iwo_
11.01.03, 18:45
Przystanki w dotychczasowym zespole "Rondo Babka" (01, 02, 03, 04, 05, 06, 07)
od dziś zmieniają nazwę na Rondo "Radosława". Jest to umotywowane postulatami
grup kombatanckich, które postulowały o przydzielenie ulicy lub rondu nazwy
jednego ze zgrupowań. Jeszcze do niedawna ZTM nie był pewien, czy decyzja
Rady Warszawy będzie ostateczna dlatego nie zmieniał nazwy. Beznadziejnie...