Dodaj do ulubionych

RONDO "RADOSŁAWA" - ostatecznie

11.01.03, 18:45
Przystanki w dotychczasowym zespole "Rondo Babka" (01, 02, 03, 04, 05, 06, 07)
od dziś zmieniają nazwę na Rondo "Radosława". Jest to umotywowane postulatami
grup kombatanckich, które postulowały o przydzielenie ulicy lub rondu nazwy
jednego ze zgrupowań. Jeszcze do niedawna ZTM nie był pewien, czy decyzja
Rady Warszawy będzie ostateczna dlatego nie zmieniał nazwy. Beznadziejnie...
Obserwuj wątek
    • matmi Re: RONDO 'RADOSŁAWA' - ostatecznie 11.01.03, 20:05
      Dużo ludzi myśli, że i tak zostanie Rondo Babka. Tak ale tylko dla tego
      pokolenia, następne bedą uzywali już nazwy Radosława
      • pawciod Re: RONDO 'RADOSŁAWA' - ostatecznie 11.01.03, 20:30
        Okazuje się, że kombatanci ruszyli łepetynkami. Od razu po zmianie nazwy
        ronda, a nowa, oficjalna brzmi: ,,Rondo Zgrupowania AK <<Radosław>>'',
        uderzyli do ZTMu. Chcieli, żeby była pełna nazwa. ZTM powiedział im "G...", bo
        nazwa jest za długa, a jeżeli kombataci nie chcą Babki, to będzi Słomiński.
        Jednak kombatanci odpuścili, i poszli na ugodę. Szkoda.
        • dmirstek Re: RONDO 'RADOSŁAWA' - ostatecznie 11.01.03, 21:30
          pawciod napisał:

          > Okazuje się, że kombatanci ruszyli łepetynkami. Od razu po zmianie nazwy
          > ronda, a nowa, oficjalna brzmi: ,,Rondo Zgrupowania AK <<Radosław>>
          > '',
          > uderzyli do ZTMu. Chcieli, żeby była pełna nazwa. ZTM powiedział im "G...",
          Mogliby dać przystanek "Warszawa" - nie ma takiego, a w takowym mieście się
          znajdujemy
          bo
          > nazwa jest za długa, a jeżeli kombataci nie chcą Babki, to będzi Słomiński.
          Zapomniałeś o e
          > Jednak kombatanci odpuścili, i poszli na ugodę. Szkoda.
          Ty pawcioo chcesz by było <Rondo zgrupowania Armii Krajowej <Radosław>>?
          • pawciod Re: RONDO 'RADOSŁAWA' - ostatecznie 12.01.03, 15:29
            dmirstek napisał:

            > Ty pawcioo chcesz by było <Rondo zgrupowania Armii Krajowej <Radosław>?
            >
            A broń Cie Panie Boże!!!
            Ja chcę starej BABKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • dmirstek Re: RONDO 'RADOSŁAWA' - ostatecznie 12.01.03, 20:30
              Chyba źle cię zrozumiałem
              • tomcio6776 Re:BABKA 'RADOSŁAWA' - formalnie-odjazdowo!!! 12.01.03, 22:24
                Teraz to będzie Rondo przez wielu Warszawiaków(w tym i przezemnie...)Rondem
                Babki Radosława...dowcipnie,prawda...?!! :-) Tylko czy o to aby na pewno
                szanownym Kombatantom chodziło?...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka