Dodaj do ulubionych

Jakim programem?

IP: 212.122.214.* 05.03.05, 23:37
witam mam pytanie jakim programem mozna sprawdzic czy dysk nie posiada bad
sektorow? jesli takowy jest to z kad go mozna wziac?
Obserwuj wątek
    • Gość: w++ Re: Jakim programem? IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 06.03.05, 00:53
      Scandisk daje w raporcie ilość bad sektorów. Tyle że trzeba go puścić w trybie
      gruntownego sprawdzania z włączonym testem zapisu (w opcjach), no i długo czekać
      na koniec testu.
      • Gość: w++ Re: Jakim programem? IP: *.ruda-slaska.sdi.tpnet.pl 06.03.05, 00:56
        Oczywiście, scandiskiem można przetestować tylko te miejsce na dysku, które
        zajmują jakieś sensowne partycje z dyskami logicznymi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka