Gość: ElMatador
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.05.04, 22:48
Mam pyatnie. Sciagnalem sobie filmik z rajdu i nie moge go obejrzec tzn jest
dzwiek ale brak obrazu - tylko jakies animacje mi sie wyswitlaja. Co mam
zrobic w takiej sytuacji. Z gory dziekuje za odpowiedz