Gość: Aneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.04, 11:30 Jak w tytule,klikam na zamknij system albo uruchom ponownie a on nic.Co moze byc przyczyną i jak mam zlikwidowac ten problem?Nie moge przeciez odlaczac kompa od gniazdka zeby go wylaczyc. Link Zgłoś Obserwuj wątek
amon-ra Re: Windows 2000 nie zamyka się 16.08.04, 12:05 Kliknij Start, Uruchom, wpisz DEVMGMT.MSC i sprawdź, czy posiadasz tam następujace pozycje: kliknij na + przy Komputer -> PC z interfejsem ACPI kliknij na + przy Urządzenia systemowe -> Przycisk ACPI fixed feature oraz Sytem zgodny ze standardem Microsoft ACPI. Ponadto w Panelu Sterowania, w Opcjach zasilania sprawdź ustawienia dla akcji wyłączenia, restartu itp. Link Zgłoś