24.01.11, 17:47
Witam Was mam pytanie gdzie kliknąc zeby strony otwierały się normalnie to znaczy nie zminilizowane a stało się to po wraniu nowego systemu XP.Kazdą strone trzeba na okienku powiekszac to denerwuje, prosze o porade.dziekuje.
Obserwuj wątek
    • serenita123 Re: strony 24.01.11, 18:25
      w IE:
      1.kliknij ikonę IE na pulpicie lub pasku szybkiego uruchamiania
      2.po odtwarciu - odczekaj chwilę
      3.zmaksymalizuj okno przeglądarki, czyli IE
      4.odczekaj chwilę
      5.zamknij przeglądarkę (Alt+F4 lub X w prawym górnym rogu)

      od tej pory IE będzie pamiętał, żeby otwierać się na maxa
      • rajner5 Re: strony 25.01.11, 11:36
        Bardzo załuje ale ten schemat z tym IE otwiera normalne strony tylko w IE a następne są juz małe.
        • Gość: tzn Re: strony IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.11, 19:50
          rajner5 napisał:

          > Bardzo załuje ale ten schemat z tym IE otwiera normalne strony tylko w IE a nas
          > tępne są juz małe.

          NORMALNE strony otwierają się normalnie
          następne widocznie są NIENORMALNE :))

          zamiast otwierać łącza w nowych oknach ustaw sobie w Opcjach internetowych
          otwieranie na nowych kartach
          • rajner5 Re: strony 26.01.11, 08:23
            Mimo Twego cynizmu ale Twoja metoda w opcjach internetowych nie powiodła się z nowymi kartami.
            • Gość: Kolobos Re: strony IP: *.zask.pl 26.01.11, 09:22
              Zmien przegladarke i skoncz juz nudzic. To juz Twoj kolejny watek w ktorym tak jak w poprzednich nie potrafisz podac szczegolow, nawet normalne napisanie tematu watku sprawia Ci ogromny problem. Zainstaluj Firefox, Opere lub Chrome. Wszystko bedzie Ci sie otwierac w "duzym oknie", nie bedzie wyskakiwal komunikat o zamknieciu karty.
              • rajner5 Re: strony 26.01.11, 09:52
                Myslałem ze forum jest dla ludzi mądrych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka