Dodaj do ulubionych

WindowsMedia Player - brak obrazu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.04, 22:48
Mam pyatnie. Sciagnalem sobie filmik z rajdu i nie moge go obejrzec tzn jest
dzwiek ale brak obrazu - tylko jakies animacje mi sie wyswitlaja. Co mam
zrobic w takiej sytuacji. Z gory dziekuje za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • Gość: bekes1 Re: WindowsMedia Player - brak obrazu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.04, 00:21
      Moze jaskies kodeki by sie przydalo zainstalowac moze, co?
      • Gość: ElMatador Re: WindowsMedia Player - brak obrazu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.04, 02:01
        Jakie kodeki? Sorki ale jestem kompletnym laikiem ( albo idiotą jak kto woli)
        jesli chodzi o technikę komputerową.
        • Gość: piecyk gazowy Re: WindowsMedia Player - brak obrazu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.04, 10:18
          Tu np. są kodeki: www.divx.pl/download.php?id=001005
    • Gość: TakMaByc Re: WindowsMedia Player - brak obrazu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.04, 03:06
      Jak to brak obrazu,jezeli "jakies" animacje sie jednak wyswietlaja ???
      • Gość: ElMatador Re: WindowsMedia Player - brak obrazu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.04, 03:10
        Brak obrazu tzn ze nie wyswietla sie tresc filmiku. Ktorego slowa jeszcze nie
        rozumiesz?
        • Gość: TakMaByc Re: WindowsMedia Player - brak obrazu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.04, 03:20
          Gość portalu: ElMatador napisał(a):

          > Brak obrazu tzn ze nie wyswietla sie tresc filmiku. Ktorego slowa jeszcze nie
          > rozumiesz?

          A to co sie wyswietla (animacja) to nie obraz i nie z tego filmu? to skad ?.

    • Gość: Artur Re: WindowsMedia Player - brak obrazu IP: *.matarnia.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.04, 12:20
      Mam trochę inny problem.
      Gdy w Windows Media Player 9 uruchamiam Przewodnik multimedialny i w okienku
      Search wpisuję np. U2, to pojawia mi się lista utworów audio i video, ale gdy
      kliknę któryś z nich, to mam komunikat:

      Wystąpił „Błąd skryptu programu Internet Explorer”
      Wiersz: 218
      Znak: 6
      Błąd: Obiekt nie obsługuje tej właściwości lub metody
      URL: search.windowsmedia.com...
      Czy chcesz kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie?

      Nieważne czy wybiorę odpowiedź Tak czy Nie, to na tym się utwór kończy...
      Natomiast gdy wejdę na stronę windowsmedia z przeglądarki, to mogę wybrać ten
      sam utwór co poprzednio i teraz uruchamia mi się WMP i utwór gra prawidłowo. Z
      czym to jest związanę. Czy źle jest coś w konfiguracji WMP, bo gdyby sama była
      błędna to nieważne byłoby czy jest uruchamiana z przeglądarki czy samodzielnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka