Dodaj do ulubionych

Problem z komputerem.

10.04.10, 14:21
Witam mam problem. Otóż posiadam komputer z biosem Award. Po włączeniu nic się nie pokazuje na monitorze (grafika pracuje normalnie) a nawet nie ma sygnału błędu bios. Wykluczam głośnik, bo 5 minut przed problemem pracował normalnie. Jaka to może być usterka? Jak jej zaradzić?
Obserwuj wątek
    • serenita123 Re: Problem z komputerem. 10.04.10, 15:16
      skoro NIC się nie pokazuje na monitorze, to skąd wiesz, że karta
      pracuje normalnie?
      i co za pomysł, że to problem z BIOS?

      a może po prostu wyłączyłeś monitor?
      lub problem właśnie z nim lub z samą kartą graficzną

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka