adamweronikak 20.06.13, 07:07 Mam problem wymienilem ladowarke na nowa lapek sie odpala ale mimo tego nic nie moge zrobic ekran i klawiatura nie daja znaku zucia Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: aqq Re: asus IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.13, 08:55 adamweronikak napisał: > Mam problem wymienilem ladowarke na nowa lapek sie odpala ale mimo tego nic nie > moge zrobic ekran i klawiatura nie daja znaku zucia no to masz problem typu: zatankowałem samochód, a on nie chce jechać... poza tym - zmień KARMĘ dla lapka! Może wtedy zacznie ŻUĆ :)) Link Zgłoś