Dodaj do ulubionych

Pytanko o maile

10.02.04, 21:05

Co się dzieje z mailami, które zostały wysłane na adres serwera, który jest akurat wyłączony??
Np. wysyłam maila na konto na wp, ale serwis jest nieczynny. Co wówczas dzieje się z listem? Czy jest szansa, że dotrze później?
Obserwuj wątek
    • Gość: pollak Re: Pytanko o maile IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 21:09
      To chyba zależy od konfiguracji serwera przez który wysyłasz. Może on potrzymać
      go w kolejce, a później możesz dostać informację że nie mógł dostarczyć poczty
      bo cośtam.
    • Gość: maciejka104 Re: Pytanko o maile IP: 213.249.63.* 10.02.04, 21:10
      Twoj serwer bedzie kilkakrotnie probowal poloczyc sie z docelowym serverem i
      jesli nie uda mu sie to to wroci Ci mail-a. Ile razy bedzie probowal? To
      zalezy jak admini go skonfigurowali.
    • al-ki Dzięki za odpowiedzi :-) (nt) 10.02.04, 21:29


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka