Gość: alan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 19:02 Zalozylem kiedys konto na shaw. Chcialem teraz dodac je do outlook'a. Ktos mze mnie poinstruowac? --------- Czy usuneliscie moj poprzedni watek? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: piecyk gazowy Re: SHAW !!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 15.09.04, 19:10 Gość portalu: alan napisał(a): > Czy usuneliscie moj poprzedni watek? Chyba nie... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=15803530 Link Zgłoś
gray Re: SHAW !!! 15.09.04, 19:33 Gość portalu: alan napisał(a): > Czy usuneliscie moj poprzedni watek? tak. nie zawierał ani podmiotu ani orzeczenia, teraz jest lepiej. Link Zgłoś