kkkarolina
04.02.05, 22:32
Jak zrobić, żeby po wpakowaniu mojego dysku do komputera mojego kochanego narzeczonego był mój pulpit i moje gg, outlook itd?
Ale nie kopiując pojedynczo tego wszystkiego, tylko, zeby to wszysto było całe. Wiecie o co mi chodzi :P