Gość: misiek
IP: 83.144.68.*
16.03.04, 09:44
Problem polega na tym, że mój kumpel postawił serwer z którego mógłbym
ściągnąć pare plików lecz mam problem z zalogowaniem się tam. Kumpel podał mi
login i hasło lecz wyskakuje mi informacja, że nie mam uprawnień. Nie mogę
napisać do kumpla bo chwilowo wyjechał, a mnie te pliki są bardzo potrzebne.