Dodaj do ulubionych

Tryb uspienia STR-S3

26.05.02, 22:54
Udalo skonfigorowac tryb uspienia STR-S3 ale mam pewien problem. Mam
zinstalowany na plycie bios AMI, system win 98. Komputer po nacisnieciu na
obudowie przycisku Sleep lub po wybraniu Start-Zamknij-Przelacz w stan
oczekiwania przechodzi w stan uspienia.Pozostaje aktywna jedynie pamiec RAM.
Wybudzenie nastepuje po nacisnieciu przycisku Power bez problemow.Problem
polega na tym, ze chcilbym zeby w taki stan uspienia komputer przechodzil
samoczynnie po ustaniu aktywnosci programow a wybudzenie nastepowalo poprzez
klawiature lub mysz.Czy to jest Mozliwe? Czy sa jakies programy ktore pomagaja
to realizowac? Jest to ciekawa funkcja poniewaz w trybie uspienia nie halsuja
wentylatory i spada zapotrzebowanie na energie a jezeli chcemy komputer
uruchomic gotowy jest do pracy w 10-15 sekund. Wszystki ktorzy zechca mi pomoc
z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: spec Re: Tryb uspienia STR-S3 IP: *.kik.pcz.czest.pl 29.05.02, 11:02
      Spróbuj ustawić wygaszacz ekranu na "brak".
      Ustaw wstrzymanie systemu i wyłączanie dysków na tą samą wartość.
      Włącz wyłączanie monitora na wartość mniejszą niż wstrzymanie systemu.
      Jeśli to nie pomoże to zamknij programy działające w tle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka