Dodaj do ulubionych

WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :)

10.03.05, 07:15
ponieważ wątek o tym samym tytule osiągnął ponad setkę, zakładam nowy :)
Obserwuj wątek
    • dia_83 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 10.03.05, 20:32
      Wczoraj zakupione granatowe spodnie 3/4 . Są doskonałe: luzne, mnóstwo kieszeni
      ( w tym dwie na suwaki) , nogawki wykonczone są czymś na ksztłt "obroży "
      hehehehehehe....Są doskonałe. Nieznana mi firma CECIL. Kosztowały 12
      zł.Pozdrawiam :)
    • dori7 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 18.03.05, 00:27
      Dzis trzy krotkie spodniczki na wiosne, ukochany zachwycony, hehe. Plus czarna
      kwiecista sukienka do noszenia niestety jedynie jako tunika do spodni z powodu
      mojego wzrostu :P Razem 20zl.
      Byla tez sliczna, w bardzo oryginalny wzor mini C.Kleina, ale o rozmiar za
      mala :((
        • dori7 Do Myfy :)) 18.03.05, 21:35
          Widze, ze obydwie polujemy po ciucholandach, zeby moc bez wyrzutow sumienia
          pozwolic sobie na pewne zabojcze dla kieszeni hobby :))

W lumpeksie w Al. SOlidarnosci, tuz obok Pl. Bankowego - nie w tym wielkim, w
          tym mniejszym troszke dalej w strone Woli. Byla wyprzedaz wszystko za 5zl i
          sporo ladnych ciuchow :))
          • myfa80 Re: Do Myfy :)) 19.03.05, 11:19
            Dzieki wielkie :-)
            dokładnie raz na jakiś czas pozwalam sobie zaszalec tam :-) poza tym łaczenie
            nowych z uzywanymi czesto fajnie wyglada do tego fajny perfumik i nikt sie nie
            spostrzeze ;-)
            pozdrawiam
    • renial74 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 18.03.05, 13:25
      Ja do tej pory upolowałam - czarną, skórzaną, któtka, na suwak kurtkę ze
      stójką, - czarna długą spódnice retro (idealna do teatru), brązową dzianinową
      sukienkę (była długa więc ja sktuciłam i doszyłam na dole i przy rekawkach
      falbankę - wygląda zaje...ście - wszyscy pytają skąd ją mam), czarny sweter
      D&G, różową sukienkę na lato Laury Ashley z malowanym kwiatem i cekinami ( do
      niej też zostanie doszyta mała falbanka tym razem zielona), czarną sukienkę
      Hennes z falbanami (góra dopasowana a dół szeroki), kilka koszulowych bluzeczek
      min. czekoladową w pomarańczowo - beżowe róże,różową na krótki rękaw z krytymi
      guzikami vero moda.
      Dla mojej córci krótki różowy sportowy kożuszek (mała ma teraż 16 miesięcy) i
      płaszczyk tweedowy łączony z aksamitem (różowo biało szary dwóżędowy),
      dokupiłam jej do tego płaszczyka kołnież z różowego królika zawiązywany na
      wstążkę, rodzinka i znajomi oniemiali z wrażenia jak ją zobaczyli. I to tyle
      poluję dalej.
      Pzdr. Renial
    • malutka_mamutka Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 18.03.05, 21:49
      a ja wczoraj kupiłam 2 zakiety:
      jeden taki bardziej o kroju marynarki, ale krotki, czarny, firma elizabeth
      shelton (to jest w ogóle jakaś firma?)
      drugi takie dłuższy, bardzo mocno wcięty w talii, odrobine przypomina frak :P
      ciemnoszary w cieniutkie prążki. firma bay, pewnie rowniez nieznana. ale
      zakiecik jest nowiutki zupełnie, ma sliczną podszewke, w ogole pieknie
      zrobiony. i mi nawet doczepione guziki w torebeczce, jakby komus sie guzik
      urwał. nowiutki :))
      oba po 17 zł :)
    • wojtow płaszcz 20.03.05, 08:19
      Ja ostatnio nie chodzę do ciuchlandów, mam zamiar kupić sobie płaszcz flauszowy
      ale w sklepie z nowymi rzeczami. W ciuchlandach nie mogę takiego znaleźć, a jak
      już chcą to znoszone i trzeba by było zapłacić za pralnię, więc to się chyba
      nie bardzo opłaca.
      Nie chodzę bo chyba mi się trochę przejadło, muszę odpocząć i wrócić do nich z
      nową werwą :)
      • baba0000 Re: płaszcz 22.03.05, 12:49
        podziwiam Cie jak moglo ci sie przejesc, ja chodze po ciucholandach dobre ponad
        10 lat nic dalej jestem maniakiem, co prawda brakuje mi czasu i mam teraz 2
        ulubione, wracajac do Twojego plaszcza to fakt ze czesto trzeba trafic, ale ja
        mam 2 nowiuskie i jak je czyszcze to panie pytaja sie gdzie je kupilam,
        pozdrawiam i wracaj do ciuchow!
    • malutka_mamutka Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 21.03.05, 16:05
      dzisiejsza zdobycz: jeansowy płaszczyk albo jak kto woli - szmizjerka. ale to
      gruby jeans, wiec bardziej płaszczyk :), idealnie lezy, jest z takiego fajnego
      jeansu, tkory wyglada na stary (moze jest stary?:P) idealnie styl vintage.
      jedyna wada to dziurka z przodu, ale mam zamiar zrobic w tym miejscu jakis
      ladny pomaranczowo-brazowo-zielony haft. :) bedzie boosko:)
      16zł, wytargowane z 20 :PP
    • baba0000 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 22.03.05, 12:39
      tak sobie czytam Wasze zdobycze i stwierdzam, ze w sumie prawie wszystko co mam
      w szafach to moje zdobycze, oprocz bielizny i butow, chociaz i to sie trafia
      nowiuskie, gratulacje i ciesze sie ze jest tyle osob lubiacych ciucholandy, oby
      byly jak najdluzej!!!
    • parapluie Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 22.03.05, 15:54
      moje dzieiejsze zakupy,w sumie zapłaciłam 130 złotych ale tylko posłuchajcie:
      -płaszczyk krótki dwurzedowy w stylu safari-43 zł(przymierzałam wczesniej w tym
      samym stylu za 200-300zł)firmy LOGG("córka"H&M)
      -świetna bluzka,niestety za mała i będzie dla kumpeli,firm s.Olivier-14 zł
      -spodnie dla taty
      -marynarka dzinsowa.
      to wszystko w jedny lumpeksie,niedawno otworzonym w Pozaniu.Mam stamtąd jeszcze
      bluzeczke i spodnie 3/4...ale mam świetny humor;)
        • kamaoka Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 26.03.05, 14:37
          a ja dzis z rana wstlam bo miala byc dostawa w jednym z moich ulubionych w
          kochanhm miescie, a tu zonk, panu sie pomylilo wxczoraj najwyrazniej jak mi
          mowil ze bedzie czynne i nawet bedzie dostawa:P
          niemniej jednak pojechalam na bazar zakupic sobie spodnie dresowe na treningi
          (hihi zaczelma chodzic na tenisa znow a pod tym balonem to mozna iglo ulepic:P)
          a tam pani miala rzeczy, nie wiem czy tez to kupowala w szmateksach czy po
          prostu sama to skads przywozi, no badz co badz kupilam u niej sliczna, cudowna,
          przeurocza portmonetke (a raczej chyba portfelik) za 3zl - skorzana, niebieska,
          z wyhaftowanymi rozowymi kwiatkami na brazowych galazkach, portmonetka ma
          mnostwo przegrodek, wresczie pochowem te wszytskie karty ktore do tej pory o
          zgrozo walaly mi sie po kieszeni wewnetrznej kurtki, jest po prostu cudowna,
          idealna, nie widzialam takiej w sklepach bo juz mnie wkurzalo to co mialam do
          tej pory
          a druga rzecza jest pasek za 5zl - ale uwaga! drewniany, sa to takie
          prostakaciki i romby (jak kier w kartach) z dziurkami w srodku, polaczone jescze
          u gory kuleczkami, zapinany na gwozdz:P po prostu cudo:)
    • parapluie Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 27.03.05, 21:28
      w takim razie nawet tam nie wchodz,bo ja nosze ciuchy w IDENTYCZNYCH
      rozmiarach...;)ale naprawde,możan znaleść coś dla siebie.Mój płaszczyk jest
      np.w rozmiarze 38 i nawet jest dosyc luźny,także z rozmiarówką nigdy nic nie
      wiadomo.Polecam Ci serdecznie ten ciucholand,ja również tamtędy
      wracam,wysiadam,robie zakupy i ide na pętle piechotą,w ramach rozruchu
      wiosennego.
      • babe2005 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 28.03.05, 10:05
        ale jak mówisz że leiej żebym tam nie wchodziła to może masz racje-zrobie sobie
        nadzieje że cos na siebie znajde a tu rozczarowanie:(
        ja w tym roku zaopatrywałam sie przede wszystkim na rynkach-wildeckm i łazarskim
        (nabyłam super swetry-wreszcie zimą nie wstydziłam się swojego wyglądu):)
        • bezsenna Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 01.04.05, 18:49
          No to ja sie dzis obłowilam i nie byle jak , bo porzadnie ( w sensie zniszczenia
          odziezy-nie zniszczona wcale). Mianowicie zakupiłam superowskie jeansy-wogole
          nie zniszczone-piekne, zgrabne ( co prawda 30 pln)- ale warto było. Maja piekny
          kolorek-
          Ben Sherman- czy ktos zna? Mało wazne-wazne ze piekne i nowe:) a i oryginalne.
          Nastepnie zakupiłam bluzeczke w kolorze bladego rozu z rekawami 3/4 New Look- z
          jeansami bedzie tworzyla niepowtarzalny i modny zestaw- to za 10pln- tez warto
          bo sa jak nowe:)) I na koniec bluzke w lila krate ze Snoopym wyhaftowanym na
          kieszonce H&M - ta za 5 pln . Jestem szczesliwa jakbym zazyla jakas megadawke
          prozaku :)
    • bemola Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 07.04.05, 22:25
      moje ostatnie zakupy to sukienka vero mody niebieska w kwiatuszki na
      ramiączkach, była leciutko rozpróta na szwie ale juz po sprawie, nic nie widac -
      12 zł
      sukienka H&M jak nówka za 20 zl w kwiatki wiązana na szyji
      sukienka Pimkie czarna, rękawek opuszczony na ramiona w paski bialo czarne, na
      ramiaczkach wyglądających jak szelki, równiez w paski, wyglada extra i super
      dopasowana
      kilka bawełnianych koszulek dla chlopaka
      yy co jeszcze... aha spódniczka sztruksowa H&M jeszcze z metka za 25złociszy.

kurcze zakupy w ciucholandzie to extra sprawa, ale to chyba juz moj nałóg :P
    • kinga044 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 07.04.05, 22:35
      Przedwczoraj kupilam sliczna granatową kurtkę/marynarkę LEVIS'A nówkę za
      17zl,granatowe dżinsy STREET ONE nowe za 17zl,wczoraj nabyłam fajną koszulę
      MARKS&SPENCER dla mojego męża za 1zl,slicną sukienkę dżinsową za 9zl i
      dopasowaną koszulkę w kwiatuszki za 5zl dla mojej córeczki.
    • bemola Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 11.04.05, 19:01
      na szczescie udało mi sie dzisiaj wpasc na ciuchy :) i troche nazbieralam w
      koszyku: jeansowa smieszna spódniczka z ozdobnym zamkiem blyskawicznym z przodu
      na całej długosci, bluzeczka na ramiaczkach intensywna niebieska firmy Cosmos,
      bluza z dlugim rekawem dla brata oraz jeden nieudany jednak zakup: lniana
      sukenka Kookai - ma pare jasnych zółtych plamek, niby wszyscy mówią ze ledwo co
      widac ale jednak :/ mialam nadzieje ze sie spierze a tu klops. bedzie do
      biegania po domu. a wszystko to za 9,50. :)
    • kinga044 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 13.04.05, 14:51
      Dzisiaj trafilam na fajne ciuchy.Kupiłam sobie sliczną koszulę
      TEDDI'S,granatową w kratę,która bardzo pasuje do zakupionych ostatnio
      spodni.Kosztowala mnie jakieś 6zł :-)Oprócz tego kupiłam jeszcze jedną koszulę
      w kolorze brudnego różu w czarne paski za 2zł :-) Dla męża znalazłam po prostu
      cudowną koszulę ESPRIT,granatową w kratę, i niemniej cudowną czarną elegancką z
      beżowym wzorkiem na dole.Każda po 6zl :-)I dla córeczki kupiłam 2 śliczniutkie
      różowe koszulki.I bardzo się z tego powodu cieszę. W ogóle bardzo się cieszę
      kiedy kupuję jakieś fajne rzeczy, bardzo dobrej jakości i śmiesznej cenie.Przez
      ostatnie parę dni nie udawało mi się nic fajnego wygrzebać, i byłam strasznie
      zła kiedy szłam z namiarem na zakupy i wracałam z pustymi rękami.Ale dzis
      jestem bardzo zadowolona.Szkoda tylko że nie mogę znaleźć jakiejś fajnej
      spódniczki dżinsowej(w lumpeksach oczywiście) Jaby ktoś z Wrocławia wiedział,w
      którym lumpeksie można kupić taką spódniczkę, byłabym bardzo wdzięczna za
      podanie adresu. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych łowów!
      • bemola Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 14.04.05, 16:05
        ale zla jestem chcialam kupic zwykłego bialego tshirta na wage a tu nic.
        wszystkie albo za duze albo poplamione. nisz kurcze zeby takiej zwyklej bluzki
        nie znalesc :/
        ale za to nabyłam fajny czarny sweterek na zamek bennetona za 3,50 :)
        • astra27 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 14.04.05, 19:16
          moje najlepsze zdobycze:
          koszulowa bluzeczka next imitacja irchy w kolorze przydymionego różu 8 zł
          piękne 2 golfiki firmy Yessica C&A jeden w kolorze przydymionego różu a drugi
          przydymionego fioletu jeden 8 zł a drugi 6 zł
          golfik vero moda melanż jasny róż, biały i brązowy za 12 zł
          golfik GAP w kolorze brzoskwini melanż ze złotą niteczkę za 11 zł
          śliczna letnia bluczeczka Etam biała w bordowe kwiatuszki za 4 zł
          ładna spódniczka lenia w odcieniach beżu i brązu za 5 zł
          sztruksy w kolorze stalowym H&M za 11,50 zł
          płaszczyk jeansowy nowy z metkami w dzień wyprzedarzy 2 zł
          2 koszulowe bluzeczki na lato bez rękawków po 4 zł
    • dori7 Re: WASZE LUMPEKSOWE ZDOBYCZE cz2 :) 15.04.05, 00:11
      Niebieska Spodniczka z bdb gatunkowo, wzorzystego, bardzo oryginalnego
      materialu - 8zl
      Bawelniana blzuka bez rekawow w krateczke na guziki, w sam raz na nadchodzace
      cieple dni - 6zl.

Zwlaszcza z tej spodncizki jestem dziko zadowolona, jest naprawde super, no i
      swietne kolory, jeden z moich najbardziej udanych zakupow wszechczasow :))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka