rajner5 24.01.11, 17:47 Witam Was mam pytanie gdzie kliknąc zeby strony otwierały się normalnie to znaczy nie zminilizowane a stało się to po wraniu nowego systemu XP.Kazdą strone trzeba na okienku powiekszac to denerwuje, prosze o porade.dziekuje. Link Zgłoś Obserwuj wątek
serenita123 Re: strony 24.01.11, 18:25 w IE: 1.kliknij ikonę IE na pulpicie lub pasku szybkiego uruchamiania 2.po odtwarciu - odczekaj chwilę 3.zmaksymalizuj okno przeglądarki, czyli IE 4.odczekaj chwilę 5.zamknij przeglądarkę (Alt+F4 lub X w prawym górnym rogu) od tej pory IE będzie pamiętał, żeby otwierać się na maxa Link Zgłoś
rajner5 Re: strony 25.01.11, 11:36 Bardzo załuje ale ten schemat z tym IE otwiera normalne strony tylko w IE a następne są juz małe. Link Zgłoś
Gość: tzn Re: strony IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.11, 19:50 rajner5 napisał: > Bardzo załuje ale ten schemat z tym IE otwiera normalne strony tylko w IE a nas > tępne są juz małe. NORMALNE strony otwierają się normalnie następne widocznie są NIENORMALNE :)) zamiast otwierać łącza w nowych oknach ustaw sobie w Opcjach internetowych otwieranie na nowych kartach Link Zgłoś
rajner5 Re: strony 26.01.11, 08:23 Mimo Twego cynizmu ale Twoja metoda w opcjach internetowych nie powiodła się z nowymi kartami. Link Zgłoś
Gość: Kolobos Re: strony IP: *.zask.pl 26.01.11, 09:22 Zmien przegladarke i skoncz juz nudzic. To juz Twoj kolejny watek w ktorym tak jak w poprzednich nie potrafisz podac szczegolow, nawet normalne napisanie tematu watku sprawia Ci ogromny problem. Zainstaluj Firefox, Opere lub Chrome. Wszystko bedzie Ci sie otwierac w "duzym oknie", nie bedzie wyskakiwal komunikat o zamknieciu karty. Link Zgłoś