20.06.13, 07:07
Mam problem wymienilem ladowarke na nowa lapek sie odpala ale mimo tego nic nie moge zrobic ekran i klawiatura nie daja znaku zucia
Obserwuj wątek
    • Gość: aqq Re: asus IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.13, 08:55
      adamweronikak napisał:

      > Mam problem wymienilem ladowarke na nowa lapek sie odpala ale mimo tego nic nie
      > moge zrobic ekran i klawiatura nie daja znaku zucia

      no to masz problem typu: zatankowałem samochód, a on nie chce jechać...

      poza tym - zmień KARMĘ dla lapka! Może wtedy zacznie ŻUĆ :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka