Dodaj do ulubionych

Windows 2000 nie zamyka się

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.04, 11:30
Jak w tytule,klikam na zamknij system albo uruchom ponownie a on nic.Co moze
byc przyczyną i jak mam zlikwidowac ten problem?Nie moge przeciez odlaczac
kompa od gniazdka zeby go wylaczyc.
Obserwuj wątek
    • amon-ra Re: Windows 2000 nie zamyka się 16.08.04, 12:05
      Kliknij Start, Uruchom, wpisz DEVMGMT.MSC i sprawdź, czy posiadasz tam następujace pozycje:
      kliknij na + przy Komputer -> PC z interfejsem ACPI
      kliknij na + przy Urządzenia systemowe -> Przycisk ACPI fixed feature oraz Sytem zgodny ze standardem Microsoft ACPI.

      Ponadto w Panelu Sterowania, w Opcjach zasilania sprawdź ustawienia dla akcji wyłączenia, restartu itp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka