleh, nuda panie, schematy panie i ogólny plagiat
      wszystkich filmów więziennych od Hrabiego Monte Ch. przez Papillona po
      shawshank i Uspionych. I że starsznie powoli się dzieje < tu dowód wewnętrznych egzystencjalnych wahań, czy ogladać
      to dalej> Ale jakoś zacząłem się wkręcać..i wkręcać... i wkręcać... i w końcu
      obejrzałem wszystko, co do teraz nakręcono.
      i chcę więcejsmile
      Natomiast elelment kryminalny, z góry ostrzegam, jest raczej nikły, a głowna oś
      fabularna jest mocno Ludlumowska. Zdecydowanie bardziej serial dla wielbicieli
      conspiration theories, niż whodunnitów.

Psmile
      • negev56 Re: Skazany na śmierć 23.01.07, 19:37
        Aha, czyli powinno być niezłe i jakieś zakończenie też nastąpi.
        Bo czego jak czego, ale seriali, gdzie od metra odcinków, a tajemnica goni
        tajemnicę i końca nie widać /Zagubieni/ to niekoniecznie.
        • braineater Re: Skazany na śmierć 23.01.07, 19:44
          tzn, na razie jest póltorej serii - pierwsza więzienna, druga konspiracyjno-
          ucieczkowa i zanosi się na trzecią, w której obawiam się moga się zX-fajlować,
          co bedzie dośc denerwujące.

Psmile
          • braineater aha 23.01.07, 19:51
            jeszcze jedno - dla mnie wada największa, bo wolę seriale epizodyczne typu
            Monk - trzeba ogladac wszystkie odcinki, bo nagminnie stosuja lostowa
            metodę 'znaczacych pierdół' które migaja w jednym odcinku, a znaczenia
            nabieraja 10 kawałków dalej.

Psmile
            • negev56 Re: aha 23.01.07, 20:01
              znaczy, trzeba oglądać uważnie, w międzyczasie parzenie kawy odpada, wychodzenie
              na papierosa też, hmm...i właśnie reklamy są błogosławieństwem. Będzie dobrze.
                • negev56 Re: aha 24.01.07, 16:25
                  mmm... dobra kawa, jeszcze lepszy papieros i to jest to co tygrysy lubią
                  najbardziej, szczególnie jak w książce czy filmie atmosfera zagęszcza się.
                  • nchyb Re: aha 25.01.07, 10:33
                    papierosy rzuciłam lat temu wiele... jak już nałogi, to preferuję e z
                    procentami. Przy oglądaniu sensacji - jak znalazł... smile
                    • braineater Re: aha 25.01.07, 14:29
                      starając sie pogodzić Was obie, podpowiem tylko, że flaszka dobrego czerwonego
                      wina plus pare papierosów, wydatnie pomagaja w obejrzeniu kilku pierwszych
                      kilku odcinków, nim odnajdziemy sobie bohatera do którego sie przywiążemy <i
                      nim odkryjemy, dlaczego musiał to akurat byc T-Bagsmile>

Psmile
                      • kradam Re: aha 26.01.07, 15:56
                        DVD z pierwszym sezonem dał mi kolega w akcie sabotażu. Przyszedłem na drugi
                        dzień do roboty z przekrwionymi oczami (6-7 odcinków). Potem było różnie,
                        obecnie Fox TV wznowiła drugi sezon, oglądamy je na bieżąco ściągane z netu.
                        Moje rodzeństwo z rodziną jak już włożyło DVD do kompa to zaczęło sobie
                        reglamentować do 3 odcinków dziennie. Nie zawsze się udawało.
                        Z ciekawszych przypadków to znajomy dał płyty koledze w piątek wieczorem, potem
                        odwiedził go za 24h i z odcinka widocznego na ekranie jego kompa wywnioskował,
                        że większych przerw w transmisji to nie było smile
                        Patrząc z dystansu to serial jest naciągany i wręcz głupawy, ale jakoś tak
                        wciąga smile.
                      • noida Re: aha 28.01.07, 09:30
                        Dlaczego T-Bag? Myśmy obejrzeli do tej pory chyba 8 odcinków i T-Bag to dla mnie
                        straszna szumowina. Poprawia mu się czy jak?
                      • martolka Re: aha 29.01.07, 13:01
                        > nim odnajdziemy sobie bohatera do którego sie przywiążemy

ja mam ulubionego bohatera - ten kot, co go jeden gościu nosił na rękach cały
                        odcinek, albo oba (czy dalej też go będzie nosił?) -przecudnej urody burasek smile

a serial mi się ciągnął i oglądałam go jednym okiem, drugim googlając.
                        • nchyb spojler dotycząc kota... 30.01.07, 09:32
                          nie czytać, jak się nie chce znać treści!!!

> ja mam ulubionego bohatera - ten kot, co go jeden gościu nosił na rękach cały
                          > odcinek, albo oba (czy dalej też go będzie nosił?) -przecudnej urody
                          burasek :-
                          kot zostanie brutalnie zamordowany...
                          • martolka Re: spojler dotyczący kota... 30.01.07, 10:32
                            > kot zostanie brutalnie zamordowany...

nie mów... straszne sad

Nota bene - ciekawe, że można trzymać zwierzaka w takim więzieniu. Pamiętam, że
                            w jakimś innym filmie (Shawshank albo Więzień Brubaker może...) facet ukrywał
                            małego ptaszka w zakamarkach garderoby i pilnował, żeby się nie wydało.
    • opty2 Re: Skazany na śmierć 29.01.07, 12:10
      chyba odstaję, obejrzałam te dwa odcinki ale jakoś nie widzę w nim niczego
      szczególnego,
      nie lubię oglądać środowiska więziennego, no jeszcze w jednym odcinku, coby
      dobrze zacząć fabułę ale jeśli to ma trwać cały czas to nie dla mnie,
      nie znoszę oglądać jakiegokolwiek znęcania się nad innymisad(
      a to wygląda mi na "przewodnik po więzieniu x", ważne kto z kim trzyma i
      dlaczego
      • tool1978 Re: Skazany na śmierć 30.01.07, 22:51
        Właśnie dostałem od kumpla to na DVD - i jestem przy 7 odcinku. Coraz więcej
        emocji, napięcia i naprawdę niezłej akcji - no i coraz nieprawdopodobniej - ale
        to ma swój urok smile)
        Nie wiem czy widzieliście np. okładkę Gazety Telewizyjne z Wyborczej? Myślałem,
        że głównym bohaterem (z twarzy ze zdjęcia) będzie aktor, grający skazanego na
        śmierć (Purcell). A okazało się, że na filmie ma tę twarz zupełnie inną (jakby
        mu ktoś lekko głowę zmiażdżył smile) Odwrotna sytuacja jest z Millerem - na
        zdjęciu wyglądał jak jakiś licealista, ale w filmie pasuje do roli wręcz
        idealnie. Żonie się bardzo podoba smile)))))))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka