21.11.04, 16:06
znacie adresy fajnych sh w rzeszowie?(oprocz "mody swiata" naprzeciwko alerii graffica)?
Obserwuj wątek
      • comma Re: rzeszów 13.12.04, 22:53
        Wiele dobrych opinii słyszałam o tym przy ul. Bardowskiego (osobiście tam nie
        byłam), ciekawe ciuchy były też przy 3 Maja - ten został przeniesiony na
        Kochanowskiego obok poczty - od tamtych czasów też tam nie byłam, ale zamierzam
        się wybrać. Kiedy jeszcze był przy 3 Maja upolowałam tam rewelacyjne ocieplane
        spodnie, świetne dżinsy, obłędną czarną spódnicę, kapitalny plecaczek ze skóry
        (!!!), prześliczną bluzeczkę. Mieli tam naprawdę super ciuchy i żałuję, że sie
        przenieśli z 3 Maja, bo na Kochanowskiego nie chce mi się biegać.
    • doda1983 Re: rzeszów 13.02.05, 21:22
      Bezwzględnie najlepszy jest na wincentego pola (boczna Dąbrowskiego. Ale trzeba
      przyjść w dzień towaru lub w ciągu kilku najbliższych dni.
      A ciuszki dla dzieci to już wogóle mają obłędne.... :)
      Czyściutko, mnóstwo firmówek... Polecam :)
      • sylwiapyzio Re: rzeszów 05.03.05, 16:06
        Ja bylam tam 2 tyg. po dostawie ale nic ciekawego dla dziecka nie
        kupilam.Owszem jest tam mnóstwo ciuchów ale dla mojej 10-omiesiecznej corki nic
        nie kupilam. Z tego co wiem towar raz na miesiac ale nie wiadomo czy przed
        swietami bedzie. Kazali dzwonic.
      • sophie_82 Re: rzeszów 06.08.06, 23:29
        doda1983 napisała:

> Bezwzględnie najlepszy jest na wincentego pola (boczna Dąbrowskiego.

Bylam raz, rozbilam duze zakupy z chlopakiem za 200 zl. Nie dali zadnego
        upusty, przez co bardzo zniechecili nas. Ale fakt, sklep duzy i pelno ciuchow.
        • doda1983 do sophie_82 07.08.06, 21:46
          Sophie, tego posta pisałam prawie półtora roku temu, od tego czasu duzo się
          zmieniło :)))
          Nie chodzę już na W.Pola, bo:
          - dostawy są baaardzo rzadko
          - ceny kosmiczne (zwykłe dzinsy niemarkowe za 40zł? nie, dziękuję!!)
          - obsługa tak niemiła, że aż mam ciarki jak tam wchodzę :(
          Poczytaj cały ten wątek, jest mnóstwo lepszych ciucholandów w Rzeszowie niż ten
          na W.Pola :) Powodzenia w łowach!
          • sophie_82 Re: do sophie_82 07.08.06, 23:09
            Ja wlasnie odkrylam to forum [czesciej czytam grupy dyskusyjne], chcialam
            oprostu dodac swoja opinie o tym sklepie. Bylam tam tylko raz.

Co do innych to jutro wybieram sie do Notu bo od kolegi wiele dobrego o nim
            slyszalam. Najczesciej zagladam do Polo w calym miescie, glownie kolo Rybeksu
            [kolo PKP], na Ofiar Katynia. Ostatnio upolowalam spodniczke Zara za 7 zl :) W
            innych w tej cenie spodnice River Island czy WE. Ciagle poluje na jakies bluzki
            koszulowe badz sukienki bo mam z nimi problem z normalnych sklepach [problem
            rozmiarowy] a ciuchy z Holandii czy Anglii pasuja na mnie najlepiej.

A przy okazji przywitam sie, bo to moj drugi post na tym forum :)
            • doda1983 Re: do sophie_82 07.08.06, 23:53
              Witamy na forum :)
              Ja własnie dziś byłam w Not-cie. Kupiłam 2 bluzki i sweterek. Powiem tak:
              rewelacji, jesli chodzi o wybór i jakośc to tam nie ma, ale kuszą niskie ceny.
              Za koszulę C&A z długim rękawem dałam 2 zł, sweterek Next 5zł. Odzież jest tam
              niestety baaardzo brudna i wyplamiona :/
              Zaglądnij do takiej sieci ciucholandów na
              Grunwaldzkiej/Targowej/pl.Śreniawitów/Pułaskiego. Tam mają bardzo ładne
              ciuszki :)
              • sophie_82 bylam dzisiaj 08.08.06, 17:45
                doda1983 napisała:

> Witamy na forum :)
                > Ja własnie dziś byłam w Not-cie. Kupiłam 2 bluzki i sweterek. Powiem tak:
                > rewelacji, jesli chodzi o wybór i jakośc to tam nie ma, ale kuszą niskie
                ceny.
                > Za koszulę C&A z długim rękawem dałam 2 zł, sweterek Next 5zł. Odzież jest
                tam
                > niestety baaardzo brudna i wyplamiona :/

Bylam dzisiaj pierwszy raz. Jestem mile zaskoczona przestrzenia, cenami. Meskie
                marynarki 3.50 zl a z tego 50% :) Denerwujace bylo mydelko Fa i podobna muzyka
                lecaca, pani psikajaca odswiezaczem i inna zamiatajaca podloge spod nog. Ciuchy
                bardzo tanie ale wiekszosc jakby sprzed dobrych 10 lat.

Kupilam damska koszule z krotkim rekawem M&S za 2.25 zl, bluzke Miss Etam za
                2.25 zl, dwie sliczne poszewki na poduszke za 2 zl, sztruksy r. 80 za 2.25 zl,
                gabczaste majtasy-kapielowki dla niemowlaka za 2 zl i jeszcze jakies pierdoly w
                sumie za 20 zl.

> Zaglądnij do takiej sieci ciucholandów na
                > Grunwaldzkiej/Targowej/pl.Śreniawitów/Pułaskiego. Tam mają bardzo ładne
                > ciuszki :)

Na Targowej na dole G.Targowa? Bylam dzisiaj i kupilam cudna poszwe na koldre
                za 9 zl. Ale reszta nie podoba mi sie. Drogo w porownaniu do Notu.

Bylam jeszcze w Polo kolo Rybeksu, nowy towar i upolowalam orientalna spodnice
                H&M za 5 zl.
    • sylwiapyzio Re: rzeszów 13.02.05, 21:57
      -ul.Rejtana koło pizzeri Bartolini, okolice CH Rejtan
      -osiedlowe os.Pobitno i Krakowska
      Te 3 sklepy ma chyba ten sam właściciel.
      Mnie interesują rzeczy dla dziecka i tam jest sporo ,jak nowy towar to 48/kg
      potem cena spada i przed nowym towarem 10/kg
      • patatajowa Re: rzeszów 22.06.05, 16:06
        Witam, ja tam czesto zaglądam na Rejtana do "kamila".Super ciuszki.A gdzie
        dokładnie są te 2 pozostałe sklepy?Będę wdzieczna za namiary, pozdrawiam patatajowa
          • patatajowa Re: rzeszów 15.08.05, 09:27
            A właśnie nie:))))))))) Też byłam na Rejtana i tak mi powiedziano, a wczoraj
            wracam z Leclerca z zakupów i widze że wisi duża kartka z napisem-16.08- nowy
            towar dla dzieci.pozdr patatajowa
            • sylwiapyzio Re: rzeszów 15.08.05, 13:04
              Serio? JA sobie dzisiaj to sprawdze jak bede wracac do domu. Pytalam w srode
              lub w czwartek na Rejtana i tak mnie kobieta poinformowala. Niestety nie dam
              znac bo w domu internetu nie mam. Pozdrawiam.
          • patatajowa Re: rzeszów 15.08.05, 09:28
            sylwiapyzio napisała:

> Krakowska Pl. ul (chyba) Pleśniarowicza. Od drogi glownej, na przeciwko
            > kortów . We wtorek niby nowy towar. Za tydzien na Rejtana.
            A za tydzień podobno na W.Pola ma byc.
    • sleepwalkerka Re: rzeszów 29.05.05, 14:13
      ostatnio tzn jakies 2miesiace temu otworzyli nowy na marszalkowskiej..w sumie to blizej warszawskiej, jak sie jedzie w strone rzeszowa na poczatku marszalkowskiej...fajne ciuszki mozna tam znalezc...czesto ubranka tam sa nie dla mnie ale co po niektore osoby moga zainteresowac...podczas 2wizyt kupialm 2rzeczy..wiekszosc bluzek ok8z l ksoztuje...znalzam tam takia bluzeczke jak dla mnie perelke..wzbudzial zachwyt w ..szkole..pozdrawiam:)
        • sylwiapyzio Re: rzeszów 01.10.05, 22:30
          witam, w czwartek pytałam (i na Rejtana i na Krakowskiej) i nic nie wiadzieli o
          nowym towarze. Jedynie przeceny na wieszaki. A cena za kg 20zł. ALe zorientuje
          sie w poniedziałek, szkoda przegapic nowa dostawę bo czasem naprawde fajne
          ciuszki mają:)

Pozdrawiam.
    • sylwiapyzio na krakowskiej 02.12.05, 08:12
      witam. ma byc towar na krakowskiej tylko jeszcze nie wiedza czy poniedz (5.12)
      czy wtorek (6.12). Jesli ktos jest pewien kiedy to prosze o wiadomosc.
      Pozdrawiam:)
      • patatajowa 17.01 Rejtana 12.01.06, 10:05
        najprawdopodobniej wtedy bedzie towar nowy, tak mi powiedziano w sklepie, jeśli
        ktoś ma inne wieśći dajcie znać :))) i jesczcze 24 lub 31 na W.Pola tez nowy
        towar,pozdr wszystkie ciuchomaniaczki :)
        • miki19811 Re: na rejtana 07.03.06, 15:40
          Bylam tam dzisiaj , towar taki sobie bywalo lepiej, ludzi strasznie duzo
          A moze ktos wie kiedy nowy towar tej samej wlascicielki ulica chyba Pobitno?
          Napiszcie prosze
          • beata9957 Re: na rejtana 08.03.06, 16:39
            Czesc dziewczyny.Wreszcie znalazlam kogos z Rzeszowa kto klika o ciuszkach.Mam
            pytanko gdzie chodzicie na lowy i czy wie ktos gdzie w Rzeszowie jest
            ciucholand z angielska lub skandynawska odzieza????prosze pomozcie kobitki.Ja
            zazwyczaj chodze do polo ale jest drogo i ostatnio kiepsko z ciekawym i dobrym
            towarem.A slyszlalam ze odziez angielska i skandynawska jest w dobrym stanie i
            modna.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.Beata.
            • patatajowa Re: na rejtana 09.03.06, 19:33
              hej, na łowy chodzę na w.Pola-Total lux, ostatnio we wtorek był towar, ciuszki
              mają teraz głownie angielskie sądząc po metkach, obkupiłam sie dla córy :)), w
              Kamilu na rejtana tez ostatnio duzo angielskich, ale we wtorek nic ciekawego nie
              było.A takie typowe angielskie ciuchlandy to są trzy - takie "a'la Polo" :))),
              towar co dwa tygodnie-róg sobieskiego i grunwaldzkiej, Targowa 10, i plac
              Śreniawitów- wlaściwie to pierwsza kamienica na Hetmańskiej-wejście od tyłu.
              • beata9957 Re: na rejtana 09.03.06, 20:27
                Hejka.Dzieki za odzew.Na sobieskiego i targowej jestem czestym gosciem.Bardzo
                czesto maja super ciuszki chodz ostatnio nie bylo rewelacji.Ale i tak cos
                kupilam.A mozesz dokladniej wyltumaczyc gdzie jest ulica w.pola i gdzie ten
                ciuszek bo ja nie jestem z Rzeszowa.Pozdrawiam cieplutko.
            • patatajowa Re: na rejtana 09.03.06, 19:37
              I jeszcze coś mi sie przypomniało :))- dwa nowe ciuchlandy-odzież angielska,
              wejście przez brame w podwórze albo od pl.Wolności albo od tej ulicy gdzie jest
              przychodnia Krukierek-nazwa wyleciała mi z głowy :), taka pomarańczowa kamienica
              wysoka-świeżo odremontowana.Sliczności dla dzieci i nie tylko ale drogo-wszystko
              wycenione.
              • sylwiapyzio Re: na rejtana 09.03.06, 22:13
                hej, a ja dalej nie wiem gdzie to jest na pl. wolnosci:( To jest gdzies kolo
                sklepu dzieciecego Sakson? Na tej scianie co ksiegarnia i sklep z wozkami? A i
                jeszcze jedno, kiedy bedzie nowy towar na w.pola? i ile za kg w pierwszym dniu?
                  • beata9957 Re: na rejtana 10.03.06, 19:20
                    Witajcie.Na W.Pola dzisiaj bylam.Towar rewelacja,pedzcie bo wedlug mnie warto.A
                    dzisia bylo 40 zeta za kilo.Troszku drogo.A w dzien dostawy to nie wiem bo ja
                    tam pierwszy raz bylam.A ten na placu wolnosci wiem gdzie jest ale jeszcze tam
                    nie bylam.Pozdrawiam.
                    • patatajowa Re: na rejtana 11.03.06, 13:10
                      HeHe :))) jeśli Ci sie podobał towar, to polecam przyjście w dzień dostawy,
                      wtedy to dopiero jest :)))), nie przecze ze i po towarze kilka dni warto zajrzec
                      jak już sie tłumy przewalą i wtedy też można perełki wygrzebać.a w dzień dostawy
                      48 zł/kg.
                      • beata9957 Re: na rejtana 12.03.06, 18:35
                        Witam.Przyjde na pewno jesli mi powiesz jak bedzie nowa dostawa bo ja nie
                        jestem z rzeszowa.Z gory bardzo dziekuje.A mam pytanie czy zagladacie czasami
                        di polo i co o nim sadzicie??Bo wedlug mnie strasznie sie popsul.
            • doda1983 Re: na rejtana 23.03.06, 21:43
              Jest towarek, tylko wątek nam nisko spadł ;)
              We wtorek był towar na Grunwaldzkiej/Targowej/Śreniawitów. Jutro tam dostawa
              butów i torebek. A w przyszły wtorek chyba w tej drugiej sieci
              (Rejtana/Fircowskiego itp.)
              • beata9957 Re: na rejtana 24.03.06, 18:14
                To musimy rozkrecac nasz wateczek.Bylam w tych co mowisz i kupilam sobie
                kuteczke z misiem wokol kaptura i rekawow.I jeszcze inne rzeczy.A tak ogolnie
                lubie te lumpiki.Bylam dzis rano buty zobaczyc ale niestety brak mi sily
                przebicia zeby sie tam szarpac.I to samo przy torebkach.Mialam smaka na
                portfelik ale jak sie tam rozluznilo to juz nic nie bylo.Ale za to mam rozowa
                torebke.Tylko do czego ja ja bede nosic??????A z was ktos zaglada do polo???Co
                sadzicie o tej sieci??
          • sylwiapyzio wiosna, ciepło i tłumy ludzi... 28.03.06, 22:21
            Dzis byl tez towar na os.Krakowska. O rany co tam się działo....Przyszłam 10.10
            (a od 10 otwarte )a tam ludzi że trudno było się dopchać... troche jestem zła
            bo w sumie nic fajnego nie znalazłam ale za tydzien mam kolejną szanse:):):)
            • doda1983 Re: Gdzie i kiedy, ktoś wie? 04.05.06, 16:57
              Na Targowej/Grunwaldzkiej/Śreniawitów towar jest dopiero 16 maja (ze względu na
              to że był długi weekend).

A może ktos wie kiedy jest w tej drugiej sieci
              (Gałęzowskiego/Fircowskiego/Rejtana) i w Polo?
          • sylwiapyzio ?? 01.08.06, 22:42
            Bylyscie w Nocie na czwartkowych dostawach? Moze sobie darowac i lepiej na
            wyprzedaz isc? A swoja droga zawsze tak tam duzo ludzi?
            A na rejtana i krakowskiej nic nie slychac o towarze?
            Pozdrawiam
            • patatajowa Re: ?? 04.08.06, 13:18
              nowe dostawy sa tam codziennie z wyjątkiem wtorku i środy - wtedy przecena jest
              50%. A ludzi chyba zawsze tak dużo :)))
              Na rejtana w Kamilu towar była 18.07 wiec nowy chyba końcem sierpnia lub na
              poczatku wrzesnia podejrzewam.
        • miki19811 Re: na rejtana 11.08.06, 10:43
          bylam wczoraj, istny koszmar!!!!!! ludzie oszaleli, scisk , zaduch,wrzask,
          udalo mi sie cos kupic ( 2 pary spodni dlamnie, 2 bluzki, i dla mojego synka 3
          fajne bluzeczki z dlugim rekawem) ale ciezko bylo sie dostac do czegokolwiek
          • sylwiapyzio na rataj 04.05.09, 19:01
            towar na rataja, os.krakowska ma byc 11 maja;
            prawdopodobnie na rejtana bedzie tydzien pozniej
            Dawno tam nie zagladałam, czas odwiedzić sklep:) fajny jest tam towar na dzieciaki?

:)
      • elka331 Re: Nowy towar: 25.03.06, 12:09
        Byłam wczoraj na W. Pola. Rzeczywiście 10 zł. za kg. Kupiłam rybaczki w kolorze
        taim cielistym, podobno ma byc modny-"Etam", i białe tochę przed kolano, ciut
        za ciasne, ale wszyję sobie pobokach i na dole jakąś fajną aplikację z koronki
        i może będą nawet ciekawsze.
        Dodam, że ciuchy prawie bez śladu użytkowania.
        Skoro już jest wyp[rzedaż to penie niedługo nowy towar, zapomniałam zapytac
        kiedy, może wiecie? Byłam z 2 - letnim synem, prawie po godz. mojego
        buszowania, znudziło mu się siedzenie w wózku i zaczął krzyczec na cały
        sklep "mama ciuchy nie", więc trzeba było się zbierac.
    • amarantaurszula Re: rzeszów 10.04.06, 13:29
      A gdzie dokładnie jest ten lumpeks na W.Pola?Po tej stronie gdzie kościół Saletynów czy po drugiej(jak jestem na Dąbrowskiego)?Bo byłam dzisiaj ale obeszłam się smakiem, nie mogłam znalezć:)
      • doda1983 Re: rzeszów 12.04.06, 21:16
        Jest po przeciwnej stronie niz kościół. Niski budynek między Urzędem
        Statystycznym a Politechniką.

Może ktoś wie kiedy będzie tam towar??

W ten wtorek był w tej sieci 5-ciu sklepów i w Polo. Dziś buty i torebki
        w "sieci".
    • doda1983 Re: rzeszów 06.07.06, 00:14
      A pochwalę się, czemu nie :P heheh
      - piękna czarno/biało/czerwona szyfonowa tunika do jeansów z H&M którą agunia
      juz mi zakosiła :(
      - pomarańczowo/rózowo/fioletoy top bez pleców, wiązany na sznurki z H&M z wyceny
      - brązowa bluzka/bolerko z długim rękawem Atmosphere
      - sztruksowa spódniczka mini plisowana, beżowa Quiz
      Za wszystko razem zapłaciłam ok. 36zł.
    • doda1983 Re: rzeszów 13.07.06, 12:37
      A wczoraj kupiłam dużą torbę-koszyk z rafii, na skórzanych rączkach, z
      podszewką, idealna na lato :) za całe 3zł. kolor bezowo-brązowy.

W nowym rzeszowskim ciucholandzie w budynku NOT-u.
      • patatajowa Re: rzeszów-NOWY w NOT-cie 13.07.06, 16:59
        Tak, ja tez tam byłam, ludzi multum , duszno w środku okropnie przy tych
        upałach.Ale ceny baaardzoo przyzwoite, obłowilam sie dla dzieci, np córce
        żakiecik adams nowy za 12 zł, adasiowi kurteczka jesienna hm ze snoopym za
        8,50,pozrawiam dodę :)))
        • sylwiapyzio Re: rzeszów-NOWY w NOT-cie 13.07.06, 20:33
          ja byłam w srode. Tam we wtorki i srody -50%. Kupilam dla siebie 2 pary spodni
          za cale 5zl:) Dzis znajomia kupila mi dla corki sliczne rozowe spodenki za 3zl.
          Faktycznie ceny przyzwoite ale moze to na poczatek. W kazdym razie na tej
          jednej wizycie nie skoncze:) Pozdrawiam:)
          • patatajowa Re: rzeszów-NOWY w NOT-cie 18.07.06, 23:40
            wstapiłam tam dzisiaj na przecenę.Kupilam sliczna kamizelke Nexta za 2 zł, bluze
            dresową z kapturkiem na podszewce M&Spencera za 3,50,ocieplane sztruksiki Nexta-
            4 zł-to wszystko dla mojego małego mężczyzny ,cudne różowe spodenki Cheeroke dla
            córci za 2 zł-były poplamione ale zaryzykowałam :) Oczywiście ceny te przez pół
            -obkupiłam sie za całe 7 zł- suuuuper!!!
            • sylwiapyzio Re: rzeszów-NOWY w NOT-cie 19.07.06, 13:10
              Ja tez wczoraj bylam na wyprzedazy. Za 15 zl kupilam sobie spodnie, 2 sweterki,
              2 bluzeczki oraz 3 ciuszki dla corki. Tam to chyba codziennie tyle ludzi.
              Pewnie w sobote jeszcze tam wpadne. Trzeba korzystac z okazji bo pewnie
              niedlugo ceny podniosa.
              Wczoraj na Rejtana tez byl nowy towar ale nic dla córci nie znalazlam ale moze
              dlatego ze juz wszysko ma:):) Pozdrawiam
              • beata9957 Re: rzeszów-NOWY w NOT-cie 03.08.06, 17:27
                Tam jest istnyyyyyyyyy cyrkkkkkkkkkk.Dopchac sie do czegos graniczy z cudem.a o
                butach nie wspomne choc bardzo bym chciala jakies fajne tam kupic bo ceny
                przyzwoite i widzialam ze i nawet nowki kobitki nosily.Ale jak one zdobywaja te
                buty to ja nie wiem.Mozna znalezc ladne rzeczy ale tez jest duzo bardzo
                zniszczonych i znoszonych rzeczy.Kobitki a kiedy i gdzie sa dostawy w nastepnym
                tygodniu???Pozdrawiam.
    • sylwiapyzio a ja tez dzisiaj bylam... 08.08.06, 23:21
      W Nocie bo dzis 50% taniej. Za 20zl kupilam 9 rzeczy dla siebie. Duzo jest tam
      szmat ale mozna tez cos dobrego i taniego wyszukac. W koncu mam szafe pelna
      spodni i to firmowych:)Szkoda ze nie ma fajnych zakietow lub kurtek, wszystko
      takie stare.... Moze w czwartki maja fajniejsze rzeczy bo niby wtedy wszystko
      wymieniaja.
      a ta dziewczyna z odswiezaczem powietrza to nie pierwszy raz tak odswieza...na
      kamery i monitoring ich stac a na klime nie albo przynajmniej na jakies
      wiatraki.Ale z klima czy bez ludzie i tak przyjda.
      Niestety dla dzieciaczkow nic nie maja ciekawego dlatego dziecku kupuje rzeczy
      na nowym towarze albo na Rejtana albo na os.Krakowska . Nowe towary w tych
      miejscach "22 i 29 sierpnia ale to nic pewnego.
      Pozdrawiam:)

• sophie_82 Re: a ja tez dzisiaj bylam... 09.08.06, 00:03
        sylwiapyzio napisała:

> W Nocie bo dzis 50% taniej. Za 20zl kupilam 9 rzeczy dla siebie.

Moze sie widzialysmy :)

> Niestety dla dzieciaczkow nic nie maja ciekawego dlatego dziecku kupuje
        rzeczy
        > na nowym towarze albo na Rejtana albo na os.Krakowska . Nowe towary w tych
        > miejscach "22 i 29 sierpnia ale to nic pewnego.

Mieszkam prawie na Krakowskiej, 5 ostatnich lat spedzilam na uczelni na Rejtana
        ale jakos tam szmateksow nie kojarze. Tzn na Rejtana znam 3, ale srednie.
        Wszystkie w okolicy Krzyzanowskiego: przy poczcie i PKO, z tylu kolo
        weterynarza i kolo Championa i sklepu zielarskiego. W tym ostatnim kupilam nowa
        spodnice Estelle, braz z taka wylazaca falbana jakby tiulu, poszlam w nij na
        obrone mgr :)
      • patatajowa Re: a ja tez dzisiaj bylam... 10.08.06, 00:04
        > a ta dziewczyna z odswiezaczem powietrza to nie pierwszy raz tak odswieza...na
        > kamery i monitoring ich stac a na klime nie albo przynajmniej na jakies
        > wiatraki.Ale z klima czy bez ludzie i tak przyjda.>
        >pierwszy raz gdy tam byłam psiknęla tak znienacka za mną -myslałam że to na
        tych niezbyt pachnących klientów :)))))) Ludzi sporo ale juz ten szał pierwszy
        minął.

> Niestety dla dzieciaczkow nic nie maja ciekawego dlatego dziecku kupuje rzeczy
        > na nowym towarze albo na Rejtana albo na os.Krakowska >
        > No jak to nie ma??? ja zawsze jakieś perełki wygrzebie dla córy.a dla mojego
        małego dwumiesięczniaka to świetne bluzeczki są i spodnie - same nexty.
        Ja teraz jak jestem w tych innych ciuchach gdzie kilo po 48 zł to nie chce mi
        sie tyle płacić ;)
        a towar na pewno na Krakowskiej 22.08-byłam, pytałam, wisi kartka.
          • patatajowa Re: a ja tez dzisiaj bylam... 15.08.06, 00:14
            >ponoć świetne cieuszki dla dzieci można znaleźć koło pizzeri Bartolinii.<
            no własnie tam jest ten sklep KAMIL o którym tu piszemy zawsze na forum i nowym
            towarze ;))))))))
            a Krakowska to własciwie i dokładnie ulica Rataja -jest to osiedlowa uliczka
            równoległa do Witosa, sklep ok.100 metrów od skrzyżowania -tam gdzie skręca się
            do Reala, taki nieduży budyneczek, z jednej strony jakiś spożywczy chyba a z
            boku schodki do ciuchów.To jest ta sama właścicielka chyba tych dwóch sklepów.Na
            Rataja towar 22.08 na pewno.a na Rejtana nie wisi kartka żadna- ktoś wie ???
          • ag-su Re: a ja tez dzisiaj bylam... 29.08.06, 23:30
            esi_zosi napisała:

> A gdzie jest ten ciucholand na Krakowskiej? Bo jeśli chodzi o Rejtana to ponoć
            > świetne cieuszki dla dzieci można znaleźć koło pizzeri Bartolinii. Sama muszę
            > troszkę poszukac dla mojej fasolki:)

Bardzo ładne ciuszki dla dzieci można kupić w sklepie przy Fredry
            (nowa "plomba" obok seksshopu) tam są 3 sklepy z cichami: jeden przy ulicy dwa
            w bramie.
            Pozdrawiam
      • doda1983 Re: Bylo cos ciekawego? 22.08.06, 21:50
        Patatajowa stwierdziła, że "nic specjalnie ładnego nie było" czyli nic ją na
        kolana nie powaliło ;)
        Ja kupiłam w Nocie i na grunwaldzkiej spódnicę Sisley i tank-top River Island w
        sumie za 3zł.
        Nowy towar w "angielskiej" sieci (m.in. grunwaldzka) jest 29 sierpnia.
    • sophie_82 sliczne buty Next 24.08.06, 10:16
      Wczoraj w sklepie na Sokola [to jeszcze chyba jest Sokola, od NOTu w lewo, w
      przejsciu przez budynek] sa sliczne buty na obcasie Next. Wygladaja jak
      nieuzywane, pieknie czerwone, jak czerwona satyna. Odsloniete palce, pieta
      zakryta, paseczek zapinany na kostce, na wysokim slupku [tez satynowy
      czerwony]. Niestety rozmiar 37 i moglam wsadzic palec za piete :((( 28 zl. Dla
      mnie sa sliczne, moze ktorejs z was sie spodobaja.
      • sophie_82 Re: Torebki 29.08.06, 22:18
        sylwiapyzio napisała:

> Gdzie mozna dostac fajne torebki? Takie dla osoby przed 30tka.

Czasem cos mozna znalezc sensownego w Polo - ja kupilam, taka raczej torbe niz
        torebke, w Polo kolo Rybeksu. Ale to trzeba szukac.

Jesli znajdziesz jakies sensowne miejsce to napisz prosze, bo sama szukam.
      • domatorka7 Re: Torebki 07.09.06, 22:41
        fajne ciuszki mozna spotkac na Malopolskiej,zawsze cos tam znajde dla siebie
        ,poza tym mnostwo rzeczy dla naszych pociech,/towar z Anglii/a dziewczyna bardzo
        mila i daje uposty...
        • doda1983 Re: Torebki 07.09.06, 23:03
          domatorka7 napisała:
          > fajne ciuszki mozna spotkac na Malopolskiej

To jest w Rzeszowie??? Pierwszy raz słyszę o takiej ulicy... Napisz więcej,
          gdzie to jest.
          • sophie_82 Re: Torebki 07.09.06, 23:45
            doda1983 napisała:

> domatorka7 napisała:
            > > fajne ciuszki mozna spotkac na Malopolskiej
            >
            > To jest w Rzeszowie??? Pierwszy raz słyszę o takiej ulicy... Napisz więcej,
            > gdzie to jest.

Tez nie slyszalam o takiej ulicy ale znalazlam [Pobitno]:
            www.resinet.pl/wysz_ulic/mapy/7e.gif
    • dominikd84 Re: rzeszów 04.09.06, 13:08
      cześć Dziewczyny. Tutaj Dominik, chyba pierwszy facet na tym forum, mam
      nadzieje, ze nie zostane wyproszony. Dzis zrobiłem tournee po sklepach i w 3
      ubrałem się od stóp do głów za 40zł. Zacząłem od NOTu i nie zawiadłem się.
      Genialne dzinsy levis'a, pluszowa marynarka i sweter za 20zł. Pozniej
      przeszedłem się po kilku Polo, ale nic ciekawego nie było i przechodząc koło
      Domary znalazłem ukryty skarb o którym nie wiedziałem. Na Jagielońskiej koło
      Defectu (tam gdzies tez chyba jest Oriflame czy cos takiego) jest mały sklepik,
      z ulicy widac tylko okienka na wysokości kolan bo po wejsciu do kamienicy
      schodzi sie po kilku stopniach w dół. Klimat markowego butiku jak dla mnie-duzo
      fajnych męskich spodni i koszul-nie ma mowy o plamach czy zniszczeniach. Drogie
      Panie wysyłajcie tam swoich mężczyzn, z tego co widziałem to przegladajace
      towar dziewczyny tez były zadowolone.
      Na koniec zostawiłem sobie szmateks koło dworca ( w Faktorze). Tez miło sie
      zaskoczyłem bo było w czym wybierać i gdy juz płaciłem, za bluze bardzo miła
      pani powiedziała, ze to juz same resztki (jak dla mnie całkiem fajne te
      resztki;)) i zaprosiła w ŚRODE na nowy towar. Ponoć duzo fajnych rzeczy.
      To się rozpisałem jak na pierwszy raz. Pozdrawiam gorąco. Dominik
      • sophie_82 Re: rzeszów 04.09.06, 13:59
        dominikd84 napisał:

> cześć Dziewczyny. Tutaj Dominik, chyba pierwszy facet na tym forum, mam
        > nadzieje, ze nie zostane wyproszony.

Nie :)

> przechodząc koło
        > Domary znalazłem ukryty skarb o którym nie wiedziałem. Na Jagielońskiej koło
        > Defectu (tam gdzies tez chyba jest Oriflame czy cos takiego) jest mały
        sklepik,
        >
        > z ulicy widac tylko okienka na wysokości kolan bo po wejsciu do kamienicy
        > schodzi sie po kilku stopniach w dół. Klimat markowego butiku jak dla mnie-
        duzo
        >
        > fajnych męskich spodni i koszul-nie ma mowy o plamach czy zniszczeniach.
        Drogie
        >
        > Panie wysyłajcie tam swoich mężczyzn, z tego co widziałem to przegladajace
        > towar dziewczyny tez były zadowolone.

Bylam juz nie raz, jak tylko jestem w okolicy to zagladam. Ostatnio kupilam tam
        koszule WE [pisalam o tym wyglada jak len z domieszka czegos szlachetnego, ma
        polysk] za 3 zl i za tyle samo podkoszulek C&A turkusowy dla mamy.

> Na koniec zostawiłem sobie szmateks koło dworca ( w Faktorze). Tez miło sie
        > zaskoczyłem bo było w czym wybierać i gdy juz płaciłem, za bluze bardzo miła
        > pani powiedziała, ze to juz same resztki (jak dla mnie całkiem fajne te
        > resztki;)) i zaprosiła w ŚRODE na nowy towar.

Tam jeszcze nie trafilam. Jutro pewnie sie przejde bo w Nocie przecena.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka