Gość: DVD
IP: 212.122.214.*
07.08.04, 21:50
moje pytanie jest krotki jak samodzielnie podlaczyc nagrywarke dvd liteone do
komputera nagrywarka (wewnetrzna)moja konfiguracja to PIII 800 dodam ze w
obudowie mam jeszcze tylko wolne 1 miejsce bo mam naped CD-ROM i zwykla
nagrywarke. aha czy bede musial kupowac jeszcze jakies tasmy czy cos w tym
stylu aby ja podlaczyc czy moze wszystko co jest potrzebne to juz jest w
kompie powiem jeszcze ze samodzielnie nie rozbieralem jeszcze kompa
dziex