Dodaj do ulubionych

Pytanie o nagrywarke DVD

IP: 212.122.214.* 07.08.04, 21:50
moje pytanie jest krotki jak samodzielnie podlaczyc nagrywarke dvd liteone do
komputera nagrywarka (wewnetrzna)moja konfiguracja to PIII 800 dodam ze w
obudowie mam jeszcze tylko wolne 1 miejsce bo mam naped CD-ROM i zwykla
nagrywarke. aha czy bede musial kupowac jeszcze jakies tasmy czy cos w tym
stylu aby ja podlaczyc czy moze wszystko co jest potrzebne to juz jest w
kompie powiem jeszcze ze samodzielnie nie rozbieralem jeszcze kompa

dziex
Obserwuj wątek
    • Gość: arko Re: Pytanie o nagrywarke DVD IP: *.cogeco.net 08.08.04, 01:10
      najprosciej - wyjmij naped CD-ROM i zainstaluj dokladnie w to samo miejsce,
      uzywajac tych samych kabli DVD.
    • Gość: guru Re: Pytanie o nagrywarke DVD IP: *.wma.east.verizon.net 08.08.04, 02:55
      Gość portalu: DVD napisał(a):
      > ... jak samodzielnie podlaczyc nagrywarke dvd liteone do komputera nagrywarka
      > (wewnetrzna)moja konfiguracja to PIII 800 dodam ze w obudowie mam jeszcze
      > tylko wolne 1 miejsce bo mam naped CD-ROM i zwykla nagrywarke...

      A co to jest "zwykła nagrywarka"? Czy nagrywarka DVD jest niezwykła?
      • Gość: dvd Re: Pytanie o nagrywarke DVD IP: 212.122.214.* 08.08.04, 07:26
        nie zwykla nagrywarka chodzilo mi o nagrywarke cd r/rw a dvd to juz inna bajka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka