IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 19:02
Zalozylem kiedys konto na shaw.
Chcialem teraz dodac je do outlook'a.
Ktos mze mnie poinstruowac?


---------
Czy usuneliscie moj poprzedni watek?
Obserwuj wątek
    • Gość: piecyk gazowy Re: SHAW !!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 15.09.04, 19:10
      Gość portalu: alan napisał(a):

      > Czy usuneliscie moj poprzedni watek?

      Chyba nie...
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37&w=15803530
    • gray Re: SHAW !!! 15.09.04, 19:33
      Gość portalu: alan napisał(a):

      > Czy usuneliscie moj poprzedni watek?

      tak. nie zawierał ani podmiotu ani orzeczenia, teraz jest lepiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka